Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Krótkie spodenki ostrzegawcze

Krótkie spodenki ostrzegawcze

Aktywne filtry

Odzież ostrzegawcza musi chronić pracownika poprzez zapewnienie mu doskonałej widoczności w nocy, podczas intensywnych opadów i każdych warunków powodujących, że niewiele widać. Niektóre jej typy przystosowane są do pracy w wysokich temperaturach. Zaliczają się do nich krótkie spodenki ostrzegawcze.

Odzież ostrzegawcza ma za zadanie zagwarantować pracownikowi bezpieczeństwo poprzez zapewnienie mu doskonałej widoczności . Oprócz tego, powinna ona gwarantować komfort termiczny i osłonę ciała w każdych warunkach atmosferycznych, również podczas upałów

Odzież robocza BHP służy zwiększeniu poziomu wygody i praktyczności pracy, a także osłania i zabezpiecza pracownika przed szkodliwymi warunkami w miejscu wykonywania obowiązków zawodowych. Jednym z jej typów jest odzież ostrzegawcza, która dzięki zastosowaniu materiałów odblaskowych i odpowiedniej kolorystyki, głównie pomarańczowej i żółtej, sprawia, że pracownik jest wyraźnie widoczny w nocy i warunkach ograniczonej widoczności. Osoby pracujące w wysokich temperaturach powinny zwrócić szczególną : krótkie spodenki ostrzegawczeszorty ostrzegawczespodnie ostrzegawcze, koszulki ostrzegawczekoszulki polo ostrzegawcze oraz kamizelki ostrzegawcze.

Krótkie spodenki ostrzegawcze - jakie modele polecają eksperci BHP?

Wysoko ocenianym modelem krótki spodenek ostrzegawczych jest PW3 z kieszeniami kaburowymi, dostępny w ofercie sklepu Dawpol BHP. Są to stylowe i nowocześnie zaprojektowane krótkie spodnie ostrzegawcze. Oferują najwyższy komfort użytkowania. Posiadają dziewięć praktycznych kieszeni, w tym kaburowe i na linijkę. Dodatkowo wyposażone zostały w okienko na identyfikator, zaczep na młotek oraz taśmę HiVisTex Pro. Kolejnym ich atutem jest specjalne wykończenie w kroku i wzmocnione panele w miejscach szczególnie narażonych na przetarcie, dzięki którym można liczyć na długą, wygodną i bezproblemową eksploatację spodenek PW3. Wykonane one zostały z: kingsmillu - 65 proc., poliestru - 35 proc, z dodatkiem 300 g bawełny. Spełniają normę EN ISO 20471.

Spodnie robocze krótkie – zapewnij sobie wygodę i swobodę ruchów

Krótkie spodenki robocze odblaskowe są bardzo praktycznym ubraniem, idealnym do pracy w wysokich temperaturach. Oddychające, przepuszczalne materiały są przyjemne w dotyku i lekkie, skutecznie zapobiegają nadmiernemu zapoceniu i nie powodują otarć ani innych obrażeń skóry. Spodenki dostępne są we wszystkich wymiarach, bez trudu można je dopasować do swojej sylwetki. Są bardzo wygodne i gwarantują dużą swobodę ruchów, która przekłada się nie tylko na komfort, ale i na bezpieczeństwo w pracy.

Lekkie, wytrzymałe i funkcjonalne - krótkie spodenki robocze

Aby dobrze wypełniały swoją rolę, krótkie spodenki robocze powinny być wykonane z lekkich, przepuszczalnych materiałów - takich jak bawełna - które zapobiegają przegrzaniu i nadmiernemu poceniu się. Jednocześnie niezbędnym elementem jej wyposażenia są materiały odblaskowe, jak również kolorystyka gwarantująca odcięcie noszącej kurtkę osoby od otoczenia.

Oczywiście, jest to odzież robocza, toteż musi sprawdzać się w każdych, nawet trudnych warunkach. Spodenki powinny więc być odporne na uszkodzenia i zużycie, tak, aby mogły zapewnić pracownikowi długotrwałą bezproblemową eksploatację.

Ich funkcjonalność zwiększają przede wszystkim liczne kieszenie różnego typu, umożliwiające wygodne rozlokowanie potrzebnych narzędzi, akcesoriów oraz przedmiotów osobistych, bez ryzyka pogubienia ich.

Krótkie spodenki robocze – odblaskowe modele dla komfortowej i bezpiecznej pracy latem

Doskonałej jakości materiały odblaskowej oraz jaskrawa kolorystyka krótkich odblaskowych spodenek roboczych gwarantują doskonałą widoczność nawet w ciemności. Z kolei lekkie, przewiewne materiały zapewniają komfort przy wysokich temperaturach. Dlatego też odzież ta idealnie nadaje się do pracy w letnich miesiącach.

Często zadawane pytania

Czy krótkie spodenki ostrzegawcze są odpowiednie do pracy w wysokich temperaturach?

Tak, nasze krótkie spodenki ostrzegawcze są idealne do pracy w wysokich temperaturach. Wykonane są z lekkich, oddychających materiałów, które zapewniają komfort termiczny i minimalizują ryzyko nadmiernego pocenia się. Dodatkowo, dzięki materiałom odblaskowym, pracownik jest łatwo dostrzegalny nawet w trudnych warunkach.

Jakie modele krótkich spodenek roboczych?

W sklepie DawpolBHP oferujemy szeroki wybór krótkich spodenek roboczych. Dostępne są różne modele, które spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Nasze spodenki są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Czy szorty ostrzegawcze są wytrzymałe i funkcjonalne?

Tak, nasze szorty ostrzegawcze są wykonane z materiałów najwyższej jakości, które są odporne na uszkodzenia i zużycie. Posiadają liczne kieszenie, które umożliwiają praktyczne przechowywanie narzędzi i akcesoriów. Dzięki temu są nie tylko wygodne, ale również funkcjonalne i praktyczne w codziennej pracy.

Krótkie spodenki ostrzegawcze

Krótkie spodenki ostrzegawcze