Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 243,00 zł

Norma

Norma

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Kamizelki ostrzegawcze letnie

Kamizelki ostrzegawcze letnie

Aktywne filtry

Odzież ostrzegawcza pełni bardzo ważną rolę, ponieważ zwiększa bezpieczeństwo pracowników wykonujących obowiązki zawodowe. Przykładem mogą być kamizelki ostrzegawcze letnie, które zapewniają odpowiednią widoczność zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku.

Kamizelki ostrzegawcze letnie – bezpieczeństwo i widoczność na drodze

Kamizelki ostrzegawcze letnie tak samo, jak kamizelki zimowe zapewniają pracownikom odpowiednią widoczność, co bezpośrednio przekłada się na ich bezpieczeństwo w trakcie pracy. W efekcie jest to odzież robocza wykorzystywana w wielu różnych branżach, a przykładem może być budownictwo, przemysł, czy różnego rodzaju usługi. Kamizelki ostrzegawcze na lato powinni posiadać również kierowcy oraz osoby wykonujące prace bezpośredniej okolicy drogi, co zapewni im odpowiednią widoczność. Warto bowiem mieć świadomość, że o ile polskie prawo nie nakłada obecnie obowiązku posiadania tego typu kamizelki w samochodzie, to istnieje obowiązek nałożenia jej w przypadku opuszczenia pojazdu po zmroku poza terenem zabudowanym. Przykładem może być konieczność zmiany koła, czy udzielenia pomocy innej osobie. Poza tym kamizelki sprawdzają się również w przypadku kierowców, którzy wykonują czynności związane z załadunkiem lub rozładunkiem pojazdu, ponieważ zapewniają im odpowiednią widoczność niezależnie od panujących warunków.

Kamizelki ostrzegawcze oddychające – doskonały wybór na wysokie temperatury

Kamizelki to odzież ostrzegawcza, która jest produkowana zarówno w wersji zimowej, jak i letniej. W tym drugim przypadku powinny to być kamizelki ostrzegawcze oddychające, które zapewnią pracownikom nie tylko wygodę, ale również komfort noszenia. W związku z tym bardzo ważny staje się odpowiedni dobór materiałów, a dużą popularnością cieszą się kamizelki ostrzegawcze z siatki. Doskonale sprawdzają się one bowiem w trakcie upałów, ograniczając ryzyko przegrzania organizmu pracownika. W przypadku wysokich temperatur doskonale sprawdzają się również szelki ostrzegawcze, które pełnią rolę kamizelki roboczej.

Kamizelki ostrzegawcze z siatki – komfort termiczny w pracy

Kamizelki ostrzegawcze letnie to odzież, która zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale również odpowiedni komfort termiczny w pracy. W związku z tym w naszej ofercie znajdują się kamizelki ostrzegawcze przewiewne, które gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza oraz zapobiegają gromadzeniu się wilgoci pod materiałem. Są to produkty renomowanych producentów, co gwarantuje nie tylko możliwie najwyższą jakość, ale również szeroką gamę modeli do wyboru. W efekcie można wybrać typ kamizelki, który będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom oraz specyfice pracy na danym stanowisku. W sprzedaży dostępne są bowiem zarówno kamizelki zapinane, jak i modele pełne, które są wkładane przez głowę. Dużą popularnością cieszą się również szelki ostrzegawcze, które zapewniają odpowiedni komfort termiczny oraz właściwy poziom widoczności. W każdym przypadku istotne jest to, że sprzedawane w naszej hurtowni kamizelki ostrzegawcze letnie spełniają obowiązujące normy, które dotyczą między innymi szerokości oraz ułożenia pasów odblaskowych.

Dlaczego warto kupić kamizelki ostrzegawcze w naszej hurtowni? Przede wszystkim ze względu na wysoką jakość, którą posiadają wszystkie sprzedawane przez nas elementy odzieży roboczej i ostrzegawczej. W szerokiej gamie produktów znajdują się bowiem również spodnie, kurtki, czy koszulki renomowanych producentów. Sprzedajemy je hurtowo w atrakcyjnych cenach, a niewątpliwą zaletą jest także profesjonalne doradztwo i szybka wysyłka, którą gwarantuje sklep internetowy DawpolBHP.

Często zadawane pytania

Czy kamizelki ostrzegawcze letnie są odpowiednie do pracy w upalne dni?

Tak, nasze kamizelki ostrzegawcze letnie są zaprojektowane z myślą o pracy w upalne dni. Są wykonane z oddychających materiałów, które pomagają utrzymać komfort termiczny, nawet w najgorętsze dni.

Czy kamizelki ostrzegawcze letnie są wykonane z siatki?

Tak, oferujemy kamizelki ostrzegawcze z siatki, które są idealne do pracy w ciepłe dni. Siatka zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, co pomaga utrzymać ciało w chłodzie.

Czy kamizelki ostrzegawcze letnie są równie widoczne jak tradycyjne kamizelki ostrzegawcze?

Tak, mimo że nasze kamizelki ostrzegawcze letnie są wykonane z lżejszych materiałów, nadal zapewniają wysoki poziom widoczności. Są wyposażone w pasy odblaskowe, które zapewniają doskonałą widoczność, nawet w słabym świetle.

Kamizelki ostrzegawcze letnie

Kamizelki ostrzegawcze letnie