Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Kamizelki ostrzegawcze trudnopalne

Kamizelki ostrzegawcze trudnopalne

Aktywne filtry

Kamizelki ostrzegawcze pełnią bardzo ważną funkcję, jeśli chodzi o zapewnienie pracownikowi bezpieczeństwa. Zapewniają, że będzie on wyraźnie widoczny z dużej odległości po zmroku czy w warunkach ograniczonej widoczności. Do pracy w trudnych warunkach, w jakich konieczna jest też ochrona ciała pracownika, przewidziane są kamizelki ostrzegawcze trudnopalne.

Zapewnienie pracownikom bezpiecznych i komfortowych warunków pracy to priorytet, wynikający również z przepisów. W wywiązaniu się z obowiązków dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy pomaga pracodawcom odzież ochronna BHP. Jest ona wymagana wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ochrona przed substancjami chemicznymi, wysoką temperaturą, wodą czy też zanieczyszczeniami. Osłonę przed wysoką temperaturą, a także iskrami czy wyładowaniami elektrostatycznymi zapewnia odzież trudnopalna, z kolei kamizelki ostrzegawcze trudnopalne oprócz tego poprawiają widoczność pracownika.

Szeroki wybór asortymentu - kamizelki ostrzegawcze trudnopalne

Kamizelki ostrzegawcze trudnopalne zaliczają się do akcesoriów trudnopalnych. Inne przykłady z tej kategorii to: rękawy trudnopalne, peleryny z kapturem trudnopalne, kominiarki trudnopalne, kalesony robocze trudnopalne, fartuchy spawalnicze, itd. Wszystkie one służą uzupełnianiu odzieży trudnopalnej, by jeszcze lepiej zabezpieczyć ciało pracownika przed wysokimi temperaturami.

Szeroki wybór tego typu produktów oferuje sklep online Dawpol BHP. Jego bogata oferta zawiera odzież roboczą, akcesoria i inne sprzęty pomagające przestrzegać normy BHP.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu – dlaczego warto inwestować w odzież trudnopalną?

Wysokie - nieraz ekstremalne - temperatury, gorące substancje, ogień, iskry, wyładowania elektrostatyczne i im podobne warunki panujące w wielu miejscach pracy, zwłaszcza w przemyśle, generują liczne zagrożenia dla zdrowia i życia pracowników. Mogą prowadzić do przegrania, poparzeń lub powodować inne obrażenia. Aby im zapobiec, trzeba nosić odzież trudnopalną. Do tej kategorii zaliczają się: kombinezonykurtkispodniekoszule i różne akcesoria.

Ognioodporne, trudnopalne ubrania wykonane są przede wszystkim z bawełny wzbogaconej dodatkiem antystatycznej nici. Najistotniejszą jednak ich cechą jest zwiększona gramatura materiału oraz jego wzmocniona struktura. Główną zaletą tej odzieży jest to, że zapewnia ona pracownikowi ochronę przed przegrzaniem, wywołanymi gorącem obrażeniami oraz iskrami, które też mogą powodować liczne zagrożenia. Odpowiednio dobrany strój trudnopalny to niezbędny element wyposażenia spawaczy, ale też pracowników branży elektrycznej, elektronicznej i energetycznej, nie wspominając o robotnikach zatrudnionych w hutach oraz innych zakładach przemysłu ciężkiego.

W odzież trudnopalną warto zainwestować, żeby spełnić surowe normy BHP, a także podnieść poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Kamizelki ostrzegawcze antystatyczne – lekki i wygodny materiał

Odzież trudnopalna, w tym oczywiście kamizelka, ma za zadanie ochraniać przed wysokimi temperaturami, przegraniem, iskrami czy wyładowaniami elektrycznymi. Aby dobrze pełnić swoją funkcję, powinna posiadać właściwości antystatyczne, oznaczające eliminowanie lub ograniczanie elektryzowania się ciał stałych.

Materiały, z jakich wykonano kamizelki ostrzegawcze antystatyczne, odznaczają się wysoką jakością, wytrzymałością oraz trwałością. Doskonale wzmacniają ochronę ciała, osłaniając je przed iskrami, gorącem, ogniem czy wyładowaniami elektrycznymi. Inną ich cechą jest wysoki poziom trwałości, przekładającej się na odporność na uszkodzenia. Taka wytrzymałość przyczynia się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa podczas wykonywania pracy, ale też poprawia jej komfort. Kamizelki ostrzegawcze są przy tym bardzo lekkie i wygodne. Nawet wielogodzinne ich noszenie nie powoduje zmęczenia, za to korzystnie wpływa na ochronę ciała i, dzięki doskonałym odblaskom, poprawia bezpieczeństwo w warunkach i w miejscach, w jakich pracownik musi być wyraźnie widoczny z dużej odległości.

