Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 335,00 zł - 479,00 zł

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Bluzy trudnopalne

Bluzy trudnopalne

Aktywne filtry

Bluzy trudnopalne to odzież robocza dedykowana dla pracowników wykonujących wiele zawodów. Przykładem mogą być między innymi spawacze, hutnicy, czy osoby zajmujące się obróbką metali. Stanowią bowiem doskonałą ochronę podczas pracy z ogniem oraz iskrami.

Bluzy trudnopalne – certyfikowane tkaniny i elastyczne materiały

Bluzy trudnopalne tak samo, jak spodnie, czy inna odzież trudnopalna wytwarzane są z certyfikowanych tkanin, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz zgodność z obowiązującymi normami BHP. Warto jednak zwrócić także uwagę na fakt, że robocze bluzy trudnopalne wykonane są z elastycznych materiałów, które gwarantują odpowiedni komfort pracy. W efekcie sprawdzają się na wielu stanowiskach, a różnorodność modeli pozwala dopasować odzież do potrzeb danej osoby. Z jakich materiałów powstają bluzy polarowe trudnopalne? Możliwości w tym przypadku jest naprawdę wiele, ponieważ materiał wierzchni może być wykonany między innymi z mieszanki modakrylu, bawełny oraz włókna węglowego. W efekcie bluzy trudnopalne zapewniają skuteczną ochronę przy pracy z ogniem i kontakcie z iskrami.

Bluzy spawalnicze – trudnopalne ubrania dla najbardziej wymagających

Bluzy BHP niepalne sprawdzają się między innymi w spawalnictwie. Spawacze potrzebują bowiem nie tylko dedykowanych butów spawalniczych, czy rękawic spawalniczych, ale również odpowiednio dobranej odzieży wierzchniej. Skuteczną ochronę zapewnia w tym przypadku bluza spawalnicza trudnopalna, która może być w tym przypadku przykładem ubrań dla najbardziej wymagających. Zabezpieczają one bowiem nie tylko przed zagrożeniami występującymi na danym stanowisku pracy, ale gwarantują również wysoki komfort jej wykonywania. Jest to szczególnie istotne, ze względu na fakt, że spawacze pracują w naprawdę trudnych warunkach, a długotrwałe narażenie na ogień, czy iskry wymaga szczególnej ochrony i wygody. Zapewniają ją między innymi trudnopalne bluzy z kapturem, które wybierane są przez pracowników wykonujących prace na zewnątrz.

Sweter trudnopalny – doskonała ochrona przy pracy z ogniem i iskrami

Bluzy trudnopalne wykorzystywane są nie tylko w spawalnictwie, ale również w wielu innych branżach. Zapewniają one bowiem nie tylko doskonałą ochronę przy pracy z ogniem i iskrami, ale w wielu przypadkach są klasyfikowane także jako odzież antystatyczna. W efekcie noszone są również przez pracowników, którzy zajmują stanowiska wymagające korzystania z artykułów elektroizolacyjnych. Sweter trudnopalny zapewnia bowiem wówczas najwyższy poziom ochrony, co jest zgodne z obowiązującymi normami BHP. Jest także wygodny w użytkowaniu, dzięki czemu wykonywanie obowiązków zawodowych jest naprawdę komfortowe.

Robocze bluzy trudnopalne - spokój i bezpieczeństwo podczas codziennej pracy

Bluzy trudnopalne zabezpieczają nie tylko przed ogniem, czy emitowanymi iskrami, ale mogą pełnić również role odzieży ostrzegawczej. Jest to szczególnie istotne w przypadku pracowników wykonujących czynności zawodowe na zewnątrz, ponieważ muszą być oni odpowiednio widoczni. Wpływa to bowiem bezpośrednio na spokój oraz bezpieczeństwo w trakcie codziennej pracy. Bluzy ostrzegawcze trudnopalne zapewniają zatem odpowiednią widoczność noszącym je pracownikom zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Co więcej, dzięki jaskrawym kolorom oraz elementom odblaskowym sprawdzają się niezależnie od panujących warunków atmosferycznych (np. utrzymującego się wysokiego zamglenia). 

Bluzy BHP - niepalne materiały, najwyższa jakość i trwałość od niezawodnych producentów odzieży ochronnej

Wybierając bluzy trudnopalne należy kierować się przede wszystkim jakością, ponieważ to właśnie od niej uzależniona jest skuteczność ochrony zapewnianej pracownikowi. W związku z tym w ofercie sklepu Dawpol BHP posiadamy odzież trudnopalną wyłącznie renomowanych producentów, co gwarantuje możliwie najwyższą jakość. Przykładem może być firma Portwest, która produkuje wiele różnych modeli odzieży, w tym również doskonałe jakościowo bluzy robocze trudnopalne z kapturem. Zaletą naszej oferty jest jednak nie tylko szeroki wybór, czy możliwość zakupu odzieży renomowanych marek, ale również atrakcyjne ceny. Naszym klientom oferujemy bowiem bluzy trudnopalne w ofercie hurtowej, co pozwala wyposażyć swoich pracowników w wysokiej jakości odzież. Istotne w tym przypadku jest także to, że wszystkie zlecenia realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, a zamawiana odzież dostarczana jest bezpośrednio pod wskazany adres. W efekcie zakupy są nie tylko atrakcyjne cenowo, ale także wygodne.

Często zadawane pytania

Czym wyróżniają się bluzy trudnopalne od DawpolBHP?

Nasze bluzy trudnopalne, czyli robocze bluzy BHP, to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Wykorzystujemy tylko certyfikowane tkaniny, które skutecznie chronią przed ogniem i iskrami. Dodatkowo nasi klienci cenią je za komfort pracy, który zapewniają elastyczne materiały. Wśród dostępnych modeli znajdziecie między innymi sweter trudnopalny, który jest niezwykle komfortowy i praktyczny.

Czy hurtownia DawpolBHP oferuje bluzy spawalnicze?

Oczywiście, mamy w ofercie bluzy spawalnicze, które są dedykowane dla najbardziej wymagających. Te trudnopalne ubrania zapewniają skuteczną ochronę i komfort podczas wykonywania prac w trudnych warunkach. Popularne są u nas również bluzy trudnopalne z kapturem, które doskonale sprawdzają się przy pracach na zewnątrz.

Jakie marki bluz trudnopalnych oferujecie w sklepie Dawpol BHP?

W naszej ofercie znajdują się bluzy trudnopalne tylko od renomowanych producentów, takich jak Portwest. Wysoka jakość, trwałość i najwyższe standardy bezpieczeństwa to cechy, które wyróżniają te produkty. Oferujemy atrakcyjne ceny, a wszystko dostarczamy w możliwie najkrótszym czasie, bezpośrednio pod wskazany przez Was adres. Zapraszamy do skorzystania z oferty hurtowej.

Bluzy trudnopalne

Bluzy trudnopalne