Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 743,00 zł

Kategoria ochronna obuwia

Kategoria ochronna obuwia

Podnosek

Podnosek

Wkładka antyprzebiciowa

Wkładka antyprzebiciowa

Norma

Norma

Kategoria ochrony buta

Kategoria ochrony buta

System zapięcia

System zapięcia

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24

Aktywne filtry

Buty robocze BHP to różnego rodzaju obuwie, które chroni przed zagrożeniami występującymi na wielu różnych stanowiskach pracy. Wykorzystywane są zatem w różnych branżach zapewniając noszącym je pracownikom należytą ochronę.

Bezpieczeństwo i komfort w pracy dzięki obuwiu roboczemu ochronnemu - jak zapewnić optymalną ochronę stóp i nóg?

Obuwie robocze ochronne – jego przeznaczenie to ochrona przed wieloma rodzajami zagrożeń jednocześnie. Ich zasadnicze zadaniem to ochrona stóp i nóg przed uszkodzeniami mechanicznymi jak również chemicznymi, przed oparzeniami, wszelkim działaniem niskich i wysokich temperatur a nawet wilgoci. Parametry ochronne zależą w dużej mierze od materiałów użytych do ich produkcji, jak też od konstrukcji i ewentualnego wyposażenia dodatkowego, takiego jak wkładki antyprzebiciowe, ochrony kostki itp. Zapewnienie odpowiedniej ochrony nóg ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania przez pracownika zadań. Wytrzymałość i precyzja wykończenia obuwia roboczego to podstawa w zachowaniu bezpieczeństwa w większości zawodów. Posiadamy w swojej ofercie odporne buty wykonane z PCV, gumy, skóry czy nubuku, co sprawia że idealnie nadają się do wykonywania różnych prac fizycznych. Poza butami roboczymi znajdziemy w naszej ofercie wkładki do butów, ochraniacze czy ocieplacze. Nasze buty robocze charakteryzuje odporność na uszkodzenia, niezawodność oraz komfort użytkowania. Każdą parę charakteryzuje wykonanie zgodne z obowiązującymi normami europejskimi. Zakup u nas to gwarancja i satysfakcja.

Buty robocze BHP – wygodne i profesjonalne obuwie robocze dla ochrony w każdych warunkach

Buty BHP tak samo, jak odzież robocza i inne niezbędne akcesoria BHP powinny być przekazywane pracownikom przez pracodawcę, co pozwala dopasować je do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy. W zależności od specyfiki wykonywanej pracy wymagane mogą być bowiem buty robocze z blachą, które chronią palce przed upadkiem ciężkich przedmiotów, czy buty robocze posiadające antyprzebiciową wkładkę. Te drugie sprawdzają się między innymi na budowie, gdzie istnieje ryzyko nadepnięcia na gwóźdź, a co za tym idzie przebicia stopy. Poza ochroną przed istniejącymi zagrożeniami bardzo ważną kwestią jest także wygoda, ponieważ przekłada się ona na komfort wykonywania obowiązków zawodowych. W związku z tym na wielu stanowiskach doskonale sprawdzają się buty gumowe, które są lekkie i wygodne w użytkowaniu.

Damskie i męskie buty robocze - oferta obuwia do pracy i innych akcesoriów BHP w sklepie Dawpol

Wybierając buty robocze BHP męskie lub damskie należy kierować się przede wszystkim jakością, ponieważ to ona przekłada się bezpośrednio na skuteczność ochrony przed zagrożeniami oraz komfort noszenia. W związku z tym wiele osób zastanawiających się nad tym, gdzie kupić obuwie ochronne wyszukuje tej informacji w Internecie pod hasłem: sklep BHP buty robocze. W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na naszą ofertę, ponieważ w hurtowni Dawpol BHP można kupić wiele różnych modeli butów roboczych. Są to zarówno buty robocze męskie, jak i damskie, które mogą być wykorzystywane na różnych stanowiskach pracy. Istotne jest także to, że sprzedajemy wyłącznie buty ochronne renomowanych marek, co stanowi gwarancję najwyższej jakości. Poza tym kupujący mogą mieć pewność, że wszystkie spływające zamówienia są realizowane w możliwie najkrótszym czasie. Zaletą jest natomiast szerokość oferty, ponieważ znajduje się w niej nie tylko obuwie robocze, ale również akcesoria BHP, czy odzież reklamowa.

