Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Kurtki robocze bez ocieplenia

Kurtki robocze bez ocieplenia

Aktywne filtry

Indeks: Classic Maximus kurtka

Kurtka robocza letnia CLASSIC MAXIMUS

Kurtka ochronna CLASSIC MAXIMUS o wyjątkowo atrakcyjnym wzornictwie i doskonałej funkcjonalności. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny canvas o składzie 65% poliestru i 35% bawełny o gramaturze 270 +/-10 g/m2 oraz tkaniny polyester Oxford 600D o mocnym i zwartym splocie.

Cena 63,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni

Indeks: Classic-Vis - kurtka

Kurtka robocza letnia CLASSIC-VIS

Kurtka ochronna CLASSIC-VIS o wyjątkowo atrakcyjnym wzornictwie i doskonałej funkcjonalności. Wykonana z bardzo wytrzymałej tkaniny o składzie 65% poliestru i 35% bawełny, o mocnym, zwartym splocie. Czarna tkanina jest typu CANVAS, o gramaturze 270 g/m2( +/- 10g/m2).

Cena 77,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni

Indeks: WH680 GRAFIT kurtka

Kurtka robocza WH 680 GRAFIT

Bluza z serii WH 680 GRAFIT uszyta z wytrzymałej, oddychającej i elastycznej tkaniny bawełnianej z domieszką elastanu, o gramaturze 300 g/m2.

Cena 93,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 3 - 7 dni

Kurtki robocze to odzież, z której pracownicy korzystają przez cały rok. zdecydowanie najczęściej są to kurtki robocze bez ocieplenia, które chronią nie tylko przed umiarkowanym chłodem, ale również przed deszczem, czy wiatrem.

Kurtki robocze bez ocieplenia – ochrona przed lekkim chłodem

Kurtki robocze bez ocieplenia to odzież robocza, która doskonale sprawdza się przede wszystkim jesienią i wiosną, kiedy to zapewnia ochronę przed lekkim chłodem. Tak naprawdę jednak są to całoroczne kurki robocze, które przez wielu pracowników noszone są również zimą. Tego typu odzież ochronna zapewnia bowiem nie tylko ochronę przed lekkim chłodem chroni także przed wiatrem, czy deszczem. Niewątpliwą zaletą wyróżniającą robocze kurtki przejściowe jest także wygoda oraz możliwość dopasowania do potrzeb pracowników, a także specyfiki wykonywanych przez nich czynności. W ofercie naszej hurtowni znajdują się bowiem kurtki robocze, które różnią się nie tylko fasonem, czy długością, ale również funkcjonalnością, na którą wpływa między innymi ilość kieszeni.

Oddychająca kurtka letnia – komfort termiczny i odpowiedni poziom ciepła

Letnie kurtki robocze to odzież, która musi zapewniać nie tylko odpowiedni poziom ciepła, ale również właściwy komfort termiczny. Bardzo ważne jest zatem to, by były wykonane z oddychającego materiału, a przykładem mogą być kurtki robocze wykonane z softsellu. Jest to bowiem oddychający materiał, który zapewnia nie tylko ochronę przed lekkim chłodem, ale również przed wiatrem, na który narażeni są pracownicy wykonujący czynności zawodowe na zewnątrz. Bardzo ważne jest również to, by były to lekkie kurtki robocze, które zapewnią odpowiedni komfort poruszania się, co może być kluczowe na wielu stanowiskach. Dlatego też sprzedajemy wyłącznie kurtki robocze renomowanych producentów, które wyróżnia najwyższa jakość oraz trwałość. Przekłada się ona bowiem na odporność odzieży na uszkodzenia i zabrudzenia, a co za tym idzie pozwala z niej długo korzystać.

Cienkie robocze kurtki na lato - wygoda i łatwość użytkowania

Co powinno charakteryzować cienkie robocze kurtki na lato? Poza odpowiednio dobranym oddychającym materiałem bardzo ważna jest wygoda i łatwość użytkowania. Bardzo ważne jest także to, by kurtka robocza nieocieplana pasowała do innych elementów ubioru, takich jak np. spodnie do pasa, czy koszule robocze. W związku z tym zamawiając odzież roboczą w naszej hurtowni warto zadbać o to, by poszczególne elementy stroju roboczego były funkcjonalne i umożliwiały komfortową pracę na danym stanowisku. Mogą to być bowiem kurtki robocze bez ocieplenia z kapturem, który zapewni ochronę głowy przed deszczem, czy wiatrem, jak i modele z wodoszczelnymi szwami i zamkami, które zapewnią odpowiednią ochronę przed wilgocią. W przypadku wielu stanowisk i zawodów muszą to być kurtki robocze na lato z elementami odblaskowymi, które zapewnią pracownikom odpowiednią widoczność po zmroku. Przekłada się to na ich poziom bezpieczeństwa oraz ogranicza ryzyko występowania wypadków przy pracy.

Kurtki robocze bez ocieplenia tak samo, jak kurtki robocze na ciepłe dni powinny być dopasowane nie tylko do wzrostu i sylwetki danej osoby, ale również jej potrzeb oraz specyfiki zajmowanego stanowiska. Rozumiejąc te potrzeby oferujemy w naszej hurtowni szeroką gamę letnich i przejściowych kurtek roboczych, które doskonale sprawdzają się w różnych branżach i warunkach pracy. Przyczynia się do tego odpowiednio dobrany materiał, którego właściwości zapewniają pracownikom należytą ochronę przed trudnymi warunkami.

Często zadawane pytania

Dlaczego warto wybrać kurtki robocze bez ocieplenia?

Kurtki robocze bez ocieplenia to doskonały wybór na cieplejsze miesiące. Są lekkie, wygodne i nie ograniczają ruchów, co jest kluczowe podczas wykonywania różnych zadań. Ponadto są wykonane z materiałów, które zapewniają doskonałą oddychalność, co przekłada się na komfort użytkowania nawet w najbardziej upalne dni.

Czy oddychająca kurtka letnia jest odpowiednia do pracy w wysokich temperaturach?

Tak, oddychająca kurtka letnia jest idealna do pracy w wysokich temperaturach. Materiały, z których są wykonane, pozwalają na swobodny przepływ powietrza, co pomaga utrzymać optymalną temperaturę ciała. Dzięki temu nawet podczas intensywnych prac w upalne dni możesz czuć się komfortowo.

Jakie są zalety cienkich roboczych kurtek na lato?

Cienkie robocze kurtki na lato to doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w warunkach, gdzie komfort i swoboda ruchów są kluczowe. Są lekkie, nie ograniczają ruchów i zapewniają doskonałą oddychalność. Dodatkowo są wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, co sprawia, że są idealne do różnych rodzajów prac.

Kurtki robocze bez ocieplenia

Kurtki robocze bez ocieplenia