Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 86,00 zł - 94,00 zł

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Kominiarka pod kask ochronny

Kominiarka pod kask ochronny

Aktywne filtry

Kominiarka pod kask ochronny – niezastąpiona ochrona w mroźne i w wietrzne dni

Praca w chłodne i wietrzne dni nigdy nie należała do przyjemności, szczególnie gdy realizowane obowiązki wymagają od nas wykorzystania kasku ochronnego. W przeszłości, pracodawcy, starając się zapewnić pracownikom jedynie zgodność ich odzieży BHP z obowiązującymi normami, nie przejmowali się tymi kwestiami. Dzisiaj jednak sytuacja wygląda odmiennie i bezpieczeństwo pracownika jest na równi z jego komfortem. Dlatego też w ofercie Dawpol BHP znajdują się wygodne kominiarki pod kask ochronny.

Kominiarki BHP to optymalna ochrona przed mrozem, wiatrem, śniegiem i deszczem. Wszędzie tam, gdzie do pracy niezbędny jest kask, kominiarka stanowić będzie wartość dodaną, z której pracownicy będą bardzo zadowoleni. Kominiarki robocze pod kask zapewnią odpowiednią izolację, dzięki czemu ciepło nie będzie uciekać, jednocześnie minimalizując uczucie dyskomfortu.

Kominiarki robocze – idealne dopasowanie do różnych typów kasków i hełmów

Sklep Dawpol BHP dysponuje szeroką ofertą kominiarek roboczych, które świetnie dopasują się do każdego rodzaju hełmu czy kasku. To właśnie idealne dopasowanie stanowi klucz do poczucia wygody, jednak w przypadku kominiarek nie ma z tym dużego problemu. W zależności od specyficznych potrzeb firmy, kominiarki ocieplane dostępne są w różnych kolorach - standardowym czarnym, ale także w barwach, które zwiększą widoczność pracownika realizującego swoje zadania po zmroku.

Kominiarka termoaktywna wykonana jest z jakościowego materiału, który cechuje się nie tylko świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi, ale także oddychającymi. Na plus należy zaliczyć także dopasowanie do kształtu głowy, co gwarantuje utrzymanie idealnej temperatury ciała.

Kominiarki ochronne – profesjonalne rozwiązanie dla pełnej ochrony głowy

Kominiarki pod kask na lato i kominiarki ocieplane często wykonane są z akrylu i posiadają jeden duży otwór na twarzy. To najlepsze rozwiązanie, które nie wpływa na nasz obszar widzenia, a odpowiednio zakrywa brodę, usta, czy policzki - miejsca narażone na negatywny wpływ silnego wiatru i niskiej temperatury.

Materiał, z którego wykonana jest kominiarka ochronna, cechuje się dużą elastycznością. Dzięki temu każdy pracownik może być spokojny o to, że kominiarka dopasuje się do kształtu głowy i nie będzie stwarzać dodatkowego dyskomfortu. Wysokiej jakości materiał, który jest wykorzystywany przez czołowych producentów, nie odkształca się po długotrwałym noszeniu, co w dużej mierze świadczy o długiej żywotności produktu.

Kominiarki ocieplane – ciepło i wygoda niezależnie od warunków atmosferycznych

Kominiarki ocieplane to produkt BHP, który podlega pewnym restrykcyjnym przepisom w zakresie wykonania oraz wykorzystanych materiałów. Dlatego też inwestując w ten typ odzieży BHP, należy zawsze zweryfikować, czy kominiarki mają stosowne certyfikaty zgodności z przepisami BHP i normami jakościowymi.

Decydując się na zakup odzieży i sprzętu BHP w sklepie Dawpol BHP, zyskujemy pewność, że wszystkie produkty pochodzą od czołowych na rynku producentów sprzętu BHP i posiadają wszystkie certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość.

Często zadawane pytania

Dlaczego warto zainwestować w kominiarkę pod kask ochronny?

Kominiarka pod kask ochronny to niezastąpiona ochrona w mroźne i wietrzne dni. Praca w takich warunkach nigdy nie należy do przyjemności, szczególnie gdy wymaga od nas noszenia kasku ochronnego. Kominiarki BHP to optymalna ochrona przed mrozem, wiatrem, śniegiem i deszczem. Dzięki nim ciepło nie ucieka, a uczucie dyskomfortu jest minimalizowane.

Jakie kominiarki robocze mogę znaleźć w ofercie sklepu Dawpol BHP?

Sklep DawpolBHP oferuje szeroki wybór kominiarek roboczych, które idealnie dopasują się do każdego rodzaju hełmu czy kasku. W zależności od specyficznych potrzeb firmy, kominiarki ocieplane dostępne są w różnych kolorach - od standardowego czarnego, po barwy zwiększające widoczność pracownika po zmroku.

Czy kominiarki ochronne są komfortowe do noszenia podczas pracy?

Tak, kominiarki ochronne są wykonane z jakościowego materiału, który cechuje się nie tylko świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi, ale także oddychającymi. Dopasowują się do kształtu głowy, co gwarantuje utrzymanie idealnej temperatury ciała. Materiał, z którego wykonana jest kominiarka, jest elastyczny, co zapewnia dopasowanie do kształtu głowy i nie stwarza dodatkowego dyskomfortu.

Kominiarka pod kask ochronny

Kominiarka pod kask ochronny