Buty BHP – obuwie robotnicze w różnych fasonach od znanych i sprawdzonych producentów

Obuwie BHP to różnorodność modeli, co pozwala dopasować je do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy. Wybierając buty robotnicze warto postawić na znanych i sprawdzonych producentów, ponieważ daje to gwarancję jakości. Renomowane marki to również znacznie większe możliwości wyboru obuwia, które jest dostępne w różnych fasonach. W efekcie można dopasować je nie tylko do zagrożeń, ale również osobistych potrzeb i preferencji pracowników. Istotna w tym przypadku jest wygoda, która ma szczególne znacznie w przypadku osób wykonujących prace wymagające ciągłego pozostawania w ruchu lub pozycji stojącej. Wbrew pozorom wygodne mogą być również buty z metalowym noskiem, który zapewnia należytą ochronę palców.

Buty robocze i ochronne – sprawdź oznaczenie i wybierz odpowiednie buty do swojej pracy

Buty do pracy to różnorodne modele, które posiadają odpowiednie oznaczenia. W efekcie bez problemu można dopasować obuwie do specyfiki zagrożeń oraz norm obowiązujących w danej branży, czy zawodzie. Wymagane mogą być bowiem buty z podnoskiem lub buty z blachami, których obecność można sprawdzić odczytując oznaczenie obuwia roboczego. Jest ono klasyfikowane bowiem jako bezpieczne, ochronne i zawodowe, a wymagania w stosunku do poszczególnych rodzajów butów BHP regulują odpowiednie normy.

Dopasuj obuwie robocze do przeznaczenia i środowiska pracy – buty ochronne na każdą porę roku

Zarówno obuwie robocze męskie, jak i damskie to element odzieży BHP, który jest użytkowany przez cały rok. W związku z tym istotne staje się dopasowanie butów nie tylko do przeznaczenia i środowiska pracy, ale również pory roku. W ciepłych miesiącach najlepiej sprawdzają się półbuty robocze, które są zdecydowanie najpopularniejszym typem obuwia ochronnego. Zimowe buty robocze to natomiast między innymi trzewiki, które zapewniają nie tylko odpowiednią ochronę, ale także właściwy komfort termiczny. Jest to kolejna ważna kwestia, którą należy wziąć pod uwagę wybierając buty BHP męskie lub damskie. W efekcie można być pewnym, że obuwie spełni oczekiwania użytkujących je pracowników, a także zapewni im odpowiedni komfort noszenia, co jest bardzo istotne w kontekście wykonywania różnorodnych obowiązków zawodowych.

Często zadawane pytania

Czemu buty robocze BHP są tak ważne podczas pracy?

Buty robocze BHP to specjalistyczne obuwie ochronne, które chroni stopy pracowników przed różnymi zagrożeniami na stanowisku pracy. Wykonane z różnych materiałów, takich jak PCV, guma, skóra czy nubuk, oferują ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, chemicznymi, oparzeniami, a nawet wilgocią. Bezpieczeństwo i komfort podczas pracy są kluczowe, dlatego buty robocze BHP są niezbędne na wielu stanowiskach.

Jakie buty robocze BHP są dostępne w sklepie DawpolBHP?

W sklepie DawpolBHP oferujemy szeroki wybór butów roboczych BHP, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Nasze buty są wytrzymałe, niezawodne i komfortowe, a każda para jest wykonana zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. W naszej ofercie znajdziesz buty wykonane z PCV, gumy, skóry czy nubuku, idealne do różnych prac fizycznych.

Jakie są korzyści z zakupu butów roboczych BHP w sklepie DawpolBHP?

Kupując buty robocze BHP w sklepie DawpolBHP, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości. Oferujemy tylko buty ochronne renomowanych marek, które spełniają wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa. Dodatkowo nasze zamówienia są realizowane w możliwie najkrótszym czasie, a nasza szeroka oferta obejmuje nie tylko obuwie robocze, ale również akcesoria BHP i odzież reklamową.