Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 0,52 kg

Cena

Cena

  • 346,00 zł - 835,00 zł

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Kombinezony trudnopalne

Kombinezony trudnopalne

Aktywne filtry

Podczas pracy w wysokich temperaturach lub z niebezpiecznymi substancjami, konieczna jest odpowiedniej jakości odzież robocza. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniają kombinezony trudnopalne.

Przepisy prawa, procedury, normy etyczne oraz zdrowy rozsądek jednoznacznie wskazują, że B bezpieczeństwo pracowników jest najważniejsze. Odzież ochronna BHP pomaga pracodawcom w zapewnieniu bezpieczeństwa i higieny pracy. Jest konieczna wszędzie tam, gdzie wymagana jest ochrona przed substancjami chemicznymi, wysoką temperaturą, wodą czy też zanieczyszczeniami. Osłonę przed wysoką temperaturą, a także iskrami czy wyładowaniami elektrostatycznymi zapewnia odzież trudnopalna, w tym kombinezony trudnopalne.

Kombinezony trudnopalne - dla pracowników narażonych na działanie ciepła

Wysokie temperatury, gorące lub żrące substancje chemiczne, ogień, iskry, wyładowania elektrostatyczne i im podobne warunki panujące w licznych miejscach pracy, głównie w przemyśle, generują poważne zagrożenia dla zdrowia i życia pracowników. Mogą prowadzić do przegrzania bądź poparzeń. Aby im zapobiec, trzeba nosić odzież trudnopalną. Do tej kategorii, obok kombinezonów, zaliczają się między innymi: kurtkikamizelki ostrzegawczekoszule i koszulki polo, a także różne akcesoria.

Kombinezony trudnopalne przeznaczone są dla wszystkich pracowników, narażonych podczas wykonywania swoich obowiązków zawodowych na działanie ciepła. Doskonale sprawdzą się w hutnictwie i innych gałęziach przemysłu ciężkiego, okażą się też idealnym strojem dla spawaczy czy elektryków.

Ochronne kombinezony niepalne - ochrona przed środkami chemicznymi

Ochronne kombinezony niepalne wykonane są przede wszystkim z bawełny wzbogaconej dodatkiem innych substancji oraz antystatycznej nici. Kolejną ich cechą jest zwiększona gramatura oraz wzmocniona struktura materiału. Główną zaletą tej odzieży jest to, że zapewnia ona pracownikowi ochronę nie tylko przed przegrzaniem czy iskrami, lecz także szkodliwymi środkami chemicznymi. Ochronny kombinezon niepalny bardzo skutecznie osłania ciało przed kwasami i innymi niebezpiecznymi substancjami, jakie mogą spowodować poparzenia i poważne obrażenia różnego typu.

Odzież robocza dla profesjonalistów - kombinezony robocze ognioochronne

Odzież trudnopalna, ogniochronna jest konieczna do zastosowania przy wykonywaniu prac spawalniczych oraz wszelkich innych, które narazić mogą na kontakt z ogniem i wysokimi, nierzadko ekstremalnie, temperaturami. Dlatego powinna posiadać określone właściwości.

Kombinezony robocze trudnopalne wykonane są z materiałów wysokiej jakością, cechujących się wytrzymałością oraz trwałością. Ich nadrzędną funkcją jest przecież zagwarantowanie doskonałej ochrony ciała, osłaniając je przed iskrami, gorącem, ogniem czy wyładowaniami elektrycznymi. Inną ich cechą musi być odpowiedni poziom trwałości, przekładającej się na odporność na uszkodzenia. Taka wytrzymałość przyczynia się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa podczas wykonywania pracy oraz zapewnia pracownikowi wyższy komfort. Ubrania sprawdzają się nawet w bardzo trudnych warunkach. Kombinezony robocze ogniochronne to sprzęt dla profesjonalistów.

Idealnie nadają się do pracy w hucie i każdym zakładzie, gdzie pracownik narażony jest na kontakt z ogniem, wysokimi temperaturami, rozgrzanymi substancjami czy iskrami. Dobry kombinezon roboczy zapewni komfort termiczny w każdych warunkach. Jednocześnie jest bardzo wygodny, łatwy do dopasowania do każdej sylwetki. materiały, z jakich wykonano tego typu odzież, są przyjemne w dotyku, nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji oraz nie powodują otarć ani odparzeń.

Kombinezony wyposażone są w kieszenie, które pomogą w ergonomiczny sposób rozmieścić potrzebne w pracy narzędzia i akcesoria oraz przedmioty osobiste, bez ryzyka pogubienia ich. To odzież nader praktyczna. Innym ważnym elementem ich wyposażenia są paski odblaskowe, dzięki którym pracownik będzie doskonale widoczny ze znacznej odległości nawet w ciemności czy w warunkach mocno ograniczonej widoczności. Odblaski dodatkowo podwyższają poziom bezpieczeństwa, minimalizują ryzyko wypadku.

Szeroki wybór kombinezonów roboczych trudnopalnych, innych typów odzieży trudnopalnej oraz odzieży ochronnej i roboczej, a także różnorodnych akcesoriów BHP oferuje sklep Dawpol BHP. Każdy z produktów w jego ofercie spełnia rygorystyczne normy i wymogi bezpieczeństwa higieny pracy, jest stuprocentowo zgodny z polskimi oraz europejskimi przepisami prawnymi, a także posiada liczne certyfikaty potwierdzające jakość i poziom gwarantowanego bezpieczeństwa. Do tego dochodzą atrakcyjne ceny oraz wyroby licznych, uznanych w Polsce na świecie producentów odzieży roboczej i akcesoriów BHP.

Często zadawane pytania

Czym charakteryzują się kombinezony trudnopalne dostępne w sklepie DawpolBHP?

Kombinezony trudnopalne z DawpolBHP oferują najwyższy poziom ochrony. Wykonane z materiałów wysokiej jakości, są wytrzymałe i trwałe. Idealnie nadają się do pracy w miejscach, gdzie pracownik jest narażony na wysokie temperatury, iskry czy wyładowania elektrostatyczne. Mają wbudowane kieszenie na narzędzia i paski odblaskowe dla lepszej widoczności.

W jakich sytuacjach powinienem rozważyć zakup ochronnych kombinezonów niepalnych?

Ochronne kombinezony niepalne są niezbędne, gdy pracujesz w miejscach, gdzie jesteś narażony na ciepło, iskry lub substancje chemiczne. Mogą to być miejsca takie jak huty, przemysł ciężki, a także prace spawalnicze czy elektryczne. Kombinezony z DawpolBHP zapewniają skuteczną ochronę.

Czy kombinezony robocze ognioochronne z DawpolBHP są odpowiednie dla profesjonalistów z różnych branż?

Absolutnie, tak. Kombinezony robocze ognioochronne z DawpolBHP to sprzęt dla profesjonalistów. Wysoka jakość materiałów, trwałość, a przede wszystkim doskonała ochrona ciała, sprawiają, że nasze kombinezony są wybierane przez specjalistów różnych branż. Zapewniamy komfort termiczny i wygodę użytkowania.

Kombinezony trudnopalne

Kombinezony trudnopalne