Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
 • Przelewy24

  Przelewy24
Kamizelki ostrzegawcze

Kamizelki ostrzegawcze

Aktywne filtry

Jeśli szukasz hurtowni BHP specjalizującej się w odzieży roboczej i ochronnej, to Dawpol jest idealnym miejscem dla Ciebie. Oferujemy szeroki wybór artykułów dla różnych branż i zawodów. Jednym z najważniejszych produktów w naszym asortymencie są kamizelki ostrzegawcze, tak niezbędne w wielu miejscach pracy.

Kamizelki ostrzegawcze – podwyższone bezpieczeństwo i ochrona przy pracy

Kamizelki ostrzegawcze, nazywane również kamizelkami odblaskowymi ostrzegawczymi, zwiększają bezpieczeństwo pracowników tam, gdzie wymagana jest ich dobra widoczność. Na stronie internetowej Dawpol znajdziesz różne rodzaje kamizelek ostrzegawczych, takie jak kamizelki ostrzegawcze samochodowe, kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem, kamizelki ostrzegawcze żółte z certyfikatem, kamizelki robocze ostrzegawcze, drogowe kamizelki ostrzegawcze, kamizelki ostrzegawcze dla dzieci i kamizelki ostrzegawcze z kieszeniami.

Kamizelki ostrzegawcze są przeznaczone dla osób pracujących w branżach takich jak budownictwo, drogownictwo, logistyka, transport, ochrona środowiska, przemysł i wiele innych. Materiały użyte do produkcji kamizelek są starannie dobrane i spełniają wymogi stawiane odzieży BHP. Są nie tylko bardzo widoczne, ale również odporne na działanie czynników atmosferycznych i zużycie. Kamizelki ostrzegawcze są dostępne w różnych kolorach, ale najczęściej spotykane są żółte lub pomarańczowe. Ponadto w Dawpol BHP znajdziesz:

 • Kamizelki ostrzegawcze z odblaskowymi paskami;
 • Kamizelki ostrzegawcze bez odblaskowych pasków;
 • Kamizelki ostrzegawcze z kieszeniami;
 • Kamizelki ostrzegawcze bez kieszeni;
 • Kamizelki ostrzegawcze z zapięciem na zamek błyskawiczny;
 • Kamizelki ostrzegawcze z zapięciem na rzepy;
 • Kamizelki ostrzegawcze męskie;
 • Kamizelki ostrzegawcze damskie;
 • Kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem logo;
 • Kamizelki ostrzegawcze w kolorze pomarańczowym;
 • Kamizelki ostrzegawcze w kolorze żółtym;
 • Kamizelki ostrzegawcze z regulacją w talii;
 • Kamizelki ostrzegawcze z podszewką;
 • Kamizelki ostrzegawcze bez podszewki.

Drogowe kamizelki ostrzegawcze – wzmożona widoczność na drodze

Drogowe kamizelki ostrzegawcze to jeden z podstawowych elementów odzieży BHP, służący do zwiększenia widoczności pracowników na drodze. Dzięki kontrastowym barwom i odblaskowym wstawkom kamizelki drogowe zwracają uwagę kierowców na obecność robotników w pobliżu jezdni. Najczęściej stosowanym materiałem odblaskowym jest taśma odblaskowa, którą przeszywa się kamizelkę w poziome pasy.

Drogowe kamizelki ostrzegawcze stosują drogowcy, pracownicy budowlani czy służby porządkowe. Kamizelki te są również polecane do użytku prywatnego, szczególnie podczas jazdy rowerem lub spacerów pieszo w nocy. Kamizelki mogą być wyposażone w różne dodatki, takie jak kieszenie lub elementy odblaskowe z nadrukiem, co dodatkowo zwiększa ich funkcjonalność i estetykę.

Kamizelki ostrzegawcze żółte z certyfikatem – zgodność z wymogami Unii Europejskiej

Ważne jest, aby kamizelki drogowe spełniały wymagania normy EN ISO 20471 - dotycząca oznakowania odzieży ochronnej o wysokiej widoczności. Takie są właśnie produkty z hurtowni Dawpol BHP. Norma określa wymagania dla odzieży odblaskowej dla użytkowników zawodowych, pracujących m.in. w warunkach ruchu drogowego. Wybierając certyfikowane produkty masz pewność, że zapewniasz pracownikom odzież najwyższej jakości, która posłuży długo i będzie wygodna.

Kamizelki robocze ostrzegawcze – bezpieczeństwo i komfort pracy na budowie

Kamizelki robocze ostrzegawcze to specjalizacja firmy Dawpol w segmencie odzieży BHP. W ofercie znajdziesz różne typy kamizelek roboczych, dopasowanych do potrzeb i wymagań każdego zakładu pracy.

Kamizelka odblaskowa i solidne spodnie powinny być na wyposażeniu każdego budowlańca. Dzięki niej można uniknąć kolizji z pojazdami i maszynami na budowy. Jaskrawe barwy zwracają uwagę, więc pomagają pracownikom pozostać w kontakcie wzrokowym, a wyposażona w kamizelki odblaskowe ekipa wygląda po prostu profesjonalnie.

Często zadawane pytania

Czy kamizelki ostrzegawcze są odpowiednie dla pracowników drogowych?

Tak, nasze drogowe kamizelki ostrzegawcze są nie tylko odpowiednie, ale często wymagane dla pracowników drogowych. Zaprojektowane są tak, aby zwiększyć ich widoczność, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa na drodze.

Czy kamizelki ostrzegawcze są dostępne z certyfikatem?

Tak, oferujemy kamizelki ostrzegawcze żółte z certyfikatem, co potwierdza, że spełniają one wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa. Certyfikat jest gwarancją, że nasze kamizelki są nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Czy kamizelki robocze ostrzegawcze są wygodne do noszenia przez cały dzień?

Tak, nasze kamizelki robocze ostrzegawcze są zaprojektowane z myślą o komforcie. Są lekkie i przewiewne, co sprawia, że są idealne do noszenia przez cały dzień, niezależnie od warunków pogodowych.

Kamizelki ostrzegawcze

Kamizelki ostrzegawcze