Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Swetry robocze

Swetry robocze

Aktywne filtry

Swetry robocze to komfortowa odzież, która stanowi zabezpieczenie przed zimnem oraz zapewnia odpowiedni komfort wykonywania obowiązków służbowych. Są to różnorodne modele, które można dopasować do potrzeb danej osoby.

Dopełnienie ubioru pracownika - funkcjonalne swetry robocze

Swetry robocze, tak samo jak bluzy to funkcjonalna odzież robocza, która może być noszona zarówno latem, jak i zimą. Mogą to być zarówno swetry do pracy rozpinane, jak i wkładane przez głowę, które zapewniają pracownikom odpowiedni komfort termiczny niezależnie od tego, czy praca wykonywana jest w pomieszczeniach, czy na zewnątrz. Istotna w tym przypadku jest także wspomniana wcześniej funkcjonalność, na którą wpływa nie tylko krój swetra, ale również ilość, czy wielkość posiadanych przez niego kieszeni. To właśnie one umożliwiają przechowywanie zarówno rzeczy osobistych (np. kluczy), jak i narzędzi używanych w trakcie pracy.

Ciepła odzież do pracy - swetry ochronne BHP

Ciepła odzież do pracy to nie tylko kurtki robocze, czy ocieplane spodnie, które mogą być noszone przez pracowników wykonujących roboty na zewnątrz, ale również swetry ochronne BHP zapewniające odpowiedni komfort termiczny. Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze? Przede wszystkim na materiał, z którego została wykonana odzież ochronna. Może to być bowiem zarówno bawełna, jak i różnego rodzaju materiały sztuczne, które gwarantują nie tylko ciepło, ale są również trwałe, dzięki czemu wyróżnia je długa żywotność. Odpowiednio dobrany materiał oraz wysoka jakość wykonania to gwarancja, że swetry robocze sprawdzą się w różnych sytuacjach i na różnych stanowiskach pracy.

Estetyczna ochrona w pracy - męskie swetry robocze

Swetry robocze męskie to odzież, która spełnia nie tylko funkcję ochronną, czy zabezpieczającą przed zimnem, ale może być istotna również ze względów estetycznych. Wyposażając pracowników w takie same swetry robocze firma może bowiem stworzyć spójną identyfikację wizualną marki, co jest ważne z punktu widzenia marketingowe. Swetry robocze muszą być w tym przypadku nie tylko estetyczne, ale opatrzone również w logo firmy, czy posiadać nadruk z jej nazwą. Tego typu męskie swetry robocze sprawdzają się w wielu branżach, a noszący je pracownicy są wizytówką danej firmy. Oczywiście najważniejsze jest to, by czuli się komfortowo noszą sweter roboczy, co wymaga zarówno tego, by była to odzież wysokiej jakości, jak i ubranie odpowiednio dopasowane kolorystycznie i stylistycznie.

Bogata oferta różnorodnych modeli - swetry do pracy, które spełniają wymogi BHP

W przypadku swetrów roboczych bardzo ważna jest nie tylko wygoda noszenia, czy komfort termiczny, ale również to, by odzież spełniała wymogi BHP. W związku z tym musi być ona projektowana w taki sposób, by zapewniać bezpieczeństwo na stanowiskach pracy oraz minimalizować ryzyko występowania różnego rodzaju zagrożeń. To właśnie dlatego swetry ochronne BHP posiadają z reguły mankiety ze ściągaczami, co zapewnia odpowiednią wygodę przy wykonywaniu czynności służbowych oraz minimalizuje ryzyko wciągnięcia materiału przez maszynę, co mogłoby być opłakane w skutkach. Uwagę w tym przypadku warto zwrócić na bogatą ofertę różnorodnych modeli, wśród których wyróżnić można między innymi oferowane w naszym sklepie swetry wkładane przez głowę, zapinane na guziki, czy zasuwane na zamek błyskawiczny.

Swetry robocze to odzież ochronna, która noszona jest zarówno przez pracowników wykonujących czynności wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Muszą zatem nie tylko zapewniać odpowiedni komfort termiczny, ale również komfort użytkowania.

Często zadawane pytania

Jakie swetry robocze znajdziesz w ofercie hurtowni DawpolBHP?

Funkcjonalne swetry robocze to niezastąpione elementy odzieży ochronnej, które zapewniają komfort termiczny i wygodę podczas wykonywania obowiązków służbowych. Nasze swetry robocze mogą być noszone zarówno latem, jak i zimą. Dostępne są różne modele, w tym swetry rozpinane i wkładane przez głowę, które posiadają praktyczne kieszenie, umożliwiające przechowywanie narzędzi czy osobistych przedmiotów.

Dlaczego warto wybrać swetry ochronne BHP?

Swetry ochronne BHP to nie tylko ciepła odzież do pracy, ale również istotny element zapewniający bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Ważne jest, aby wybierać swetry wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują ciepło i trwałość. Nasze swetry robocze spełniają te wymagania i są projektowane z myślą o ochronie pracowników.

Jakie zalety posiadają swetry do pracy?

Swetry do pracy to wszechstronne rozwiązanie dla różnych branż i warunków pracy. Nasza oferta obejmuje różnorodne modele swetrów roboczych, które spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasze swetry są nie tylko komfortowe i ciepłe, ale również spełniają wymogi BHP. Dzięki nim pracownicy mogą czuć się pewnie i wygodnie podczas wykonywania swoich obowiązków. Oferujemy swetry wkładane przez głowę, zapinane na guziki i zasuwane na zamek błyskawiczny, dostosowane do różnych preferencji i potrzeb użytkowników.

Swetry robocze

Swetry robocze