Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Koszulki trudnopalne

Koszulki trudnopalne

Aktywne filtry

Koszulki trudnopalne to odzież robocza, która wykorzystywana jest w wielu różnych branżach. Sprawdzają się one bowiem nie tylko tam, gdzie występuje ryzyko poparzenia przy pracy z ogniem lub iskrami, ale również jako odzież antystatyczna, która minimalizuje ryzyko porażenia prądem.

Koszulki trudnopalne – dodatkowe zabezpieczenie przed poparzeniem

Koszulki trudnopalne tak samo, jak każdy inny element odzieży trudnopalnej stanowią przede wszystkim dodatkowe zabezpieczenie przed poparzeniem. W ofercie sklepu Dawpol BHP znajdują się zarówno niepalne koszulki polo, jak i standardowe t-shirty, co pozwala dopasować typ odzież do preferencji danej osoby. W obu przypadkach bowiem koszulka robocza niepalna oraz odpowiednio dobrane obuwie robocze gwarantuje skuteczną ochronę przed ogniem oraz iskrami. Tego typu odzież zabezpiecza noszących ją pracowników przed ewentualnymi poparzeniami, co jest możliwe dzięki temu, że iskry nie są w staniej jej szybko przepalić.

T-shirty robocze – trudnopalne materiały dla pracujących z ogniem

T-shirt roboczy trudnopalny to odzież projektowana pod kątem pracowników, którzy na co dzień pracują z ogniem. W efekcie do jej produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości materiały, które są odporne na przepalenie, a co za tym idzie gwarantują korzystającym z niej osobom należytą ochronę. Co istotne, materiały te muszą być zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, które potwierdzają jej wysoką jakość. Wybierając odzież trudnopalną dla swoich pracowników należy więc sprawdzić zgodność jej poszczególnych elementów z obowiązującymi normami BHP. To na pracodawcy spoczywa bowiem obowiązek wyposażenia pracownika w odzież ochroną dostosowaną do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy. W wielu przypadkach będzie to zatem nie tylko odpowiednia odzież, ale również akcesoria zapewniające ochronę wzroku.

Koszulki antyelektrostatyczne – idealna ochrona i bezpieczeństwo dla pracujących z prądem

Wśród odzieży trudnopalnej wyróżnić można również koszulki antyelektrostatyczne, które zapewniają idealną ochronę oraz bezpieczeństwo dla osób pracujących z prądem. Koszulka trudnopalna, antyelektrostatyczna to ubiór dla profesjonalistów, którzy potrzebują maksymalnej ochrony oraz najwyższego komfortu noszenia. Na zajmowanych przez nich stanowiskach wymagana jest jednak z reguły nie tylko odpowiednia odzież, ale również inne artykuły BHP, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych jest bezpieczne oraz wygodne. Przykładem mogą być specjalne rękawice nieprzewodzące prądu, czy akcesoria zapewniające ochronę oczu. Antystatyczne koszulki są bowiem wówczas jednym z wielu elementów kompletnego ubioru roboczego, który musi być dopasowany do specyfiki pracy na danym stanowisku.

Koszulki z długim rękawem – trudnopalne ubrania dla wielu branż

Koszulki trudnopalne to odzież letnia, która wbrew pozorom nie zawsze posiada krótki rękaw. Wynika to z zagrożeń występujących w wielu branżach i na różnych stanowiskach, które wymagają odpowiedniego zabezpieczenia rąk. Doskonale sprawdzają się w tym przypadku koszulki z długim rękawem trudnopalne, które chronią przed poparzeniami również przedramiona. Sprawdzają się one w wielu różnych branżach, a przykładem może być spawalnictwo, przemysł metalowy, czy branża elektryczna. Istotne w tym przypadku jest także to, że koszulka długi rękaw trudnopalna poza ochroną przed poparzeniami zapewnia pracownikom również odpowiedni komfort termiczny.

Trudnopalny t-shirt roboczy – odblaskowe kolory dla lepszej widoczności

Koszulki trudnopalne to odzież, która chroni nie tylko przed ogniem, czy iskrami towarzyszącymi wielu procesom, ale zapewniająca także odpowiednią widoczność. Wykonane mogą być bowiem z materiałów w odblaskowych i jaskrawych (z reguły żółty lub pomarańczowy) kolorach, co gwarantuje należytą widoczność zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy (niezależnie od warunków atmosferycznych). Co istotne, trudnopalny t-shirt roboczy odblaskowy musi być zgodny z obowiązującymi normami jeśli chodzi o wielkość i rozmieszczenie elementów odblaskowych.

Oferowane w hurtowni Dawpol BHP koszulki trudnopalne to najwyższej jakości odzież renomowanych producentów odzieży. Gwarantuje to skuteczną ochronę przed zagrożeniami. Zaletą naszej oferty są nie tylko atrakcyjne ceny, ale również szeroki wybór odzieży trudnopalnej, ochronnej, czy akcesoriów roboczych takich jak, np. rękawice antyprzecięciowe. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz gwarantujemy, że wszystkie złożone zamówienia są realizowane w możliwie najkrótszym czasie.

Często zadawane pytania

Czym są koszulki trudnopalne i do czego są używane?

Koszulki trudnopalne to specjalistyczna odzież robocza zapewniająca ochronę przed ogniem i iskrami, co jest kluczowe w wielu branżach. Są też odzieżą antystatyczną, zabezpieczającą przed porażeniem prądem. Dzięki temu pracownicy są skutecznie chronieni, a ich bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków jest podnoszone.

Jakie koszulki trudnopalne mogę znaleźć w ofercie sklepu DawpolBHP?

W sklepie DawpolBHP znajdziesz szeroki wybór koszulek trudnopalnych. Są wśród nich zarówno koszulki polo, jak i standardowe T-shirty robocze. Oferujemy również koszulki z długim rękawem dla dodatkowej ochrony przedramion. Wszystko, aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów.

Czy koszulki trudnopalne są dostępne tylko w jednym kolorze?

Nie! Nasze trudnopalne t-shirty robocze są dostępne w różnych kolorach, w tym odblaskowych i jaskrawych. Wybór tych kolorów ma na celu zapewnienie widoczności pracowników w każdych warunkach, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Koszulki trudnopalne

Koszulki trudnopalne