Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Koszule Polo trudnopalne

Koszule Polo trudnopalne

Aktywne filtry

Koszule polo trudnopalne to odzież dla profesjonalistów, która zapewnia skuteczną ochronę w naprawdę wymagającym środowisku pracy. W efekcie noszone są przez pracowników wykonujących czynności związane z narażeniem na ogień, iskry, czy odpryski stopionego metalu.

Koszule polo trudnopalne - ochrona przed iskrami i odpryskami stopionego metalu

Koszule polo trudnopalne to element odzieży trudnopalnej, który zabezpiecza górne partie ciała przed iskrami, czy odpryskami stopionego metalu. W odróżnieniu od zwykłych koszulek z krótkimi rękawami polo niepalne z długimi rękawami zapewnia również skuteczną ochronę przedramion. Są to bowiem części ciała, w przypadku których zagrożenie poparzeniami jest naprawdę wysokie. Koszule robocze zapewniają jednak nie tylko ochronę, ale są również wygodne w użytkowaniu, co przekłada się na wysoki komfort wykonywania obowiązków zawodowych.

Koszule polo niepalne - męska odzież robocza dla najbardziej wymagających

Koszule polówki trudnopalne wraz z odpowiednio dobranymi spodniami oraz półbutami roboczymi stanowią zestaw męskiej odzieży ochronnej dla najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdzają się bowiem w przypadku pracy związanej z narażeniem na działanie ognia, czy ryzyko poparzenia emitowanymi iskrami. W ofercie hurtowni Dawpol BHP znajdują się również wysokiej jakości modele, które posiadają cechy antystatyczne. W efekcie chronią również przed porażeniem prądem, ograniczając jego przewodnictwo. Koszule polo trudnopalne sprawdzają się zatem w wielu różnych branżach, a ich zaletą jest możliwość optymalnego dopasowania właściwości do specyfiki pracy na danym stanowisku oraz rodzaju występujących na nim zagrożeń. W efekcie możliwe jest zapewnienie maksymalnej ochrony BHP, co jest obowiązkiem każdego pracodawcy.

Koszule polo z długim rękawem – trudnopalność gwarantowana przez cały okres użytkowania

W przypadku koszul polo trudnopalnych najważniejszą kwestią jest jakość, którą zapewniają odpowiednio dobrane materiały. W efekcie koszula polo z długim rękawem trudnopalna posiada parametry i właściwości, które są wymagane przez obowiązujące normy BHP. Istotna w ich przypadku jest także trwałość, ponieważ to właśnie dzięki niej trudnopalność gwarantowana jest przez cały okres użytkowania odzieży. Korzystający z niej pracownik może mieć zatem pewność, że jest odpowiednio chroniony niezależnie od tego, czy ubrał nową koszulę, czy korzysta z ubrania od dłuższego czasu. Okres użytkowania koszul polo trudnopalnych może być bowiem naprawdę długi, co wynika z faktu, że jest to odzież odporna nie tylko na przepalenia, ale również ewentualne przetarcia i inne uszkodzenia. 

Trudnopalne koszule ostrzegawcze dla maksymalnej widoczności i bezpieczeństwa w pracy

Koszule polo trudnopalne to elementy stroju roboczego, które mogą pełnić również rolę odzieży ostrzegawczej. Dzięki jaskrawym kolorom (z reguły żółtym lub pomarańczowym) oraz wbudowanym elementom odblaskowym zapewniają bowiem noszącym je pracownikom maksymalną widoczność oraz bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Co istotne, trudnopalna koszula ostrzegawcza gwarantuje należytą widoczność zarówno w ciągu dnia, jak i po zapadnięciu zmroku. Ważne jest także to, że sprawdza się w każdych warunkach pogodowych, czyli między innymi przy opadach deszczu, czy utrzymującym się zamgleniu. W przypadku odzieży ostrzegawczej istotne jest to, by była ona zgodna z obowiązującymi normami. Dotyczy to przede wszystkim wielkości oraz rozmieszczenia elementów odblaskowych, w związku z czym trudnopalne koszule ostrzegawcze sprzedawane w hurtowni Dawpol BHP są zgodne z standardami wymaganymi przez przepisy BHP.

Koszule polówki trudnopalne – praktyczna odzież robocza dla ochrony i komfortu pracowników

Wybierając odzież trudnopalną należy kierować się przede wszystkim jakością, ponieważ to ona przekłada się na skuteczność ochrony oraz komfort zapewniany pracownikom. Dlatego też koszula polo niepalna męska znajdująca się w ofercie sklepu Dawpol BHP dostępna jest w wielu różnych modelach, co pozwala dopasować odzież do indywidualnych wymagań pracowników oraz specyfiki wykonywanego przez nich zawodu. Są to koszule polo trudnopalne renomowanych producentów, co gwarantuje możliwie najwyższą jakość oraz komfort użytkowania. Zaletą w tym przypadku jest jednak nie tylko szeroki wybór modeli, ale również atrakcyjne ceny oraz możliwość dokonywania zakupów hurtowych. W efekcie zakup koszul polo trudnopalnych pozwala zapewnić zatrudnianym pracownikom należytą ochronę, co stanowi obowiązek każdego pracodawcy.

Często zadawane pytania

Co sprawia, że warto kupić koszule Polo trudnopalne w sklepie DawpolBHP?

Koszule Polo trudnopalne, to odzież dla profesjonalistów, skonstruowane z myślą o bezpieczeństwie w środowisku pracy. Dzięki swoim właściwościom zapewniają ochronę przed iskrami i odpryskami stopionego metalu. Posiadają długie rękawy dla skutecznej ochrony przedramion - części ciała, które są szczególnie narażone na poparzenia. Są one wygodne w użytkowaniu, co przekłada się na komfort pracy.

Czy mogę zakupić koszule polo trudnopalne w sklepie DawpolBHP?

Tak, zdecydowanie! W DawpolBHP znajdziesz koszule polo niepalne - doskonały element męskiej odzieży roboczej dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Nasze koszule polo z długim rękawem, razem z odpowiednio dobranymi spodniami oraz półbutami roboczymi, tworzą zestaw, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czy oferujecie trudnopalne koszule ostrzegawcze?

Tak, w ofercie DawpolBHP mamy koszule polówki trudnopalne, które pełnią również rolę odzieży ostrzegawczej. Nasze koszule polo trudnopalne są dostępne w jaskrawych kolorach i posiadają wbudowane elementy odblaskowe, zapewniające maksymalną widoczność i bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Sprawdzają się one w każdych warunkach pogodowych i są zgodne z obowiązującymi normami BHP.

Koszule Polo trudnopalne

Koszule Polo trudnopalne