Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 257,00 zł - 636,00 zł

Kategoria ochronna obuwia

Kategoria ochronna obuwia

Podnosek

Podnosek

Wkładka antyprzebiciowa

Wkładka antyprzebiciowa

Norma

Norma

Kategoria ochrony buta

Kategoria ochrony buta

System zapięcia

System zapięcia

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Buty robocze wysokie

Buty robocze wysokie

Aktywne filtry

Indeks: 5130-S3-48

Trzewiki robocze ochronne S3 OXFORD VM Footwear

Trzewiki ochronne, kompozytowy podnosek, kevlarowa wkładka antyprzebiciowa, NON-METALIC, podeszwa bezbarwna PU/TPU, S3, SRC.                             

Cena 285,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni

Zgodne z normami BHP obuwie ochronne robocze jest jednym z najważniejszych czynników podnoszących poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy. Muszą być one dobrane odpowiednio do wykonywanych zadań zawodowych, warunków panujących w miejscu pracy oraz innych potrzeb. Buty robocze wysokie spełnią oczekiwanie profesjonalistów i profesjonalistek.

Najważniejszą funkcją obuwia roboczego ochronnego jest ochrona stóp i nóg pracownika przed licznymi zagrożeniami: uszkodzeniami mechanicznymi bądź chemicznymi, oparzeniami, działaniem niskich i wysokich temperatur oraz wilgocią. Parametry ochronne zależą przede wszystkim od celów, do jakich zaprojektowano konkretny typ obuwia, materiałów użytych do jego wykonania, jak też od konstrukcji i ewentualnego wyposażenia dodatkowego, takiego jak wkładki antyprzebiciowe, ochrony kostki, itp. Dlatego też wyróżnić można sporo modeli i rodzajów obuwia roboczego ochronnego: buty robocze wysokiezimowe buty roboczebuty robocze lekkie,gumofilce i kapki. Wszystkie muszą odznaczać się komfortem i spełniać normy BHP. Obuwie ochronne robocze jest uzupełnieniem odzieży roboczej, zarówno męskiej, jak i kobiecej, letniej i zimowej.

Buty robocze wysokie – wygodny i praktyczny design dla zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa

Miejsce pracy generować może liczne zagrożenia dla stóp i nóg pracownika: wysokie lub niskie temperatury, benzyna, oleje i inne szkodliwe substancje, wyładowania elektrostatyczne, ostre i twarde przedmioty oraz wilgotność. Pracownicy narażeni bywają na pokaleczenia, stłuczenia, poparzenia, skręcenia kostki bądź zwichnięcia czy złamania kończyny, porażenie prądem, jak również na przemoczenia. Buty robocze wysokie skutecznie zwiększają poziom bezpieczeństwa oraz komfortu pracy nawet w ekstremalnych warunkach. W znacznej mierze dzieje się tak za sprawą ich designu, które przekłada się na wygodę i praktyczność. Cholewka wystająca wysoko ponad kostkę zwiększa poziom ochrony oraz komfortu, w tym termicznego. Wygoda użytkowania przekłada się z kolei na wyższą wydajność pracy.

Buty robocze za kostkę – męskie i damskie modele zapewniające komfort noszenia na stanowisku pracy

Buty robocze wysokie zostały wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne, jak i na wysokie oraz niskie temperatury materiałów. Cholewki sprawiają, że obuwie to jest bardzo wygodne oraz praktyczne, jednocześnie powodując, że poruszanie się w nim nawet po trudnej powierzchni jest bezpieczne i wygodne. Wodoszczelna cholewka skutecznie zapobiega dostaniu się do butów nadmiernych ilości wilgoci oraz wody. Buty ochronne mają też właściwości antystatyczne, co oznacza, że zapobiegają lub minimalizują elektryzowanie się ciał stałych. Zapewniają więc świetną ochronę stóp przed wieloma zagrożeniami, jakie czyhają podczas wykonywania każdej pracy. Dostępne są modele męskie oraz damskie, w zróżnicowanych fasonach. Obuwie to idealnie nadaje się na niemal każde stanowisko pracy w licznych branżach.

