Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 307,00 zł - 324,00 zł

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Kamizelki ostrzegawcze zimowe

Kamizelki ostrzegawcze zimowe

Aktywne filtry

Kamizelki ostrzegawcze zimowe to odzież ochronna, która zabezpiecza nie tylko przed zimnem, ale zapewnia również odpowiedni poziom widoczności na stanowisku pracy. W efekcie korzystają z nich pracownicy zatrudnieni w różnych branżach, co gwarantuje im komfort oraz bezpieczeństwo w pracy.

Kamizelki ostrzegawcze zimowe - ochrona przed zimnem i słabą widocznością

Kamizelki ostrzegawcze zimowe to odzież robocza, która chroni pracowników przed zimnem oraz słabą widocznością. Idealnie sprawdzają się w tym przypadku kamizelki ostrzegawcze z ociepleniem, które mogą być zakładane na kurtki, czy bluzy robocze. W efekcie pracownik może być zabezpieczony przed naprawdę dużym chłodem, a także mieć pewność, że jest widoczny dla innych niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Warto jednak mieć świadomość, że odzież ostrzegawcza musi spełniać określone normy, które dotyczą między innymi szerokości oraz ilości i rozmieszczenia pasów odblaskowych. Cechą charakterystyczną są także jaskrawe, fluorescencyjne kolory, a najczęściej jest to żółty lub pomarańczowy. Zapewniają one bowiem doskonałą widoczność zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku.

Kamizelki ostrzegawcze zimowe ocieplane - idealne rozwiązanie na mroźne dni

Powszechnie wiadomo, że wykonywanie obowiązków zawodowych na zewnątrz przy ujemnych temperaturach nie jest komfortowe. Istotne staje się wówczas zatem wyposażenie pracownika w odzież, która zabezpieczy go nie tylko przed chłodem, ale również porywami wiatru, czy wilgocią. Doskonale sprawdzają się w tym przypadku kamizelki ostrzegawcze zimowe ocieplane, które nie tylko podnoszą poziom bezpieczeństwa w pracy, ale stanowią również dodatkową warstwę odzieży. Ocieplacze robocze ostrzegawcze wytwarzane są zatem z wysokojakościowych materiałów, które są nie tylko wytrzymałe, ale również zapewniają ochronę przed chłodem w mroźne dni.

Ocieplacze robocze ostrzegawcze - niezbędne narzędzie dla pracowników na placu budowy

Pracownicy budowlani noszą kamizelki ostrzegawcze niezależnie od pory roku, ponieważ jest to element odzieży, który wpływa na ich bezpieczeństwo. Kamizelki letnie pełnią jednak wyłącznie funkcję zwiększającą widoczność, a modele zimowe zapewniają również ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Noszą je pracownicy budowlani wykonujący różne prace, ponieważ na placach budowy występuje naprawdę wiele zagrożeń. Kamizelki ostrzegawcze ogrzewające dzięki zastosowaniu odblasków odbijają bowiem światło, dzięki czemu pracownik jest widoczny dla nadjeżdżających pojazdów, czy operatorów różnego rodzaju maszyn budowlanych.

Kamizelki ostrzegawcze zimowe z bawełną - połączenie wygody, bezpieczeństwa i komfortu

Co powinno wyróżniać wysokiej jakości kamizelki ostrzegawcze zimowe? Przede wszystkim odpowiednio dobrany materiał, wysoka jakość wykonania oraz fason dopasowany do potrzeb pracownika oraz specyfiki pracy na danym stanowisku. Przykładem mogą być sprzedawane w naszej hurtowni kamizelki ostrzegawcze zimowe z bawełną, które stanowią połączenie bezpieczeństwa oraz wygody i komfortu noszenia. Jest to odzież ostrzegawcza renomowanych producentów, co gwarantuje najwyższą jakość oraz trwałość kamizelek. W efekcie mogą być one noszone przez długi czas, nie tracąc swoich walorów estetycznych i funkcjonalnych. Istotne jest także to, że są to różnorodne modele, które można dopasować do potrzeb pracowników. W wielu przypadkach posiadają bowiem dodatkowe kieszenie umożliwiające przenoszenie różnego rodzaju przedmiotów osobistych, czy narzędzi.

Często zadawane pytania

Czy kamizelki ostrzegawcze zimowe są odpowiednie do pracy w chłodne dni?

Tak, nasze kamizelki ostrzegawcze zimowe są zaprojektowane z myślą o pracy w dni, kiedy pogoda nie sprzyja. Są ocieplane, co zapewnia dodatkowe ciepło, a jednocześnie utrzymuje wysoki poziom widoczności.

Czy kamizelki ostrzegawcze zimowe z hurtowni DawpolBHP są wykonane z bawełny?

Tak, oferujemy kamizelki ostrzegawcze zimowe z bawełną, które są nie tylko ciepłe, ale także wygodne. Bawełna jest naturalnym materiałem, który jest miękki dla skóry i zapewnia dodatkowy komfort podczas noszenia.

Czy oferujecie ocieplacze robocze ostrzegawcze?

Tak, w ofercie DawpolBHP znajdują się ocieplacze robocze ostrzegawcze, które są idealne do pracy w chłodniejszych warunkach. Ocieplacze są zaprojektowane tak, aby zwiększyć ciepło i komfort, jednocześnie utrzymując wysoki poziom widoczności.

Kamizelki ostrzegawcze zimowe

Kamizelki ostrzegawcze zimowe