Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 25,00 zł

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Okulary i gogle spawalnicze

Okulary i gogle spawalnicze

Aktywne filtry

Gogle spawalnicze - doskonała ochrona przed pyłem i iskrami

Gogle spawalnicze to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego spawalnika i innych grup roboczych, których obowiązki związane są z ryzykiem przedostania się iskier do oczu. W ofercie sklepu dostępne są wysokiej jakości okulary do spawania i gogle ochronne, zapewniające pełną ochronę przed iskrami, ale także pyłem.

Nie od dzisiaj wiadomo, że spawalnictwo to zawód, który wiąże się z wieloma rodzajami ryzyk. Niesprzyjające warunki pracy, ciągłe narażenie na gorące temperatury i wszechobecne iskry - to dostateczny powód, by wyposażyć każdego pracownika w komplet odzieży BHP, uwzględniającej trudnopalne spodnie lub ogrodniczki, odporne na iskry rękawice, a także gogle, które zapewniają bezpieczeństwo najważniejszemu zmysłowi - wzrokowi.

Okulary ochronne do spawania – wytrzymałość, jakość i bezpieczeństwo, którym możesz zaufać

Zapewnienie odpowiedniego wyposażenia BHP należy do obowiązków pracodawcy, który w swojej działalności wyodrębnia procesy i działania szczególnie niebezpieczne dla pracowników. Do takich z pewnością możemy zaliczyć spawanie. Odzież BHP dla spawaczy i spawalników to podstawa pracy, bez której nie możemy nawet pomyśleć o delegowaniu pracownikowi takich zadań.

Czym charakteryzują się wysokiej jakości gogle spawalnicze? Przede wszystkim powinny być bezpieczne dla pracownika. Bezpieczeństwo może zagwarantować zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa. Wszystkie modele okularów ochronnych posiadają odpowiednie certyfikaty, co gwarantuje możliwość pracy w zabezpieczonym sprzęcie. Nie zapominajmy także o wygodzie pracowników. Wiele godzin pracy w niesprzyjających warunkach to dostateczny powód, by zapewnić im gogle wygodne, które mogą zostać precyzyjnie dopasowane do wielkości głowy pracownika.

Okulary ochronne do spawania powinny być także wytrzymałe, a to zagwarantuje nam wykorzystanie najlepszych materiałów, których jakość powoli na przedłużenie żywotności gogli.

Okulary i gogle do spawania: wygoda i komfort pracy w trudnych warunkach

Trudne warunki pracy, ciągłe narażenie na bezpośredni kontakt z pyłem i iskrami - to codzienność pracy każdego spawacza. To jednak nie wszystkie zagrożenia płynące z wykonywania tak niebezpiecznego zawodu. Wysokie promieniowanie generowane przez odpryski stanowią kolejne ryzyko, przed którym pracodawcy muszą chronić swoich pracowników.

Dlatego też okulary ochronne spawalnicze dostępne w asortymencie sklepu stanowią idealne rozwiązanie, zatwierdzone przez restrykcyjne przepisy Bezpieczeństwa i Higieny pracy. Odzież spawalnicza, w skład której wchodzą także gogle spawalnicze, zapewnią komfort i wygodę pracy, co wpłynie nie tylko na efektywność realizowanych procesów, ale także na bezpieczeństwo i zadowolenie samych pracowników.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – ochrona oczu zgodna z normami BHP

Gogle do spawania świetnie sprawdzają się w każdym procesie, w którym do czynienia mamy z pyłami, promieniowaniem i odpryskami metalu. Spawanie gazowe, lutowanie i inne procesy wiązane z łączeniem różnych materiałów - to idealne okoliczności, którym sprzyja każdorazowe założenie specjalistycznych gogli zgodnych z normami BHP.

Przed zakupem konkretnego modelu warto zwrócić uwagę na takie cechy, jak wagę okularów, materiał, z jakiego są wykonane i dodatkowe funkcje zabezpieczające wzrok i twarz pracownika. Nie ulega jednak wątpliwości, że każdy model dostępny w sklepie spełnia wszelkie kryteria i zapewnia optymalną ochronę najważniejszego zasobu każdej firmy - pracownika.

Często zadawane pytania

Co czyni okulary i gogle spawalnicze tak istotnym elementem wyposażenia?

Gogle spawalnicze, dostępne w naszym sklepie DawpolBHP, to klucz do bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Dzięki nim ochronisz swoje oczy przed iskrami, pyłem i odpryskami, które są nieodłącznym elementem pracy spawacza. Jakość, wytrzymałość i bezpieczeństwo to cechy, które wyróżniają nasze okulary ochronne do spawania.

Gdzie mogę kupić wysokiej jakości okulary i gogle do spawania?

DawpolBHP to miejsce, gdzie znajdziesz okulary ochronne do spawania, które spełnią Twoje oczekiwania. Posiadamy modele, które są nie tylko bezpieczne, ale także wygodne i wytrzymałe. Dzięki temu możesz pracować efektywnie, nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo.

Jakie są korzyści z zakupu okularów i gogli spawalniczych w sklepie DawpolBHP?

Zakup w DawpolBHP oznacza inwestycję w bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Oferujemy okulary i gogle do spawania, które są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa. Dodatkowo zapewniają komfort pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Okulary i gogle spawalnicze

Okulary i gogle spawalnicze