Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Buty robocze S1

Buty robocze S1

Aktywne filtry

Buty robocze S1 to obuwie dla profesjonalistów, ponieważ zapewniają skuteczną ochronę przed wieloma zagrożeniami występującymi na różnych stanowiskach pracy. Muszą być zatem zgodne z obowiązującymi normami BHP, czego potwierdzeniem jest właśnie oznaczenie potwierdzające klasę S1.

Buty robocze S1 - zabudowana pięta, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii pięty

Buty robocze S1 to obuwie robocze dla naprawdę wymagających użytkowników, ponieważ zapewniają skuteczną ochronę przed licznymi zagrożeniami towarzyszącymi wykonywaniu czynności zawodowych. Tak samo, jak buty robocze SB posiadają więc podnosek chroniący palce stóp, którego wytrzymałość badana jest przy uderzeniu z energią 200 J oraz są odporne na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne. Wyższa klasa powoduje jednak, że buty ochronne S1 posiadają także zabudowaną piętę oraz właściwości antyelektrostatyczne. Co więcej, wyróżnia je także absorpcja energii w części piętowej. W efekcie zapewniają skuteczną ochronę w wielu różnych sytuacjach i zawodach. Sprawdzają się bowiem między innymi w przypadku osób pracujących z prądem, które muszą być wyposażone z tego powodu w różne artykuły elektroizolacyjne . Może to być także obuwie klasy S1P, które posiada te same właściwości, co buty S1 jednak dodatkowo wyposażone zostało w antyprzebiciową podeszwę, co sygnalizuje znajdująca się na końcu oznaczenia litera P. Buty robocze S1P to obuwie, które doskonale sprawdza się w budownictwie, czy wszędzie tam, gdzie występuje wysokie ryzyko przebicia podeszwy, a co za tym idzie zranienia stopy.

Buty ochronne S1 – gwarancja komfortu i bezpieczeństwa na stanowisku pracy

Obuwie robocze S1 to gwarancja nie tylko bezpieczeństwa na stanowisku pracy, ale również komfortu w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. W związku z tym zarówno buty S1 męskie, jak i damskie muszą być wygodne, co przekłada się na komfort ich użytkowania. Bardzo ważne w tym przypadku jest to, by były wykonane z wytrzymałych, a zarazem oddychających materiałów, co umożliwi skuteczne odprowadzanie wilgoci emitowanej przez stopy. W efekcie ograniczone zostanie ryzyko rozwoju różnego rodzaju bakterii i grzybów, które są niebezpieczne z punktu widzenia higieny pracowników. Jednocześnie istotny jest odpowiedni komfort termiczny, co powoduje, że w kategorii obuwia roboczego S1 dostępne są nie tylko półbuty ochronne, ale również trzewiki robocze . Te ostatnie sprawdzają się przede wszystkim zimą, szczególnie w przypadku osób wykonujących obowiązki zawodowe na zewnątrz. Trzewiki robocze S1 posiadają bowiem dodatkowe ocieplenie, co ogranicza ryzyko odmrożenia stóp. Warto bowiem mieć świadomość, że jest to jedna z tych części ciała, która wychładza się najszybciej.

Więcej niż tyło ochrona: buty do pracy jakościowo zgodne z przepisami BHP - robocze obuwie S1

Buty robocze S1 to obuwie do pracy, które musi być zgodne jakościowo z obowiązującymi przepisami BHP. Mogłoby się zatem wydawać, że wybierając buty S1 damskie lub męskie każdy model będzie taki sam, ponieważ musi posiadać te same cechy. Oczywiście nie jest to prawdą, a obuwie S1 to szeroka gama butów, które różnią się nie tylko fasonem, czy kolorystyką, ale również typem. Mogą to być bowiem zarówno półbuty, jak i trzewiki, czy trapery, czyli zimowe buty robocze . W związku z tym ofercie sklepu internetowego Dawpol BHP znajduje się szeroka gama obuwia S1, co pozwala dobrać buty do potrzeb danego pracownika oraz specyfiki pracy wykonywanej na zajmowanym przez niego stanowisku. Mogą to być zarówno zimowe buty S1, jak i modele letnie, a w obu przypadkach cechą charakterystyczną jest wysoka jakość. Są to bowiem buty wytwarzane przez renomowanych producentów obuwia BHP, co gwarantuje nie tylko wysoką jakość wykonania, ale także zastosowanie materiałów odpowiadających obowiązującym normom. Kupując obuwie S1 w hurtowni Dawpol BHP można liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, ale również możliwość zakupów hurtowych, z których skorzystać mogą zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. W efekcie możliwe jest szybkie wyposażenie zatrudnianych pracowników w obuwie robocze adekwatne dla zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy. Warto bowiem mieć świadomość, że jest to obowiązek każdego pracodawcy, a nieprzestrzeganie obowiązujących przepisów BHP może skutkować nałożeniem wysokich kar. Kupując u nas buty robocze S1 można mieć także pewność, że zamówienie zostanie zrealizowane w możliwie najkrótszym czasie, co sprawi, że zakupione obuwie błyskawicznie dotrze pod wskazany adres.

Często zadawane pytania

Czym charakteryzują się buty robocze S1?

Buty robocze S1 to obuwie dla profesjonalistów, które zapewnia skuteczną ochronę przed wieloma zagrożeniami na stanowisku pracy. Posiadają podnosek chroniący palce stóp, są odporne na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne. Dodatkowo, buty S1 mają zabudowaną piętę, właściwości antyelektrostatyczne oraz absorpcję energii w części piętowej. Są to buty wytwarzane przez renomowanych producentów obuwia BHP, co gwarantuje wysoką jakość wykonania.

Czy mogę kupić buty robocze S1 w sklepie Dawpol BHP?

Tak, w sklepie internetowym Dawpol BHP oferujemy szeroki wybór butów roboczych S1. Nasz asortyment obejmuje różne typy obuwia, takie jak półbuty, trzewiki, czy trapery, które są dostępne zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Nasze buty robocze S1 są produkowane przez renomowanych producentów, co gwarantuje ich wysoką jakość i trwałość.

Jakie są dostępne modele butów roboczych S1 w sklepie Dawpol BHP?

W sklepie internetowym Dawpol BHP oferujemy różne modele butów roboczych S1. W naszym asortymencie znajdują się półbuty, trzewiki, czy trapery, dostępne zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Każdy model jest wyprodukowany przez renomowanych producentów obuwia BHP, co gwarantuje ich wysoką jakość i trwałość.

Buty robocze S1

Buty robocze S1