Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
 • Przelewy24

  Przelewy24
Kurtki robocze odblaskowe

Kurtki robocze odblaskowe

Aktywne filtry

Indeks: Wh220 Bluza

Kurtka robocze ostrzegawcza WH 220 Bluza/0

Bluza, wykonana z tkaniny o wysokiej widzialności. Skład obejmuje 10% bawełny i 90% poliestru o gramaturze 220g/m2 i tkaniny oxford o garamturze 160 g/m2. Bluza posiada dwie wstawki taśm materiału odblaskowego, które opasają dookoła tułów, a także dwie wstawki taśm materiału odblaskowgo na każdym z rękawów.Wyposażona jest także w dwie kieszenie. Zapinana...

Cena 79,99 zł
Więcej
W magazynie

Szukasz odzieży roboczej dla swoich pracowników, która zapewni im bezpieczeństwo i ochronę w trudnych warunkach? Kurtki robocze odblaskowe to idealne rozwiązanie. Hurtownia Dawpol BHP oferuje szeroki wybór kurtek roboczych odblaskowych, w tym męskie i damskie modele, kurtki zimowe robocze odblaskowe, kurtki robocze odblaskowe 3w1 oraz kurtki odblaskowe dla kierowców.

Kurtki robocze odblaskowe – idealny wybór do pracy po zmroku

Kurtki robocze odblaskowe to niezbędna odzież ochronna w przypadku prac wykonywanych po zmroku lub w warunkach ograniczonej widoczności. Jaskrawe materiały zastosowane w tych strojach umożliwiają łatwe zauważenie pracownika przez kolegów i osoby postronne, co zwiększa ich bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko wypadku.

Elementy odblaskowe w kurtkach mogą stanowić taśmy odblaskowe, gwarantujące widoczność z odległości nawet do 200 metrów. Dodatkowym atutem są barwy fluorescencyjne, takie jak neonowe lub żółte kolory, szczególnie dobrze kontrastujące z ciemnym tłem. Dzięki temu, kurtki robocze odblaskowe są idealnym rozwiązaniem dla pracowników poruszających się przy drogach, na placach budowy czy w magazynach.

W ofercie hurtowni DawpolBHP znajdziesz szeroki wybór odzieży:

 • Kurtki z kieszeniami odblaskowymi;
 • Kurtki z warstwą izolacyjną i odblaskami;
 • Kurtki parki odblaskowe;
 • Kurtki softshell odblaskowe;
 • Kurtki z membraną odblaskowe;
 • Kurtki pikowane odblaskowe;
 • Kurtki 3w1 odblaskowe;
 • Kurtki zimowe odblaskowe;
 • Kurtki typu bomber odblaskowe;
 • Kurtki przeciwdeszczowe odblaskowe.

Wszystkie nasze kurtki uszyte są z materiałów najwyższej jakości, takich jak poliester czy bawełna, które zapewniają wygodę i komfort podczas użytkowania. Dostępne są w różnych kolorach, co pozwala na wybór odpowiedniego dla danej branży lub zawodu i zakładu pracy.

Kurtki zimowe robocze odblaskowe – ochrona przed zimnem, wypadkiem i potrąceniem

Kurtki te nie tylko ograniczają ryzyko wypadku zwiększając widomość pracownika. Wykonane są z tworzyw izolujących ciepło, takich jak poliester lub nylon, co pozwala na utrzymanie komfortu termicznego w czasie prac na świeżym powietrzu w sezonie zimowym.

Kurtki robocze odblaskowe oferowane przez hurtownię Dawpol BHP spełniają normy takie jak PN-EN 343, która określa wymagania dotyczące odzieży ochronnej, zapewniającej ochronę przed wpływem opadów atmosferycznych (deszcz, śnieg), wilgocią oraz wiatrem. Kurtki robocze odblaskowe oferowane przez DawpolBHP uszyto z wodoodpornych i oddychających tkanin. To gwarantuje użytkownikowi komfort pracy w różnych warunkach atmosferycznych.

Kolejna norma istotna w tej kategorii ubrań to PN-EN ISO 20471. Określa wymagania dotyczące odzieży ochronnej wysokiej widoczności. Pozwala ona na zwiększenie widoczności noszącego ją pracownika w różnych warunkach oświetleniowych, w tym po zmroku.

Kurtki odblaskowe dla kierowców – odzież do pracy w specyficznych warunkach

Kurtki odblaskowe dla kierowców to odzież robocza specjalnie zaprojektowana dla osób kierowców ciężarówek, autobusów czy samochodów dostawczych. Dzięki odblaskowym materiałom, są oni łatwiej widoczni dla innych użytkowników drogi w sytuacji awaryjnej. Ubrania te są wygodne i nie ograniczają ruchów za kierownicą, co może być szczególnie istotne dla operatorów kołowych maszyn budowlanych.

W tej kategorii szczególnie polecamy markę Portwest.

Kurtki robocze odblaskowe 3w1 – odpowiednie rozwiązanie dla wymagających

Kurtki robocze odblaskowe 3w1 to kolejne rozwiązanie dostępne w naszej ofercie. Można w nich odpiąć rękawy, kołnierz albo kaptur, tworząc kamizelkę.

Kurtki robocze odblaskowe 3w1 to odpowiednie rozwiązanie dla pracowników, którzy wymagają odzieży ochronnej dostosowanej do różnych warunków atmosferycznych. Ubrania te składają się z trzech części - wewnętrznej kurtki, zewnętrznej kurtki oraz kurtki odblaskowej. Kup taką kurtkę w komplecie ze spodniami do pasa, by ubrać pracownika na każdą pogodę.

Kurtki robocze odblaskowe

Kurtki robocze odblaskowe