Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 191,00 zł - 192,00 zł

Norma

Norma

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Ogrodniczki ostrzegawcze zimowe

Ogrodniczki ostrzegawcze zimowe

Aktywne filtry

Zima to nie tylko niskie temperatury i opady, ale też kiepska widoczność. Dni są krótkie, zmrok szybko zapada, a niesprzyjające warunki atmosferyczne często jeszcze pogarszają sprawę. Toteż dobra odzież robocza powinna zapewnić pracownikom, w tym osobom wykonującym roboty drogowe, bezpieczeństwo.

Dobra odzież robocza powinna spełniać wymogi BHP, zapewniać pracownikowi wygodę, swobodę ruchów i praktyczność, być wykonana z odpornych materiałów wysokiej jakości, a także zwiększać poziom bezpieczeństwa. Wypełnieniu tego ostatniego zadania służy odzież ostrzegawcza, zarówno letnia, jak i zimowa. W jej skład wchodzą na przykład polary, jak również spodnie ogrodniczki.

Ogrodniczki ostrzegawcze zimowe dla drogowców – idealna ochrona dla pracowników służb drogowych

Pracownicy służb drogowych narażeni są na liczne niebezpieczeństwa, na czele z wypadkami, zwłaszcza potrąceniami przez pojazdy. Ryzyko zwiększa się szczególnie w okresie słabej widoczności, w tym oczywiście po zmroku. Dlatego też zwłaszcza zimą, kiedy widoczność ograniczać mogą złe warunki atmosferyczne, takie jak śnieżyce, a noce są długie i ciemne, odzież robocza musi sprawiać, że pracownik będzie wyraźnie dostrzegalny nawet ze znacznej odległości.

Z zadania tego wyśmienicie wywiązują się ogrodniki ostrzegawcze zimowe. Wyposażone są one w liczne, zgodne z normami BHP odblaski, dzięki którym pracownik jest po zmroku widoczny z odległości co najmniej stu pięćdziesięciu metrów, co minimalizuje ryzyko wypadku. Spodnie uszyto też z jaskrawych materiałów, co pomaga w tym lepszym odcinaniu się od otoczenia. Ryzyko potrącenia przez przejeżdżający pojazd znacząco maleje, kiedy pracownik ma na sobie ogrodniczki ostrzegawcze zimowe, najlepiej skompletowane z innymi elementami odzieży ochronnej roboczej. Dlatego też spodnie te stanowią niezbędne wyposażenie pracowników służb drogowych. I nie tylko, gdyż świetnie nadają się dla osób zatrudnionych w wielu innych branżach.

Spodnie robocze ocieplane ogrodniczki – praktyczne i uniwersalne rozwiązanie do pracy po zmroku

Dzięki materiałom wysokiej jakości i ociepleniu, ogrodniczki robocze zapewniają wysoki komfort termiczny, chroniąc przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi, zwłaszcza niskimi temperaturami, wiatrem oraz wilgocią. Praca w tych spodniach jest nie tylko wygodna, ale też pomaga dbać o własne zdrowie. Liczne odblaski sprawiają, że pracownik noszący ogrodniki jest widoczny ze znacznej odległości również po zmroku.

Dzięki licznym kieszeniom spodnie są bardzo praktyczne. Kieszenie ułatwiają rozmieszczenie potrzebnych w pracy narzędzi i akcesoriów, a system zapięć i zamków skutecznie zapobiega ich pogubieniu, co jest istotne podczas pracy po zmroku.

Dodatkowo, wiele modeli ogrodniczków posiada nie tylko regulowane szelki, ale też regulację boków i nogawek, dzięki czemu bardzo łatwo można je dopasować do każdej sylwetki, zapewniając wygodę oraz swobodę ruchu, co przydaje się w wielu branżach, nie tylko drogowej. Odzież ta jest więc bardzo uniwersalna, zadowolone z niej będą osoby o różnej posturze, pracujące w nieraz trudnych warunkach.

Spodnie robocze na zimę - ogrodniczki do pracy w terenie

Wysokiej jakości, trwale materiały, takie jak poliester oraz bawełna, sprawiają, że spodnie robocze są bardzo odporne na zużycie i uszkodzenia, toteż nadają się do pracy w każdych warunkach. Ocieplenie chroni przed niskimi temperaturami, zapewniając odpowiedni komfort termiczny. W ogrodniczkach tych możemy więc wykonywać wszelkiego rodzaju roboty w terenie, nawet w okresie najsroższej zimy. Jeśli zależy nam na swobodzie ruchu oraz zwiększonej wytrzymałości, warto zainwestować w spodnie z klinem w kroku.

Ogrodniczki ostrzegawcze zimowe Portwest – doskonała widoczność dzięki wysokiej jakości materiałów

Aby odzież robocza spełniła swoje zadania, najlepiej jest wybierać produkty znanych, popularnych i renomowanych marek, takich jak Portwest. Jej ogrodniczki ostrzegawcze zimowe uszyte zostały z wysokiej jakości, trwałych materiałów, gwarantujących wysoki komfort użytkowania. Jakość ta przekłada się również na bezpieczeństwo, gdyż osoba pracująca w ogrodniczkach Portwest będzie widoczna zimową nocą z bardzo dużej odległości.

Często zadawane pytania

Czy ogrodniczki ostrzegawcze zimowe dla drogowców są odpowiednie dla innych zawodów?

Tak, ogrodniczki ostrzegawcze zimowe są uniwersalne i idealnie nadają się do różnych branż. Dzięki wysokiej jakości materiałom i ociepleniu zapewniają komfort termiczny i ochronę przed niskimi temperaturami, wiatrem oraz wilgocią. Liczne odblaski zwiększają widoczność, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa w pracy.

Czy spodnie robocze ocieplane ogrodniczki są wygodne do noszenia przez dłuższy czas?

Zdecydowanie tak. Spodnie robocze ocieplane ogrodniczki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają komfort nawet podczas wielogodzinnego noszenia. Dodatkowo wiele modeli posiada regulowane szelki, boki i nogawki, co umożliwia łatwe dopasowanie do każdej sylwetki.

Czy ogrodniczki ostrzegawcze zimowe Portwest są widoczne w ciemności?

Tak, ogrodniczki ostrzegawcze zimowe Portwest są wyposażone w liczne odblaski, które gwarantują, że pracownik jest widoczny z dużej odległości, nawet po zmroku. To kluczowe dla bezpieczeństwa, zwłaszcza dla osób pracujących na drogach lub w innych miejscach o ograniczonej widoczności.

Ogrodniczki ostrzegawcze zimowe

Ogrodniczki ostrzegawcze zimowe