Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 83,00 zł - 488,00 zł

Kategoria ochronna obuwia

Kategoria ochronna obuwia

Podnosek

Podnosek

Wkładka antyprzebiciowa

Wkładka antyprzebiciowa

Norma

Norma

Kategoria ochrony buta

Kategoria ochrony buta

System zapięcia

System zapięcia

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Buty robocze wygodne

Buty robocze wygodne

Aktywne filtry

Odpowiednio dobrane obuwie robocze to jeden z najważniejszych elementów odzieży ochronnej wymaganej przez przepisy BHP. Istotna jest w tym przypadku jednak nie tylko ochrona przed zagrożeniami występującymi na danym stanowisku pracy, ale również komfort noszenia, co sprawia, że powinny to być wygodne buty robocze.

Wygodne buty robocze – skuteczna ochrona stóp podczas pracy

Dobre buty robocze to obuwie, które gwarantuje skuteczną ochronę stóp w trakcie wykonywania pracy. Bardzo ważne jest zatem to, by były one odpowiednio dopasowane do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy. W efekcie mogą to być nie tylko półbuty, ale również sandały robocze, czyli wygodne buty robocze letnie. Zapewniają one bowiem odpowiedni komfort termiczny oraz pozwalają stopie oddychać, co jest bardzo istotne w trakcie pracy podczas upałów. Wygodne buty robocze męskie muszą posiadać również wytrzymałą podeszwę, która zapewni utrzymanie stabilnej pozycji w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych i zminimalizuje ryzyko zmęczenia stóp. Jest to kluczowe w przypadku wielogodzinnego chodzenia lub wykonywania pracy w pozycji stojącej.

Wygodne buty robocze z blachą – praktyczna dodatkowa ochrona

Specyfika wielu zawodów powoduje, że pracownicy potrzebują dodatkowej ochrony stóp. Zapewniają ją wygodne buty robocze z blachą, która stanowi zabezpieczenie palców przed urazami, które mogłyby zostać spowodowane między innymi upadkiem ciężkich przedmiotów bądź najechaniem na stopę przez wózek transportowy. W efekcie sprawdzają się one w wielu branżach, ponieważ korzystają z nich nie tylko pracownicy budowlani, ale również osoby zatrudnione w przemyśle, czy pracujące na magazynach. Co istotne mogą to być zarówno półbuty robocze, jak i trzewiki robocze, które noszone są przede wszystkim zimą oraz przez pracowników wykonujących obowiązki zawodowe na zewnątrz. Zapewniają bowiem nie tylko skuteczną ochronę przed zagrożeniami, ale także odpowiedni komfort termiczny przy niskich temperaturach.

Najwygodniejsze buty robocze – komfort pracy w utrudnionych warunkach

Najwygodniejsze buty robocze to te, które gwarantują korzystającym z nich pracownikom komfort pracy w utrudnionych warunkach. Mogą to być bowiem buty dedykowane do pracy na wysokości, której specyfika wymaga utrzymania stabilnej pozycji. W związku z tym bardzo ważne są również inne akcesoria BHP, które wraz z odpowiednio dobranym obuwiem zabezpieczają pracownika przed upadkiem z wysokości. Istotna w tym przypadku jest odpowiednio wyprofilowana antypoślizgowa podeszwa, która minimalizuje ryzyko poślizgnięcia na drabinie, czy rusztowaniu. Jako utrudnione warunki klasyfikować można również pracę w chłodniach, gdzie panują niskie temperatury, czy w zakładach, gdzie są one naprawdę wysokie (np. hutach). Zatrudniani tam pracownicy muszą więc posiadać obuwie, które zagwarantuje im odpowiedni komfort termiczny, czyli z jednej strony zapobiegnie odmrożeniom, a z drugiej pozwoli stopom oddychać. Komfort jest bowiem również ważny, co ochrona przed zagrożeniami występującymi na danym stanowisku. Oczywiście muszą to być również wytrzymałe wygodne buty robocze BHP, ponieważ specyfika wielu zawodów wymaga naprawdę dużej trwałości.

Wygodne wkładki do butów roboczych - idealne połączenie komfortu i ochrony

Wygodne buty robocze to obuwie, które jest nie tylko trwałe i zapewnia właściwą ochronę, ale posiada również odpowiednio wyprofilowane wkładki. W związku z tym w ofercie sklepu Dawpol BHP znajdują się także wygodne wkładki do butów roboczych, dzięki którym obuwie maksymalnie dopasuje się do kształtu stopy danej osoby. Istotna w ich przypadku jest wysoka jakość, ponieważ miękkie i wygodne wkładki zapewniają nie tylko komfort noszenia obuwia, ale minimalizują także ryzyko powstawania odcisków na stopach. Ich regularna wymiana ważna jest również z punktu widzenia higieny, co jest szczególnie istotne w przypadku butów zakrytych, czy posiadających dodatkowe ocieplenie. Wymiana wkładek pozwala bowiem pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z obuwia, czy minimalizuje ryzyko rozwoju różnego rodzaju wirusów i bakterii, które są groźne dla stóp.

Chcąc kupić wygodne buty robocze należy postawić przede wszystkim na jakość. W związku z tym w ofercie hurtowni Dawpol BHP znajduje się szeroka gama obuwia roboczego, które sprawdza się na różnych stanowiskach pracy. Tak samo, jak w przypadku kurtek roboczych są to produkty renomowanych producentów, co gwarantuje nie tylko najwyższą możliwą jakość, ale również wytrzymałość, dzięki czemu buty mogą być noszone przez długi czas.

Często zadawane pytania

Jakie cechy powinny mieć wygodne buty robocze?

Dobre buty robocze to te, które nie tylko zapewniają skuteczną ochronę stóp, ale również gwarantują komfort noszenia. Istotne jest, aby były odpowiednio dopasowane do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy. Dodatkowo powinny posiadać wytrzymałą podeszwę, która minimalizuje zmęczenie stóp podczas długotrwałego chodzenia lub pracy w pozycji stojącej.

Gdzie mogę znaleźć wygodne buty robocze z blachą?

Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony stóp, warto zainteresować się wygodnymi butami roboczymi z blachą. Takie obuwie jest polecane dla pracowników budowlanych, osób zatrudnionych w przemyśle lub pracujących na magazynach. W hurtowni DawpolBHP znajdziesz szeroki wybór butów roboczych z blachą, włącznie z półbutami i trzewikami roboczymi, które zapewnią nie tylko ochronę, ale także komfort termiczny w różnych warunkach.

Jakie są najwygodniejsze buty robocze do pracy w utrudnionych warunkach?

Najwygodniejsze buty robocze to te, które zapewniają komfort pracy w trudnych warunkach. Jeśli pracujesz na wysokości lub w chłodnych środowiskach, ważne jest, aby buty były odpowiednio wyprofilowane i antypoślizgowe. W ofercie sklepu DawpolBHP znajdziesz buty dedykowane do pracy na wysokości oraz w niskich temperaturach. Te wysokiej jakości buty zapewnią ci nie tylko ochronę przed upadkiem i odmrożeniem, ale także komfort i trwałość nawet w wymagających warunkach.

Buty robocze wygodne

Buty robocze wygodne