Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 175,00 zł

Norma

Norma

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24

Aktywne filtry

Właściwa ochrona głowy w przypadku wielu branż i zawodów determinuje bezpieczeństwo wykonywania pracy. Ważne zatem jest to, by stosowane środki ochrony indywidualnej były odpowiednio dopasowane do zagrożeń, które mogą wystąpić na danym stanowisku.

Ochrona głowy najwyższej jakości – zadbaj o bezpieczeństwo w swoim miejscu pracy

Najwyższej jakości ochrona głowy to gwarancja bezpieczeństwa w miejscu pracy. Sprzęt ochrony głowy musi być oczywiście dopasowany do zagrożeń występujących na danym stanowisku, co gwarantuje należyty poziom ochrony wymagany przez obowiązujące przepisy BHP. Ryzyko wykonywania pracy w każdej branży i na każdym stanowisku jest bowiem inne, co wymaga stosowania odmiennych środków ochrony indywidualnej. Najważniejsze jest zatem to, by odzież ochronna i akcesoria BHP wyróżniała najwyższa jakość, co

Środki ochrony głowy – skuteczne zabezpieczenie dostosowane do potrzeb i preferencji pracowników

Środki ochrony głowy to szeroka gama produktów, które należy dopasować do potrzeb oraz preferencji pracowników. Są to bowiem nie tylko hełmy robocze, ale również chroniące przed zimnem kominiarki, czy czapki BHPOchraniacze na głowę zabezpieczają bowiem nie tylko przed upadkiem z wysokości, czy uderzeniem spadającymi przedmiotami, ale również chłodem, czy ostrym słońcem. Bardzo ważne w tym przypadku jest dopasowanie do indywidualnych potrzeb pracowników, ponieważ przekłada się to nie tylko na skuteczność zapewnianej ochrony, ale również komfort wykonywania obowiązków służbowych.

Ochrona głowy BHP – klucz do bezpiecznego środowiska pracy

Ochrona głowy BHP to jeden z najważniejszych czynników, który gwarantuje bezpieczne środowisko pracy. Hełmy i czapki robocze zabezpieczają bowiem przed wieloma różnego rodzaju zagrożeniami mogącymi występować na danym stanowisku. Przykładowo ochrona głowy spawacza uzależniona jest w dużej mierze od miejsca, w którym wykonuje on swoją pracę. To właśnie na tej podstawie pracodawca może bowiem ocenić ryzyko dla danego stanowiska, co wymaga wyszczególnienia wszystkich możliwych zagrożeń w karcie oceny ryzyka. Jest to wymagane przez obowiązujące przepisy BHP i pozwala dobrać odpowiednie środki ochrony indywidualnej głowy.

Środki ochrony indywidualnej głowy – kaski, hełmy, czapki – szeroki asortyment w hurtowni Dawpol BHP

Środki ochrony głowy BHP to szeroka gama produktów, dzięki którym można zapewnić pracownikom wysoki poziom bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Szeroki asortyment produktów tego typu produktów można znaleźć w ofercie hurtowni Dawpol BHP, a przykładem mogą być między innymi kaski, hełmy, czapki, czy kominiarki. Duża różnorodność produktów pozwala dopasować je nie tylko do potrzeb pracowników, ale również innych czynników, których przykładem może być pora roku. Czapki ocieplane robocze zapewniają bowiem należytą ochronę przed chłodem, co może być konieczne zimą, a letnie nakrycia głowy zabezpieczają przed przegrzaniem w trakcie upałów. Zakup sprzętu ochrony głowy w naszym sklepie internetowym jest nie tylko wygodny, ale pozwala również optymalizować koszty, co jest możliwe dzięki cenom hurtowym. Na tym nie kończą się oczywiście zalety, ponieważ poza szeroką gamą produktów dostępnych w ofercie naszym atutem jest także błyskawiczna realizacja składanych zamówień, czy dostarczanie ich bezpośrednio pod wskazany adres.

Sprzęt ochrony głowy – pełna zgodność z przepisami, potwierdzona certyfikatami i atestami

Sprzęt ochrony głowy to środki ochrony indywidualnej, które determinują bezpieczeństwo pracowników w trakcie wykonywania pracy. Istotne zatem jest to, by jego jakość była zgodna z obowiązującymi przepisami BHP, co powinny potwierdzać odpowiednie certyfikaty i atesty. Warto więc korzystać z odzieży i akcesoriów BHP renomowanych producentów, co gwarantuje zastosowanie nie tylko odpowiednich materiałów, ale również najwyższą jakość wykonania. W efekcie pracodawcy mogą mieć pewność, że środki ochrony indywidualnej przekazywane zatrudnianym pracownikom nie tylko zapewniają należytą ochronę, ale są również zgodne z obowiązującymi przepisami. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia BHP, a bagatelizowanie przepisów może wiązać się nie tylko z wysokimi karami, ale również poważnymi konsekwencjami.

Ochrona głowy w trakcie wykonywania pracy wymaga stosowania odpowiednio dobranych środków ochrony indywidualnej. W związku z tym warto skorzystać z oferowanego przez nas doradztwa, co pozwoli zapewnić pracownikom należyty poziom bezpieczeństwa oraz komfort wykonywania codziennych obowiązków zawodowych.

Środki ochrony osobistej w kategorii ochrona głowy to bardzo ważny rodzaj ochrony. Głowa należy do części ciała o wiele bardziej narażonych na uszkodzenia i urazy podczas większości rodzajów prac. Podczas wykonywania różnego rodzaju aktywności zawodowych bardzo ważna jest odpowiednia ochrona głowy.W swojej ofercie znajdziemy takie artykuły jak kaski ochrnne i hełmy. Oferowane przez nas akcesoria do ochrony głowy są atestowane i certyfikowane, co daje nam gwarancję bezpieczeństwa

Często zadawane pytania

Jak dobrać odpowiednią ochronę głowy zgodną z przepisami BHP?

Dobór odpowiedniej ochrony głowy zgodnej z przepisami BHP jest kluczowy dla zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy. Stosuj się do wytycznych zawartych w karcie oceny ryzyka dla danego stanowiska. Dokładne zidentyfikowanie zagrożeń pozwoli dobrać środki ochrony indywidualnej, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa.

Jakie są korzyści z zastosowania środków ochrony indywidualnej dla głowy?

Zastosowanie odpowiednich środków ochrony indywidualnej dla głowy, takich jak kaski, hełmy czy czapki BHP, przynosi liczne korzyści. Zapewniają one skuteczną ochronę przed różnymi zagrożeniami, takimi jak upadki, uderzenia czy ekstremalne warunki atmosferyczne. Odpowiednio dopasowane środki ochrony indywidualnej gwarantują bezpieczeństwo i komfort pracy.

Gdzie można znaleźć wysokiej jakości środki ochrony głowy?

W hurtowni DawpolBHP oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości środków ochrony głowy. Nasza oferta obejmuje kaski, hełmy, czapki i kominiarki, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Dzięki różnorodności produktów i konkurencyjnym cenom hurtowym, zakupy w naszym sklepie internetowym są wygodne i ekonomiczne. Dodatkowo nasza firma gwarantuje szybką realizację zamówień i dostawę bezpośrednio pod wskazany adres.