Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Spodnie trudnopalne letnie

Spodnie trudnopalne letnie

Aktywne filtry

Spodnie trudnopalne letnie – najwyższej jakości ochrona nawet w upalne dni

Praca spawaczy, hutników i innych grup roboczych narażonych na bezpośredni wpływ gorących iskier i materiałów jest bardzo dużym wyzwaniem, szczególnie w porze letniej, gdy wysoka temperatura jeszcze utrudnia komfortowe wykonywanie obowiązków.

Dlatego też specjalnie na takie okoliczności zaprojektowano wysokiej jakości spodnie ochronne trudnopalne letnie, które łączą w sobie funkcjonalność, duże bezpieczeństwo podczas pracy i komfort. Spodnie trudnopalne są wykonane z wytrzymałej tkaniny, która zachowuje idealny kształt i parametry techniczne nawet po wielu praniach przemysłowych.

Spodnie ochronne trudnopalne – letnie ubranie robocze, zapewniające wygodę i swobodę ruchów

Spodnie spawalnicze trudnopalne na lato to idealna alternatywa na ciepłe letnie dni. W produkcji odzieży BHP nie wykorzystuje się nawet 1 grama metalu. Całość wykonana jest z trudnopalnej bawełny, poliestru oraz włókna szklanego. Taka kompozycja materiałów gwarantuje pełną ochronę przed ciepłem konwekcyjnym, kontaktowym, a także promieniującym.

Na uwagę zasługuje także filtr 40+ UPF, który zapewnia blokowanie aż 98% promieni UV. Dzięki temu praca w niesprzyjających warunkach będzie w pełni bezpieczna. Spodnie dla pracowników przemysłowych na lato powinny być przede wszystkim wygodne. Oferowane w sklepie modele zapewniają pełną swobodę ruchów, co w przypadku czynności wymagających dużej precyzji jest niezwykle istotne.

Spodnie z tkaniny trudnopalnej na lato – lekkie tkaniny zgodne z normami BHP

Odzież BHP powinna zapewniać pełną ochronę pracowników, którzy wykonują swoje zawodowe obowiązki w niesprzyjających warunkach. Jest to regulowane oficjalnymi przepisami i pracodawcy muszą się do tego obowiązku stosować.

Bardzo istotne jest więc, by wyposażenie BHP, w skład którego wchodzą spodnie chroniące przed iskrami na lato, spełniały restrykcyjne kryteria. Modele spodni dostępne na Dawpol BHP zapewniają pełną certyfikację na zgodność z międzynarodowymi normami CE a także certyfikację na pełną ochronę przed odpryskami stopionego metalu. Oznacza to, że nasi pracownicy są w pełni bezpieczni na wypadek wszelkich niebezpiecznych sytuacji.

Lekkie spodnie trudnopalne – letnia odzież BHP dla pracowników różnych branż

Spodnie z tkaniny trudnopalnej na lato wyposażone są w wiele obszernych kieszeni, spośród których niektóre są dwuwarstwowe. Dodatkowo naszyta taśma trudnopalna i możliwość wydłużenia nogawek sprawia, że jest to świetna propozycja dla przedstawicieli wielu branż.

Gdzie znajdą zastosowanie lekkie spodnie trudnopalne? Przede wszystkim w branży spawalniczej, w której każdego dnia pracownicy mają pełną ekspozycję na gorące odpryski gazy spawalnicze. Dodatkowo odzież BHP świetnie sprawdzi się w branży produkcyjnej, przemysłowej, a także straży pożarnej, która każdego dnia narażona jest na destrukcyjny wpływ ognia.

Często zadawane pytania

Czym różnią się Spodnie trudnopalne letnie od innych spodni ochronnych?

Spodnie trudnopalne letnie łączą w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort. Wykonane są z wytrzymałej tkaniny, która zachowuje swój kształt i parametry techniczne nawet po wielu praniach przemysłowych. Idealne na ciepłe letnie dni, są wolne od metalu i składają się z trudnopalnej bawełny, poliestru oraz włókna szklanego.

Czy spodnie ochronne trudnopalne z DawpolBHP są zgodne z normami BHP?

Tak, wszystkie spodnie z tkaniny trudnopalnej na lato dostępne w sklepie DawpolBHP są w pełni certyfikowane i zgodne z międzynarodowymi normami CE. Spełniają one restrykcyjne kryteria, gwarantując ochronę przed odpryskami stopionego metalu i spełniając wszelkie wymagania dotyczące BHP.

Gdzie mogę kupić lekkie spodnie trudnopalne idealne na lato?

Lekkie spodnie trudnopalne na lato można kupić w sklepie internetowym DawpolBHP. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli, które są nie tylko lekkie i wygodne, ale także zapewniają pełną ochronę. Są one idealne dla pracowników różnych branż, takich jak spawalnictwo, przemysł produkcyjny czy straż pożarna.

Spodnie trudnopalne letnie

Spodnie trudnopalne letnie