Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 67,00 zł - 470,00 zł

Kategoria ochronna obuwia

Kategoria ochronna obuwia

Podnosek

Podnosek

Wkładka antyprzebiciowa

Wkładka antyprzebiciowa

Norma

Norma

Kategoria ochrony buta

Kategoria ochrony buta

System zapięcia

System zapięcia

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Buty robocze S1P

Buty robocze S1P

Aktywne filtry

Indeks: BTEX S1P

Buty robocze BTEX S1P Półbuty artmas S1 P FO SRA

Buty robocze: półbuty bezpieczne z metalowym podnoskiem i wkładką antyprzebiciową. Wykonane z dzianiny Fly-knit - obniżającej wagę butów i zapewniającej doskonałą wentylacjęół buty ochronne z metalowym podnoskiem i podeszwą antyprzebiciową (P)

Cena 95,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni

Indeks: BTPUS1P

Buty robocze BTPUS1P ORANGE

Trzewik ochronny ze stalowym podnoskiem zapewniającym ochronę przed uderzeniem z energią 200J i przed ściskaniem z siłą do 15kN. Wyposażony w stalową wkładkę chroniącą stopę przed przebiciem z siłą do1100 N. Wykonany ze skóry bydlęcej tłoczonej w kolorze czarnym.

Cena 67,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni

Podczas pracy - zwłaszcza w miejscach, gdzie panują trudne, niebezpieczne dla zdrowia i życia warunki - należy ochraniać nie tylko głowę, tułów oraz kończyny, ale też stopy. Służy temu obuwie ochronne BHP, w tym buty robocze S1P.

Zadaniem obuwia roboczego ochronnego jest ochrona stóp i nóg przed wieloma rodzajami zagrożeń: uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi, oparzeniami, wszelkim działaniem niskich i wysokich temperatur oraz wilgoci. Parametry ochronne zależą przede wszystkim od materiałów użytych do ich produkcji, jak też od konstrukcji i ewentualnego wyposażenia dodatkowego, takiego jak wkładki antyprzebiciowe, ochrony kostki, itp. Dlatego też wyróżnić można sporo modeli i rodzajów obuwia roboczego ochronnego: buty robocze S1Pbuty robocze S1buty robocze S2, lekkie buty robocze, czy antyelektrostatyczne buty robocze. Wszystkie są bardzo wygodne i spełniają normy BHP.

Buty robocze S1P - ochrona antyprzebiciowa przy nadepnięciu na ostry przedmiot

Zapewnienie odpowiedniej ochrony nóg to jeden z kluczowych elementów wpływających na bezpieczeństwo i komfort pracy. Wytrzymałość i precyzja wykończenia obuwia roboczego to podstawa w zachowaniu bezpieczeństwa w większości zawodów. Buty robocze S1P chronią przed urazami stóp za pomocą podnioska ochronnego. Mają właściwości antypoślizgowe i antyelektrostatyczne. Dysponują podeszwą odporną na oleje i benzynę oraz funkcją absorpcji energii w części piętowej. Na tym ich właściwości się nie kończą, ponieważ buty S1P są bardzo odporne na przebicie. Można w nich bezpieczne pracować we wszystkich zakładach, gdzie nogi wystawione są na ryzyko pokaleczenia, stłuczenia, poślizgu bądź porażenia wyładowaniem elektrostatycznym - ten typ obuwia ochronnego roboczego skutecznie chroni przed takimi zagrożeniami.

Buty ochronne S1P - modele znanych i cenionych marek w branży BHP

Aby obuwie ochronne prawidłowo pełniło swoją funkcję, musi być wykonane solidnie, z materiałów odpowiedniej jakości. W ofercie sklepu Dawpol BHP znaleźć można odporne buty wykonane z PCV, gumy, skóry czy nubuku. Dobór materiałów sprawia, że idealnie nadają się one do wykonywania różnych prac fizycznych, również w trudnych, a nawet ekstremalnych warunkach. Dostępne jest obuwie S1P renomowanych producentów, oferujących produkty najwyższej jakości. Dodatkową osłonę zapewnią akcesoria, takie jak: wkładki do butów, ochraniacze czy ocieplacze. Dzięki mim praca będzie jeszcze bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Wszystkie buty robocze z oferty Dawpol BHP, bez względu na markę i pułap cenowy, charakteryzuje odporność na uszkodzenia, niezawodność oraz komfort użytkowania. Każda para wykonana została zgodne z obowiązującymi europejskimi normami bezpieczeństwa higieny pracy.

