Nowy RĘKAWICE ROBOCZE SKÓRZANE... Możliwy wybór

Indeks: RTOP-EX KAT. 2

Marka: ART.MAS

RĘKAWICE ROBOCZE SKÓRZANE RTOP-EX KAT. 2

Rękawice ochronne wykonane z wysokiej jakości bardzo delikatnej miękkiej skóry licowej koziej w naturalnym kolorze. Zapewniające doskonałą zręczność.

Cena 5,79 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni
Nowy Trzewiki robocze ARTMAS... Możliwy wybór

Indeks: Buty BTNRED

Marka: ART.MAS

Trzewiki robocze ARTMAS BTNRED S3 SRC

Trzewik ochronny o atrakcyjnym nowoczesnym wzornictwie, wykonany ze skóry nubukowej o grubości 1,8-2,0 mm, wyposażony w podnosek stalowy - wytrzymały na uderzenia z energią do 200 J oraz zgniecenia do 15 kN oraz wkładkę stalową w podeszwie zabezpieczającą stopę przed przekłuciem - odporna na przebicie z siłą do 1100 N.

Cena 132,90 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami
Wszystkie bestsellery
Spodnie ostrzegawcze letnie

Spodnie ostrzegawcze letnie

Aktywne filtry

Odzież robocza musi służyć pracownikowi w każdych warunkach, niezależnie od pory roku. Spodnie ostrzegawcze letnie idealnie sprawdzą się w branży drogowej, budowlanej oraz każdej innej, w którym na pierwszym miejscu stoi bezpieczeństwo.

Jaka powinna być odzież robocza? Wytrzymała, praktyczna, wygodna. Jedną z jej ról pozostaje zapewnienie pracownikom maksymalnie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Służy temu odzież ostrzegawcza. Zaliczają się do niej koszulki, kurtki, a także spodnie zimowe oraz letnie.

Spodnie ostrzegawcze letnie – dobra widoczność użytkowników po zmroku

W wielu branżach, zwłaszcza drogowej oraz budowlanej, kluczowe jest zapewnienie pracownikom bezpieczeństwa. Jak zadanie to zostanie wypełnione, zależy w znacznej mierze od widoczności, szczególnie podczas złych warunków atmosferycznych oraz po zmroku. Pracownik musi być łatwy do zauważenia nawet w ciemności, inaczej grozi mu potrącenie przez przejeżdżający samochód bądź inny wypadek. Ryzyko to znacząco redukuje odzież ostrzegawcza, w tym spodnie.

Spodnie ostrzegawcze letnie wyposażone są w odblaski, dzięki czemu odziana w nie osoba jest łatwo zauważalna po zmroku nawet z odległości kilkuset metrów. Z tego właśnie powodu odzież taka powinna stanowić nieodzowne wyposażenie pracowników drogowych czy też budowlanych. Z kolei w dzień użytkownik spodni odblaskowych nie zlewa się łatwo z tłem za sprawą jaskrawych, na przykład żółtych materiałów, z których uszyto tę odzież. To także podnosi poziom bezpieczeństwa.

Oczywiście, spodnie ostrzegawcze letnie spełniają wszelkie normy BHP i dysponują licznymi certyfikatami, takimi jak: PN-EN ISO 20471, PN-EN 343 czy PN-EN 381-5.

Spodnie do pasa ostrzegawcze letnie – odblaskowe materiały zapewniające bezpieczeństwo i wygodę w pracy

Do uszycia ostrzegawczych spodni ostrzegawczych do pasa użyto materiałów odblaskowych, gwarantujących doskonałą widoczność po zmroku. Wzbogacone są one o poliester i bawełnę, dzięki którym spodnie odznaczają się wysoką jakością oraz trwałością. Jednocześnie zapewniają znaczący poziom wygody w pracy. Są przyjemne w dotyku, nie powodują podrażnień skóry ani obrażeń typu otarcia.

Materiały nie tylko świetnie odbijają światło, ale też dobrze chronią przez niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wysokie temperatury, promieniowanie UV czy szkodliwe substancje. Są plamoodporne, dzięki czemu łatwo można je oczyścić nawet ze smarów czy olejów.

Rozległa regulacja pozwala dopasować spodnie ostrzegawcze letnie do każdej sylwetki, dzięki czemu praca staje się o wiele wygodniejsza, a co za tym idzie, bezpieczniejsza oraz wydajniejsza. Na komfort i praktyczność użytkowania wpływają też liczne kieszenie, dzięki którym z łatwością można rozlokować wszelkie potrzebne narzędzia i akcesoria, tak, aby mieć je zawsze pod ręką. Zapięcia i zamki sprawiają, że z kieszeni nic nie wypadnie, przez co pracownik nie musi obawiać się pogubienia ważnych przedmiotów, takich jak na przykład telefon.

Spodnie letnie ostrzegawcze – przewiewna i oddychająca propozycja na gorące dni

Praca podczas upału jest ciężka i nieprzyjemna. Zmagać się nieba z wysoką temperaturą nie tylko powietrza, ale także podłoża, co w branży drogowej bądź budowlanej jest szczególnie uciążliwe. Dlatego też odzież robocza na lato powinna ułatwiać taką pracę.

Spodnie letnie ostrzegawcze uszyte zostały między innymi z bawełny, która jest materiałem "oddychającym". Spodnie te są więc przewiewne, co przekłada się na wyższy komfort pracy. Wykonując w nich obowiązki zawodowe w gorące dni, pracownik minimalizuje ryzyko przegrzania.

Oczywiście, aby spodnie letnie ostrzegawcze pełniły swoje zadania, należy zainwestować w produkty uznanych marek odzieży roboczej, takich jak Portwest. Jest to gwarancja wysokiej jakości i odporności, a także satysfakcji zarówno z odzieży, jak też z wykonywanej pracy.