Nowy RĘKAWICE ROBOCZE SKÓRZANE... Możliwy wybór

Indeks: RTOP-EX KAT. 2

Marka: ART.MAS

RĘKAWICE ROBOCZE SKÓRZANE RTOP-EX KAT. 2

Rękawice ochronne wykonane z wysokiej jakości bardzo delikatnej miękkiej skóry licowej koziej w naturalnym kolorze. Zapewniające doskonałą zręczność.

Cena 5,79 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni
Nowy Trzewiki robocze ARTMAS... Możliwy wybór

Indeks: Buty BTNRED

Marka: ART.MAS

Trzewiki robocze ARTMAS BTNRED S3 SRC

Trzewik ochronny o atrakcyjnym nowoczesnym wzornictwie, wykonany ze skóry nubukowej o grubości 1,8-2,0 mm, wyposażony w podnosek stalowy - wytrzymały na uderzenia z energią do 200 J oraz zgniecenia do 15 kN oraz wkładkę stalową w podeszwie zabezpieczającą stopę przed przekłuciem - odporna na przebicie z siłą do 1100 N.

Cena 132,90 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami
Wszystkie bestsellery
Przeciwdeszczowe kurtki ostrzegawcze

Przeciwdeszczowe kurtki ostrzegawcze

Aktywne filtry

Odzież ostrzegawcza musi zagwarantować pracownikowi bezpieczeństwo poprzez zapewnienie mu doskonałej widoczności - to jej podstawowe zadanie. Oprócz tego, powinna ona gwarantować komfort termiczny i osłonę ciała w każdych warunkach atmosferycznych.

Odzież robocza BHP służy zwiększeniu poziomu wygody i praktyczności pracy, a także osłania i zabezpiecza pracownika przed szkodliwymi warunkami w miejscu wykonywania obowiązków zawodowych. Jednym z jej typów jest odzież ostrzegawcza, która dzięki zastosowaniu materiałów odblaskowych i odpowiedniej kolorystyki, głównie pomarańczowej i żółtej, sprawia, że pracownik jest wyraźnie widoczny w każdych warunkach, także po zmroku. Wyróżnić możemy: kurtki przeciwdeszczowe ostrzegawczekurtki ostrzegawczebluzy ostrzegawcze czy też ogrodniczki ostrzegawcze.

Kurtka ostrzegawcza przeciwdeszczowa - ubranie robocze, którego potrzebujesz

Przeciwdeszczowa kurtka ostrzegawcza ma za zadanie zagwarantować idealną widoczność osobom pracującym w warunkach, deszczowych, lub zimowych. Po zmroku czy podczas niepogody widoczność znacząco spada, co powoduje niebezpieczeństwo wynikające z ryzyka kolizji z pojazdami lub maszynami budowlanymi.

Kurtki ostrzegawcze przeciwdeszczowe idealnie sprawdzają się podczas pracy na zewnątrz. Odzież tego typu zapewnia doskonałą ochronę przed deszczem i ogólnie wilgocią, a także przed wiatrem. Dzięki niej w każdych warunkach uzyskać można komfort termiczny, co jest szczególnie istotne w przypadku wykonywania zadań zawodowych w niskich temperaturach.

Aby dobrze pełniła swoją rolę, kurtka ostrzegawcza przeciwdeszczowa musi być wykonana z oddychających materiałów - takich jak bawełna - które pozwolą na odprowadzenie wilgoci z powierzchni ciała pracownika na zewnątrz, zapobiegając tym samym nadmiernemu poceniu się. Jednocześnie niezbędnym elementem jej wyposażenia są materiały odblaskowe, jak również kolorystyka gwarantująca odcięcie noszącej kurtkę osoby od otoczenia.

Przeciwdeszczowa kurtka odblaskowa – bezpieczeństwo pracy w każdych warunkach

Materiały odblaskowe zastosowane w kurtce przeciwdeszczowej sprawiają, że noszący ją pracownik jest bardzo wyraźnie widoczny ze znacznej odległości, nawet kilkuset metrów, również po zmroku, w czasie intensywnych opadów atmosferycznych, w pyle lub dymie, czy jakichkolwiek innych warunkach ograniczonej widoczności. Minimalizuje to ryzyko wypadku, zwłaszcza potrącenia przez pojazd bądź maszynę budowlaną. Na poprawę widoczności wpływa również kolorystyka kurtki, zwłaszcza barwy żółta i pomarańczowa.

Do tego materiały, z jakich wykonano przeciwdeszczowe kurtki odblaskowe, nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia. Są za to odporne na uszkodzenia i trwałe. Gwarantuje to bezpieczną, długotrwałą i bezproblemową eksploatację. Odzież jest przy tym bardzo wygodna oraz zapewniająca doskonały komfort termiczny.

Kurtki robocze odblaskowe - wodoodporne modele na deszczową pogodę

Sklep Dawpol BHP oferuje różne rodzaje wodoodpornej i oddychającej odzieży odblaskowej, w tym oczywiście kurtki. Dostępne są między innymi niedrogie ubrania sygnałowe, spełniające normę ochrony przed deszczem EN 343 czy EN 342.

W ofercie znaleźć można liczne modele kurtek roboczych odblaskowych, we wszystkich wymiarach i zróżnicowanych kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Tego typu wodoodporna odzież doskonale sprawdza się nie tylko w miejscu pracy, ale też podczas każdego wyjścia z domu w ulewną, mokrą, śnieżną lub wietrzną pogodę. Osłona przez nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi gwarantowana.