Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Buty robocze SB

Buty robocze SB

Aktywne filtry

Indeks: BPMAS B

Buty robocze BPMAS B Półbuty artmas SB SRC

Półbut ochronny BPMAS B Cholewka niska wykonana ze skór bydlęcych welurowych oraz wysokiej jakości materiału; Wyposażony w stalowy podnosek - zapewnia ochronę przed uderzeniem z energią 200 +/-4 J i przed zgnieceniem z siłą 15+/- 0,1 kN.

Cena 77,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni

Indeks: BPSB

Buty robocze BPSB Półbuty artmas

Buty robocze: Półbut ochronny ze stalowym podnoskiem, wykonany ze skóry bydlęcej tłoczonej w kolorze czarnym. Cholewka niska wykonana ze skór bydlęcych tłoczonych, stalowy podnosek.

Cena 56,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni

Indeks: BTMAS B

Buty robocze BTMAS B SB SRC

Trzewik ochronny o niebagatelnym wyglądzie, wykonany ze skóry bydlęcej welurowej oraz wysokiej jakości materiału, wyposażony w stalowy podnosek.

Cena 83,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni

Buty robocze SB klasyfikowane są jako obuwie bezpieczne, co powoduje, że gwarantują należytą ochronę pracownikom zatrudnionym w różnych branżach. W efekcie jest to uniwersalne i wszechstronne rozwiązanie, które pozwala pracodawcy wypełnić obowiązek wyposażenia zatrudnianych osób w obuwie i odzież roboczą adekwatną do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy.

Buty robocze SB – uniwersalne i wszechstronne rozwiązanie dla różnych branż

Buty robocze SB to uniwersalne i wszechstronne obuwie robocze, z którego korzystają pracownicy zatrudnieni w różnych branżach i zajmujących różne stanowiska. Zapewniają one bowiem podstawową ochronę, która jest adekwatna dla większości zagrożeń występujących na standardowych stanowiskach pracy. Buty robocze SB posiadają podnosek zabezpieczający palce przed zmiażdżeniem w efekcie upadku ciężkiego przedmiotu, czy najechania wózkiem, a także są odporne na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne. W odróżnieniu od butów roboczych S1 nie posiadają jednak zabudowanej pięty, czy właściwości antyelektrostatycznych.

Obuwie SB: robocze buty to podstawa - komfort, wygoda i bezpieczeństwo

Buty BHP SB to uniwersalne obuwie robocze, którego muszą nie tylko chronić pracownika przed zagrożeniami związanymi z wykonywanymi przez niego obowiązkami służbowymi, ale zapewniać mu również możliwie najwyższy komfort oraz wygodę. W związku z tym w kategorii tej znajdują się różne typu obuwia, a przykładem mogą być między innymi półbuty robocze SBsandały robocze SB, czy niskie buty robocze SB posiadające odpowiednie ocieplenie. Dzięki temu bez problemu można dopasować obuwie ochronne SB do specyfiki konkretnego zawodu, preferencji danego pracownika, czy trwającej pory roku. Ta ostatnia kwestia wbrew pozorom jest bardzo ważna, ponieważ buty robocze powinny być nie tylko wytrzymałe i bezpieczne, ale również wykonane z oddychających materiałów. Umożliwia to bowiem skuteczne odprowadzanie wilgoci generowanej przez skórę, a co za tym idzie ogranicza ryzyko powstawania i rozwoju różnego rodzaju bakterii i grzybów, które są niebezpieczne dla stóp pracowników.

Buty do pracy SB – sprawdzone materiały dla ochrony przed uderzeniem i zgnieceniem

Buty do pracy SB to nie tylko uniwersalność i wygoda, ale przede wszystkim skuteczna ochrona przed zagrożeniami na stanowisku pracy, czyli między innymi uderzeniem oraz zgnieceniem. Niezależnie zatem od tego, czy będą to sandały robocze SB, czy półbuty robocze SB obuwie musi posiadać metalowy nosek oraz być odporne na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne. Jest to wymagane przez obowiązujące normy BHP, dzięki którym dobierając obuwie robocze można sugerować się znajdującymi się na nim oznaczeniami. Skuteczność ochrony uzależniona jest zatem od jakości obuwia, które musi być produkowane z odpowiednio dobranych i przetestowanych materiałów. W efekcie są one zgodne z wyśrubowanymi normami, a pracownik może mieć pewność, że noszone przez niego obuwie jest nie tylko wygodne, ale zapewni mu również należytą ochronę w przypadku wystąpienia zagrożenia. Obowiązek dostarczenia obuwia adekwatnego do zagrożeń na danym stanowisku należy bowiem do pracodawcy, który sporządza w tym celu kartę oceny ryzyka.

Buty SB męskie – ochronne obuwie w sklepie internetowym Dawpol BHP

Kupując buty SB męskie można być pewnym tego, że obuwie posiadające to oznaczenie spełnia określone normy. Mimo to warto postawić na buty robocze renomowanych producentów, co gwarantuje nie tylko możliwie najwyższą jakość, ale również wytrzymałość i komfort użytkowania. W efekcie obuwie robocze SB będzie nie tylko wygodne, ale również trwałe, co pozwoli z niego korzystać przez długi czas. Buty robocze SB renomowanych marek znaleźć można między innymi w ofercie sklepu internetowego Dawpol BHP, w której dostępnych jest wiele różnych modeli dedykowanych do noszenia zarówno latem, jak i zimą. Zaletą w tym przypadku jest jednak nie tylko duży wybór obuwia roboczego SB, ale także możliwość zakupu odzieży ochronnej, czy akcesoriów BHP, wśród których można znaleźć produkty zapewniające ochronę kolan. Decydując się na zakupy w sklepie Dawpol BHP można liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, ale również możliwość zakupów hurtowych, co pozwala wyposażyć pracowników w środki ochrony indywidualnej adekwatne dla zagrożeń na danym stanowisku. Jest to bowiem obowiązek każdego pracodawcy, a za jego niedopełnienie grożą naprawdę surowe kary. Zamawiając obuwie ochronne przez Internet można być natomiast pewnym, że przesyłka zostanie wysłana niezwłocznie i dotrze pod wskazany adres.

Często zadawane pytania

Dlaczego warto kupić buty robocze SB?

Buty robocze SB to uniwersalne i wszechstronne obuwie, które zapewnia podstawową ochronę na większości standardowych stanowisk pracy. Posiadają podnosek zabezpieczający palce przed zmiażdżeniem i są odporne na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne. Są to buty, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort podczas pracy.

Gdzie mogę kupić buty robocze SB?

Jeśli szukasz butów roboczych SB, sklep internetowy Dawpol BHP jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań. Oferujemy szeroki wybór butów roboczych SB, w tym półbuty, sandały i niskie buty robocze SB z odpowiednim ociepleniem. Nasze buty są nie tylko wytrzymałe i bezpieczne, ale także wykonane z oddychających materiałów, co zapewnia komfort użytkowania.

Czy buty robocze SB dostępne w sklepie Dawpol BHP są odpowiednie na każdą porę roku?

Tak, w sklepie Dawpol BHP oferujemy buty robocze SB, które są odpowiednie na każdą porę roku. Nasz asortyment obejmuje różne typy obuwia, takie jak półbuty robocze SB, sandały robocze SB, czy niskie buty robocze SB z odpowiednim ociepleniem. Dzięki temu możesz wybrać obuwie, które najlepiej pasuje do specyfiki Twojego zawodu, Twoich preferencji i aktualnej pory roku.

Buty robocze SB

Buty robocze SB