Odzież antystatyczna - ochrona dopasowana do Twojej branży

Odzież ochronna trudnopalna i antystatyczna musi być dopasowana do konkretnej branży. Inne wymogi stoją przed ubiorem hutników, elektryków, spawaczy, itd. Dlatego też odzież należy dobierać pod kątem spełniania wymogów prawnych przewidzianych dla danego sektora przedsiębiorczości, gramatury materiału, kolorystyki oraz konkretnego miejsca pracy, w jakim będzie użytkowana - tzn. oczywiście panujących tam warunków.

W dokonaniu właściwego wyboru z pewnością pomoże szeroka oferta sklepu Dawpol, w którym można nabyć każdy rodzaj specjalistycznej odzieży roboczej oraz wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędnie w miejscu pracy, służące przestrzeganiu norm BHP i zapewnieniu bezpiecznych warunków wykonywania obowiązków zawodowych. Przykładowo, obok typowych ubrań trudnopalnych, w ofercie hurtowni Dawpol znaleźć można specjalistyczne kombinezony, takie jak kombinezony przeciwpożarowe czy kombinezony antyelektrostatyczne. Zapewniają one nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, ale także wygodę podczas wykonywania prac.

Kamizelki odblaskowe Portwest – zaprojektowane, by zapewnić bezpieczeństwo

Gama ubrań roboczych niepalnych oferowana przez Dawpol BHP jest bardzo szeroka. Każdy klient znajdzie produkt dla siebie, w różnych przedziałach cenowych. Znajdują się wśród nich wyroby uznanych marek odzieży roboczej, takich jak Portwest.

Kamizelki odblaskowe tego producenta charakteryzują się zastosowaniem wysokiej jakości, przyjemnych w dotyku, lekkich i trwałych materiałów, gwarantujących wygodę i praktyczność użytkowania. Odzież ta spełnia wszelkie normy i wymogi BHP, jest stuprocentowo zgodna z polskimi i europejskimi przepisami.

Dzięki dobrze dobranej, jaskrawej kolorystyce - zgodnej z wymaganiami danej branży - oraz perfekcyjnym materiałom odblaskowym, kamizelki ostrzegawcze Portwest gwarantują, że pracownik będzie doskonale widoczny z odległości kilkuset metrów nawet po zmroku oraz w warunkach wysoce ograniczonej widoczności. Odzież za zaprojektowana została, by zapewnić bezpieczeństwo.

Antyelektrostatyczne ocieplacze robocze – kamizelki zapewniające bezpieczeństwo i widoczność podczas pracy

Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i widoczność podczas pracy w niskich temperaturach, warto zainwestować w antyelektrostatyczne ocieplacze robocze. Są one bardzo wygodne, gwarantują zachowanie wysokiego komfortu termicznego, a jednocześnie chronią ciało przez urazami.

Często zadawane pytania

Co odróżnia kamizelki ostrzegawcze trudnopalne od standardowych kamizelek ostrzegawczych?

Kamizelki ostrzegawcze trudnopalne, dostępne w sklepie DawpolBHP, zapewniają dodatkową ochronę dla pracowników. Oprócz poprawiania widoczności, jak w przypadku standardowych kamizelek ostrzegawczych, oferują one zabezpieczenie przed wysokimi temperaturami, iskrami i wyładowaniami elektrostatycznymi. Takie rozwiązanie jest idealne do pracy w trudnych warunkach.

Gdzie mogę kupić kamizelki ostrzegawcze antystatyczne, które spełnią moje wymagania?

Zapraszamy do sklepu DawpolBHP, który oferuje szeroki wybór kamizelek ostrzegawczych antystatycznych. Nasze produkty są wykonane z materiałów wysokiej jakości, wytrzymałych i trwałych, co gwarantuje długotrwałe zadowolenie z zakupu.

Jakie inne produkty mogę znaleźć w sklepie DawpolBHP, które pomogą mi zadbać o bezpieczeństwo moich pracowników?

W ofercie sklepu DawpolBHP znajdą Państwo nie tylko kamizelki ostrzegawcze trudnopalne, ale również antyelektrostatyczne ocieplacze robocze i kamizelki odblaskowe Portwest. Oferujemy również szeroką gamę innej odzieży antystatycznej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Kamizelki ostrzegawcze trudnopalne

Kamizelki ostrzegawcze trudnopalne