Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Ogrodniczki trudnopalne letnie

Ogrodniczki trudnopalne letnie

Aktywne filtry

Ogrodniczki trudnopalne letnie – komfort i bezpieczeństwo pracy w letnie dni

Praca w sezonie letnim od zawsze była wyzwaniem dla wszystkich osób, które są zobowiązane do wykonywania zadań związanych ze spawaniem i innymi pracami w bezpośrednim sąsiedztwie ognia i iskier. Z jednej strony pełne zabezpieczenie pracownika to inwestycja w odpowiednie rękawice, buty, spodnie, ogrodniczki i hełm. Z drugiej miesiące letnie w żadnym wypadku nie sprzyjają takiemu ekwipunkowi.

Dlatego też właśnie z myślą o osobach wykonujących taki typ pracy zaprojektowano ogrodniczki trudnopalne letnie - odzież BHP wykonaną z bawełny, która dzięki wysokiej gramaturze jest trudnopalna. To rozwiązanie, które w ciepłe, letnie dni chroni przed gorącem, ale jest dostatecznie przewiewne, co zwiększa komfort pracy w bardzo wysokich temperaturach.

Ogrodniczki ochronne trudnopalne letnie – lekkie i wygodne materiały chroniące przed ogniem

Spodnie na szelkach do spawania letnie to świetna propozycja dla pracodawców, którzy chcą zapewnić maksymalny komfort pracownikom nawet w upalne, letnie dni. Zgodnie z przepisami BHP każda firma jest zobowiązana do wyposażenia pracowników w stosowną odzież roboczą. Przepisy jednak nie definiują precyzyjnie, jaki rodzaj odzieży jest wymagany. Dobrą praktyką jest jednak nie tyle stosować się do tych przepisów, co pójść za głosem preferencji swoich pracowników, którzy spełniając swoje zawodowe obowiązki, powinni czuć się przede wszystkim komfortowo.

Ogrodniczki trudnopalne na lato to element odzieży, który chroni przed ogniem i jest wykonany z lekkiego, przewiewnego materiału. Ogrodniczki przy tym wszystkim są niezwykle wytrzymałe - materiał jest wzmocniony na wysokości kolan, nogawki są wykończone obrębem a elastyczne szelki, które umożliwiają łatwą regulację odzieży, zostały wyposażone w bardzo wytrzymałe, trudnopalne klamerki.

Przy tym wszystkim spodnie na szelkach dla spawacza lekkie są niezwykle praktyczne. Pracownik ma do dyspozycji dwie kieszenie sprytnie wpuszczone w szwach i jedną kieszeń miarową. Wszystkie osobiste rzeczy mogą być zawsze pod ręką

Spodnie spawalnicze - ogrodniczki trudnopalne na lato, zapewniające maksymalne bezpieczeństwo

Spodnie spawalnicze przede wszystkim powinny chronić przed skutkami ognia, iskier i bardzo wysokiej temperatury. Dlatego też producent lekkich ogrodniczek trudnopalnych zadbał o spełnienie odpowiednich wymogów.

Produkty dostępne w sklepie spełniają między innymi takie normy, jak EN 1149-5:2018, EN ISO 11611:2015, EN ISO 11612:2015, co tylko potwierdza ich niezawodność i ochronę pracowników.

Lekkie ogrodniczki trudnopalne dla różnych branż – bezpieczeństwo i zgodność z normami BHP

Szerokie zastosowanie lekkich ogrodniczek trudnopalnych sprawia, że ten element odzieży roboczej jest chętnie wykorzystywany nie tylko przez branżę spawalniczą, ale także przez pracowników magazynowych, przemysłowych, produkcyjnych lub służby drogowe. Wiele modeli ogrodniczek dodatkowo zawiera odblaskowe elementy, dzięki którym polepszy się widoczność pracownika w dzień i w nocy.

To zwiększa bezpieczeństwo w jeszcze wyższym stopniu, nie wpływając negatywnie na komfort i efektywność pracy w bezpośrednim sąsiedztwie bardzo wysokich temperatur.

Często zadawane pytania

Jakie są korzyści z noszenia ogrodniczek trudnopalnych letnich w trakcie pracy przy spawaniu?

Ogrodniczki trudnopalne letnie są idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących przy spawaniu. Przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo, ochronę przed ogniem i iskrami. Wykonane są z trudnopalnej bawełny o wysokiej gramaturze, która jest jednocześnie przewiewna, co zwiększa komfort pracy w upalne, letnie dni. Ponadto są wzmocnione na wysokości kolan i mają trudnopalne klamerki, co zwiększa ich wytrzymałość.

Gdzie mogę zakupić ogrodniczki ochronne trudnopalne letnie dla mojej ekipy spawalniczej?

Ogrodniczki ochronne trudnopalne letnie, które łączą w sobie bezpieczeństwo i komfort, można zakupić w naszym sklepie - DawpolBHP. Oferujemy szeroką gamę produktów, które spełniają różne normy, takie jak EN 1149-5:2018, EN ISO 11611:2015, EN ISO 11612:2015, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo dla Twojej ekipy.

Jakie są cechy szczególne lekkich ogrodniczek trudnopalnych dostępnych w sklepie DawpolBHP?

Lekkie ogrodniczki trudnopalne dostępne w sklepie DawpolBHP zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygodę. Wykonane są z przewiewnego materiału, który doskonale chroni przed gorącem, a elastyczne szelki z trudnopalnymi klamrami umożliwiają łatwą regulację. Ponadto posiadają praktyczne kieszenie, co ułatwia przechowywanie potrzebnych narzędzi.

Ogrodniczki trudnopalne letnie

Ogrodniczki trudnopalne letnie