Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Ogrodniczki ostrzegawcze letnie

Ogrodniczki ostrzegawcze letnie

Aktywne filtry

Odpowiednia odzież robocza, spełniająca wymogi BHP, jest niezbędnym elementem wyposażenia pracownika. Powinna zapewniać bezpieczeństwo, wygodę, ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a także praktyczność. Wymogi te dotyczą również spodni.

Profesjonalna odzież robocza stanowi jeden z najważniejszych elementów zapewnienia pracownikowi dobrych warunków pracy, jak również bezpieczeństwa. W realizacji tego drugiego zadania pomaga zwłaszcza odzież ostrzegawcza, w tym spodnie zimowe oraz letnie.

Ogrodniczki ostrzegawcze letnie – wielostopniowa regulacja i duża ilość kieszeni

Odzież robocza musi być wygodna. W tym celu powinno się ją łatwo dopasować do sylwetki pracownika. W przypadku ogrodniczków ostrzegawczych letnich bardzo pomaga w tym wielostopniowa regulacja. Szelki są długie i regulowane, wiele modeli wyposażonych też zostało w regulację taśmową boków oraz nogawek, dzięki czemu każdej osobie spodnie zapewnią odpowiedni komfort, swobodę ruchów oraz nie będą groziły otarciami.

Funkcjonalność ogrodniczków zwiększają liczne kieszenie, w których z łatwością można rozlokować potrzebne narzędzia w taki sposób, że nie grozi im wypadnięcie, a zawsze będą pod ręką. Podobnie rzecz się ma z akcesoriami, takimi jak telefon. Dostęp do kieszeni jest łatwy i wygodny.

Ogrodniczki na lato z klinem w kroku - swoboda ruchów i komfort pracy w trudnych warunkach

Osoby poszukujące odzieży roboczej do pracy w trudnych warunkach, wymagających swobody ruchu, powinny zainteresować się ogrodniczkami na lato z klinem w kroku. Rozwiązanie to wydatnie przyczynia się do zwiększenia swobody ruchów pracownika. Klin zwiększa również wytrzymałość spodni, dzięki czemu lepiej nadają się one do wykorzystania w warunkach grożących uszkodzeniem bądź zniszczeniem. Takie ogrodniczki z pewnością przyniosą satysfakcję pracownikom wielu branż, stawiających przed zatrudnionymi osobami znaczne wymagania, jeśli chodzi o konieczność ruchu.

Ogrodniczki robocze ostrzegawcze letnie – dobra widoczność z dużej odległości po zmroku

Do zadań odzieży ochronnej zalicza się pełnienie funkcji ostrzegawczej. Człowiek w nią odziany powinien być dobrze widoczny nie tylko w dzień, ale też po zmroku, jak również w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, ograniczających widoczność. Spełnieniu tego wymagania służą odblaski, a także materiały w jaskrawych barwach, np. pomarańczowej czy żółtej, za jakich odzież została uszyta.

Ogrodniczki robocze ostrzegawcze letnie wyposażone są w liczne odblaski, gwarantujące, że nosząca je osoba będzie po zmroku widoczna nawet z odległości co najmniej stu pięćdziesięciu metrów. Znacząco zmniejszy to ryzyko potrącenia przez przejeżdżający pojazd. Odblaski rozlokowane zostały zgodnie z normami BHP. Dodatkowo, jasne, jaskrawe kolory spodni sprawiają, iż ubrany w nie pracownik wyraźniej odcina się od otoczenia, dzięki czemu jest jeszcze lepiej widoczny ze znacznej odległości, nawet w kiepskich warunkach. Dlatego też ogrodniczki takie idealnie nadają się dla drogowców, osób pracujących na budowie oraz we wszelkich branżach, w których priorytetem jest zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa, również poprzez zapewnienie, że pracownik będzie łatwo dostrzegalny.

Ogrodniczki robocze odblaskowe letnie - wygodne spodnie ostrzegawcze na szelkach

Ogrodniczki robocze odblaskowe letnie nie tylko zapewniają widoczność z dużej odległości, zwiększając poziom bezpieczeństwa w pracy, ale też są bardzo wygodne. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów, takich jak: poliester, bawełna oraz materiały odblaskowe. Nawet wielogodzinne noszenie spodni nie powoduje zmęczenia. Wszystkie modele spełniają wymogi BHP, posiadają również certyfikaty: PN-EN ISO 20471, PN-EN 343 czy PN-EN 381-5.

Ogrodniczki można łatwo zestawiać z innymi elementami odzieży roboczej, takimi jak chociażby polary.

Często zadawane pytania

Czy ogrodniczki ostrzegawcze letnie są wygodne i komfortowo się je nosi?

Tak, ogrodniczki ostrzegawcze letnie są niezwykle wygodne. Wyposażone są w klin w kroku, który zwiększa swobodę ruchów. Dodatkowo posiadają wielostopniową regulację, co pozwala na idealne dopasowanie do sylwetki.

Czy ogrodniczki robocze ostrzegawcze letnie są bezpieczne?

Ogrodniczki robocze ostrzegawcze letnie są nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne. Wykonane z jaskrawych materiałów i wyposażone w odblaski, zwiększają widoczność pracownika, minimalizując ryzyko wypadków.

Czy mogę znaleźć ogrodniczki robocze odblaskowe letnie w sklepie DawpolBHP?

Tak, w ofercie sklepu DawpolBHP znajdziesz ogrodniczki robocze odblaskowe letnie. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów i spełniają wszystkie wymogi BHP. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas pracy.

Ogrodniczki ostrzegawcze letnie

Ogrodniczki ostrzegawcze letnie