Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 0,52 kg

Cena

Cena

  • 371,00 zł - 871,00 zł

Gramatura

Gramatura

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Nowy RĘKAWICE ROBOCZE SKÓRZANE... Możliwy wybór

Indeks: RTOP-EX KAT. 2

Marka: ART.MAS

RĘKAWICE ROBOCZE SKÓRZANE RTOP-EX KAT. 2

Rękawice ochronne wykonane z wysokiej jakości bardzo delikatnej miękkiej skóry licowej koziej w naturalnym kolorze. Zapewniające doskonałą zręczność.

Cena 5,79 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni
Nowy Trzewiki robocze ARTMAS... Możliwy wybór

Indeks: Buty BTNRED

Marka: ART.MAS

Trzewiki robocze ARTMAS BTNRED S3 SRC

Trzewik ochronny o atrakcyjnym nowoczesnym wzornictwie, wykonany ze skóry nubukowej o grubości 1,8-2,0 mm, wyposażony w podnosek stalowy - wytrzymały na uderzenia z energią do 200 J oraz zgniecenia do 15 kN oraz wkładkę stalową w podeszwie zabezpieczającą stopę przed przekłuciem - odporna na przebicie z siłą do 1100 N.

Cena 132,90 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami
Wszystkie bestsellery
Ogrodniczki trudnopalne zimowe

Ogrodniczki trudnopalne zimowe

Aktywne filtry

Ogrodniczki trudnopalne zimowe – sklep BHP Dawpol Ogrodniczki trudnopalne zimowe – skuteczna ochrona zimą. Szeroki asortyment odzieży ocieplanej BHP, błyskawiczna wysyłka, atrakcyjne ceny ➤ Sprawdź!

Ogrodniczki trudnopalne zimowe – ochrona przed zimnem i ogniem podczas pracy

Ogrodniczki trudnopalne zimowe to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów BHP o szerokim zastosowaniu wszędzie tam, gdzie pracownicy muszą zmagać się z ekstremalnymi warunkami - zimnem, pracą z substancjami łatwopalnymi i bardzo wysokimi temperaturami.

Ogrodniczki ocieplane, dzięki zastosowaniu waty cechują się doskonałymi właściwościami termicznymi. Zimowe ogrodniczki ochronne świetnie pasują na koszuli czy bluzie roboczej i w połączeniu z kurtką dają pracownikowi pełną ochronę na wypadek realizacji zadań w niesprzyjających warunkach.

Ogrodniczki ochronne trudnopalne na zimę - wygoda i komfort pracy w ekstremalnych warunkach

Trudnopalne ogrodniczki ochronne na zimę to odzież, którą szczególnie poleca się wszystkim pracownikom mającym stały kontakt z ogniem, czy iskrami. Spawacze, hutnicy i pracownicy delegowani do zadań z łatwopalnymi substancjami muszą mieć zapewnioną odpowiednią ochronę, którą zapewniają właśnie ogrodniczki.

Taki ubiór wykonany jest z tkaniny trudnopalnej, zapewniającej ochronę przed ciepłem, iskrami, płomieniami, co gwarantuje bezpieczeństwo. Warto jednak pamiętać, że osoby pracujące w takich warunkach muszą mieć także zapewniony odpowiedni komfort i wygodę pracy. Dzięki odpowiedniemu materiałowi i wysokiej jakości produkcji zimowe spodnie na szelkach trudnopalne to wygodny ubiór, który nie krępuje ruchów i pozwoli na wykonywanie wszelkich prac w efektywny i bezpieczny sposób.

Zimowe spodnie na szelkach - trudnopalne materiały, zgodne z normami BHP

Ocieplane ogrodniczki trudnopalne spełniają szereg oficjalnych norm BHP, dzięki którym pracownik może czuć się w nich bezpiecznie nawet podczas najbardziej skomplikowanych i ryzykownych zadań. Ocieplane ogrodniczki dla pracowników przemysłowych są produkowane z uwzględnieniem takich norm, jak:

  • EN 343
  • EN ISO 20471
  • EN ISO 14116
  • EN 1149-5

Zimowe i letnie spodnie chroniące na szelkach są w naszym sklepie dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i dysponują innymi właściwościami, co pozwala precyzyjnie dopasować ubiór BHP do realizowanych zadań. Warto wspomnieć, że ogrodniczki są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu każdy pracownik będzie czuł się dobrze w bezpiecznej odzieży BHP.

Ocieplane ogrodniczki trudnopalne dla różnych branż – spodnie zimowe na szelkach dla pracowników przemysłowych, hutniczych i strażaków

Wiele branż i zawodów wymaga odpowiedzialnego podejścia do zapewnienia ochrony pracownikom. Jednym z najlepszych sposobów na zagwarantowanie pracownikom odpowiedniej ochrony jest wyposażyć ich w sprawdzoną, spełniającą normy odzież BHP.

Zimowe ogrodniczki spawalnicze to idealne rozwiązanie nie tylko do pracy przy spawaniu, ale do każdego innego zadania, w którym zachodzi niebezpieczeństwo bezpośredniego kontaktu z iskrami, ogniem czy innymi materiałami łatwopalnymi. Szerokie zastosowanie ogrodniczek to jeden z powodów, dla których wiele branż korzysta z tego rozwiązania i cieszy się efektywnym i bezpiecznym realizowaniem niezbędnych procesów produkcyjnych i przemysłowych.