Buty robocze wysokie – zimowa wersja obuwia ocieplanego i wodoodpornego do pracy w niskich temperaturach

Jednym z zadań obuwia roboczego jest zapewnienie pracownikowi komfortu termicznego, w tym ochrona przed zimnem i wilgocią. Idealnie nadają się do tego buty wysokie ocieplane. Wykonane z wodoodpornych materiałów, skutecznie osłaniają nogi przed niskimi temperaturami, śniegiem i wilgocią. Warstwa ocieplenia zapobiega podrażnieniom wywołanym niskimi temperaturami, w tym odmrożeniom. Zostały zaprojektowane do pracy w trudnych, zimowych warunkach, co nie zmienia faktu, że sprawdzają się też w celach pozazawodowych, na przykład podczas zimowych spacerów w wymagającym terenie.

Lekka, oddychająca tkanina oraz dobra wentylacja - buty robocze wysokie letnie

Z kolei podczas pracy w wysokich temperaturach, na przykład latem, ważne jest, żeby obuwie było lekkie i wykonane z materiału zapobiegającego przepoceniu. Buty wysokie ocieplane lekkie zaprojektowano w taki sposób, by zapewnić dobrą wentylację nóg. Tkanina, z jakiej je wyprodukowano, jest lekka i oddychająca, nie powoduje też podrażnień ani obrażeń skóry.

Obuwie w różnych rozmiarach, fasonach i kolorach z wysoką cholewką – robocze buty BHP

Robocze buty BHP z wysoką cholewką w różnych rozmiarach, fasonach i kolorach dostępne są w sklepie Dawpol BHP. Pracownicy każdej branży znajdą odpowiednie obuwie dla siebie, zarówno pod kątem bezpieczeństwa, praktyczności, jak też wygody oraz stylistyki. Dodatkową osłonę zapewnią opcjonalne akcesoria, takie jak: wkładki do butów, ochraniacze czy ocieplacze. Dzięki mim praca będzie jeszcze bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Wszystkie buty robocze z oferty Dawpol BHP, bez względu na markę i pułap cenowy, charakteryzuje odporność na uszkodzenia, niezawodność oraz komfort użytkowania. Każda para wykonana została zgodne z obowiązującymi europejskimi normami bezpieczeństwa higieny pracy, dysponuje odpowiednimi atestami.

Często zadawane pytania

Dlaczego warto kupić buty robocze wysokie?

Buty robocze wysokie są niezwykle ważne dla zapewnienia ochrony stóp i nóg pracownika w miejscu pracy. Chronią przed różnymi zagrożeniami, takimi jak uszkodzenia mechaniczne, działanie chemiczne, oparzenia, niskie i wysokie temperatury oraz wilgoć. Wybierając buty robocze wysokie, masz pewność, że Twoje stopy są odpowiednio zabezpieczone, co podnosi poziom bezpieczeństwa w pracy.

Gdzie kupić buty robocze za kostkę?

Sklep DawpolBHP to idealne miejsce, gdzie możesz znaleźć buty robocze za kostkę. Oferujemy szeroki wybór męskich i damskich modeli, które zapewniają ochronę i komfort podczas wykonywania pracy. Nasze buty robocze za kostkę są wykonane z trwałych materiałów i spełniają normy bezpieczeństwa. Wybierając buty robocze za kostkę w sklepie DawpolBHP, inwestujesz w wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Czy w hurtowni DawpolBHP są dostępne buty robocze wysokie letnie?

Tak, w sklepie DawpolBHP znajdziesz również buty robocze wysokie letnie. Nasze letnie modele butów roboczych są wykonane z lekkich i oddychających materiałów, które zapewniają komfort nawet w czasie upałów. Dzięki nim możesz pracować w wysokich temperaturach, nie martwiąc się o przegrzanie stóp. Wybierając buty robocze wysokie letnie z DawpolBHP, otrzymujesz nie tylko ochronę, ale także wygodę i dobrą wentylację nóg.

Buty robocze wysokie

Buty robocze wysokie