Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Koszulki Polo trudnopalne

Koszulki Polo trudnopalne

Aktywne filtry

Koszulki polo trudnopalne to odzież, która łączy w sobie wygodę użytkowania oraz bezpieczeństwo. W efekcie koszulki z kołnierzykiem i guzikami sprawdzają się w wielu branżach, a noszący je pracownicy wyglądają schludnie.

Koszulki polo trudnopalne – bezpieczeństwo i jakość której warto zaufać

Koszulki polo trudnopalne tak samo, jak inne elementy odzieży trudnopalnej zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodę noszenia. Jest to efektem zastosowania wysokiej jakości materiałów, które skutecznie zabezpieczają przed zagrożeniami występującymi na danym stanowisku pracy. Poza tym koszulka z kołnierzem BHP jest elastyczna, a co za tym idzie gwarantuje właściwą swobodę ruchów. Istotne jest także to, że są to koszulki oddychające, co przekłada się na skuteczne odprowadzanie wilgoci wytwarzanej przez ludzką skórę w trakcie pracy. T-shirty polo męskie trudnopalne zapewniają w efekcie również odpowiedni komfort termiczny niezależnie od warunków, w których pracuje dana osoba.

Antystatyczne polo – męskie koszulki robocze spełniające najwyższe standardy

Wśród odzieży trudnopalnej wyróżnić można także antystatyczne polo męskie, czyli koszulki, które tak samo, jak dedykowane kombinezony zapewniają ochronę dla osób pracujących z prądem. Są to męskie koszulki robocze spełniające najwyższe standardy oraz wyśrubowane normy BHP. Koszulka polo trudnopalna antystatyczna zabezpiecza bowiem przed porażeniem prądem, do którego mogłoby dojść w trakcie wykonywania codziennych obowiązków zawodowych. Co więcej, w ofercie sklepu Dawpol BHP znaleźć można również polo ostrzegawcze trudnopalne, czyli koszulki chroniące nie tylko przed poparzeniami, czy porażeniem prądem, ale zapewniające również należytą widoczność. Jest to możliwe dzięki jaskrawym kolorom koszulek polo oraz wbudowanym elementom odblaskowym, które sprawiają, że pracownik jest widoczny zarówno w ciągu dnia, jak i po zapadnięciu zmroku.

Polo spawalnicze - trudnopalne tkaniny odporne na uszkodzenia i przetarcia

Koszulki polo trudnopalne to odzież sprawdzająca się w wielu branżach. Przykładem może być spawalnictwo, ponieważ pracownicy zajmujący się spawaniem potrzebują naprawdę skutecznej ochrony przed poparzeniami. Istotna w ich przypadku jest zatem nie tylko odpowiednia ochrona wzroku, rękawice spawalnicze, czy wysokiej jakości obuwie robocze, ale również odzież zapewniająca ochronę przed iskrami. Rolę tę spełniają koszulki polo spawalnicze trudnopalne, które są wykonane z tkanin odpornych na uszkodzenia oraz przetarcia. W efekcie wyróżnia je wysoka jakość i trwałość, ponieważ tego typu odzież musi sprawdzać się w naprawdę trudnych warunkach pracy. Istotne w tym przypadku jest to, że koszulki dla spawaczy są wygodne, a co za tym idzie nie ograniczają swobody ruchów. Specyfika wykonywanego zawodu sprawia bowiem, że wymagana jest częsta zmiana pozycji i wielogodzinne pozostawanie w ruchu.

Koszulki polówki trudnopalne – wysokiej klasy modele dla pracowników przemysłowych

Koszulki polówki trudnopalne to odzież, która sprawdza się nie tylko w spawalnictwie, ale również w wielu innych dziedzinach przemysłu, np. obróbce metali. Są to wysokiej klasy modele dedykowane dla pracowników przemysłowych, które dzięki dużej różnorodności można dopasować do indywidualnych potrzeb danej osoby, czy specyfiki pracy na danym stanowisku. Koszulki polo trudnopalne wykonywane są bowiem z różnych materiałów, które posiadają odpowiednie domieszki wzmacniające ich strukturę bądź zapewniające wysoką elastyczność. Oczywiście przechodzą one najpierw właściwe testy, co pozwala potwierdzić, że są zgodne z obowiązującymi standardami BHP.

Koszulki BHP z kołnierzem – odzież robocza dopasowana do najtrudniejszych zadań

Mając świadomość, że koszulki BHP z kołnierzem to odzież robocza dedykowana do najtrudniejszych zadań warto postawić przede wszystkim na jakość. W związku z tym w hurtowni Dawpol BHP sprzedajemy koszulki polo męski niepalne oraz inną odzież trudnopalną wyłącznie renomowanych producentów, co gwarantuje nie tylko możliwie najwyższą jakość, ale również zgodność z obowiązującymi normami BHP. Zaletą w tym przypadku są nie tylko atrakcyjne ceny, czy możliwość dokonania zakupów hurtowych, ale także szeroka gama modeli do wyboru. W efekcie można dopasować je do potrzeb pracowników wykonujących konkretne zawody oraz skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru odpowiedniej odzieży. Istotne jest także to, że wszystkie zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, a produkty wysyłane są bezpośrednio pod wskazany adres.

Często zadawane pytania

Czy Koszulki Polo Trudnopalne zapewniają pełne bezpieczeństwo?

Absolutnie. Nasze Koszulki Polo Trudnopalne łączą komfort i bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Oferują elastyczność, oddychalność i komfort termiczny. Zabezpieczają przed zagrożeniami występującymi na stanowisku pracy, zwiększając bezpieczeństwo pracownika.

Czy w hurtowni DawpolBHP kupie koszulki antystatyczne Polo?

Koszulki antystatyczne Polo, spełniające najwyższe standardy i normy BHP, dostępne są w naszym sklepie, DawpolBHP. Nasze koszulki zapewniają ochronę przed porażeniem prądem, co jest kluczowe dla wielu zawodów. Zapewniamy szeroki wybór, atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówień.

Jakie Koszulki Polo są najlepsze do pracy spawacza?

Nasze Polo Spawalnicze są doskonałym wyborem. Wykonane z trudnopalnej tkaniny, odpornych na uszkodzenia i przetarcia, te koszulki zapewniają skuteczną ochronę przed iskrami. Są komfortowe i nie ograniczają swobody ruchów, co jest kluczowe dla spawaczy.

Koszulki Polo trudnopalne

Koszulki Polo trudnopalne