Buty S1P - komfort pracy i spójny, schludny wygląd dla pracujących w niebezpiecznych warunkach

Wysokie lub niskie temperatury, oleje, benzyna, wyładowania elektrostatyczne, ostre i twarde przedmioty - takie właśnie czynniki zagrażają nogom w licznych miejscach pracy, zwłaszcza w przemyśle. Pracownicy narażeni bywają na pokaleczenia, stłuczenia, poparzenia lub porażenie prądem. Na szczęście, buty robocze S1P skutecznie zwiększają poziom bezpieczeństwa oraz komfortu pracy nawet w ekstremalnych warunkach.

Obuwie tego typu wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne, jak i na wysokie oraz niskie temperatury materiałów. Mają one też właściwości antystatyczne, co oznacza, że zapobiegają lub minimalizują elektryzowanie się ciał stałych. Zapewniają więc świetną ochronę stóp przed wieloma zagrożeniami, jakie czyhają podczas wykonywania pracy fizycznej. Stanowią zatem jeden z niezbędnych elementów stroju roboczego ochronnego. Są również wytrzymałe i wolno się zużywają - mogą bezproblemowo służyć pracownikowi przez długi czas, zapewniając bezpieczną eksploatację.

Ale to nie wszystko. Trwałość i właściwości ochronne to jedno, lecz buty robocze zapewniać też muszą komfort. Obuwie S1P wywiązuje się z tego zadania wyśmienicie. Buty tego typu są bardzo wygodne, można w nich pracować przez długie godziny, nie ryzykując przemęczenia stóp, otarć skóry lub odcisków. Jest to ważne podczas pracy w niebezpiecznych warunkach, kiedy to komfort oferowany przez odzież i obuwie ochronne wprost przekłada się na jakość wykonywanych pracownika zadań oraz jego koncentrację, co z kolei przyczynia się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa. W butach S1P pracująca osoba może skupić się na bezpiecznym wykonywaniu swoich obowiązków, gdyż buty są tak wygodne, że nie powodują dyskomfortu i nie dekoncentrują.

Dzięki szerokiej ofercie rynkowej łatwo można znaleźć odpowiedni rozmiar. Kolejną zaletą tych butów jest schludny, przyjemny dla oka wygląd, dzięki któremu sprawdzić się mogą nawet poza miejscem pracy, jako obuwie do noszenia na co dzień.

Często zadawane pytania

Czy buty robocze S1P są odpowiednie dla mojej pracy?

Buty robocze S1P to doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w warunkach, gdzie stopy są narażone na różne zagrożenia, takie jak uszkodzenia mechaniczne, działanie wysokich i niskich temperatur, oleje, benzyna czy wyładowania elektrostatyczne. Są one wyposażone w podnosek ochronny, mają właściwości antypoślizgowe, antyelektrostatyczne i są odporne na przebicie.

Gdzie mogę kupić buty ochronne S1P?

Jeśli szukasz butów ochronnych S1P, sklep DawpolBHP jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań. Oferujemy szeroki wybór butów S1P od renomowanych producentów, które spełniają wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasze buty są nie tylko wytrzymałe i niezawodne, ale także komfortowe, co jest kluczowe dla utrzymania produktywności podczas długich godzin pracy.

Czy buty S1P są wygodne do noszenia przez cały dzień?

Buty S1P są zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie. Są bardzo wygodne, co pozwala na ich noszenie przez długie godziny bez ryzyka przemęczenia stóp, otarć skóry lub odcisków. Dzięki temu pracownik może skupić się na bezpiecznym wykonywaniu swoich obowiązków, a buty są na tyle wygodne, że nie powodują dyskomfortu i nie dekoncentrują.

Buty robocze S1P

Buty robocze S1P