Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 58,00 zł - 423,00 zł

Kategoria ochronna obuwia

Kategoria ochronna obuwia

Podnosek

Podnosek

Wkładka antyprzebiciowa

Wkładka antyprzebiciowa

Norma

Norma

Kategoria ochrony buta

Kategoria ochrony buta

System zapięcia

System zapięcia

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Buty robocze oddychające

Buty robocze oddychające

Aktywne filtry

Buty robocze oddychające - letnie obuwie robocze - DawpolBHP Zapobiegnij odparzeniom i otarciom - wybierz letnie, wygodne i oddychające obuwie robocze w hurtowni Dawpol BHP! Szeroka oferta i niskie ceny!

Oddychające buty robocze – najwyższy komfort pracy w upalne dni

Oddychające buty robocze na lato to kategoria obuwia BHP, które świetnie sprawdzi się podczas gorących, letnich dni. W wielu firmach zadania muszą być realizowane na zewnątrz bez względu na porę roku i temperaturę powietrza. I choć wczesną jesienią i wiosną mogą to być przyjemne okoliczności, tak w upalne lato kilka godzin na słońcu może skutecznie zniechęcić nas do dalszych działań.

Dlatego właśnie z myślą o takich warunkach zaprojektowano buty, które stanowią złoty środek pomiędzy bezpieczeństwem i wygodą w letnie dni - buty robocze oddychające, których najważniejszą cechą jest optymalizacja gospodarki wymiany powietrza pomiędzy stopą i butem. Co zyskujemy poprzez inwestycje w buty robocze na lato? Brak obaw o nadmierne przepocenie stóp i spadek komfortu pracy. 

Buty robocze oddychające z podnoskiem – bezpieczeństwo i wygoda przez cały dzień

Dobre buty robocze oddychające to gwarancja bezpieczeństwa i wygody noszenia przez wiele godzin. Z tego względu ten typ butów cieszy się bardzo dużą popularnością w wielu branżach - produkcyjnej, magazynowej, przemysłowej, czy budowlanej. 

Oczywiście rynek butów roboczych na lato jest coraz bardziej rozbudowany. Pracownicy obecnie mają do wyboru aż kilka konkretnych rodzajów obuwia - buty na lato robocze, półbuty, buty oddychające, czy sandały. Dlatego istotne jest, żeby przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnego produktu dokładnie przeanalizować wszystkie za i przeciw każdego wariantu i postawić na to rozwiązanie, które najlepiej dopasuje się do naszych potrzeb. 

Oddychające buty robocze BHP – profesjonalna ochrona dla Twoich stóp

Markowe oddychające buty robocze BHP to rodzaj obuwia, który przy zachowaniu pełnych właściwości przepływu powietrza, są odporne na wodę, pył i inne zewnętrzne czynniki, z którymi mamy kontakt każdego dnia podczas realizowania zadań służbowych.

Buty robocze oddychające BHP wykonane są często ze skóry, ale w ofercie sklepu znajdziemy także modele gumowe lub precyzyjnie zaprojektowaną mieszankę softshellu i innych materiałów zapewniających komfort i bezpieczeństwo pracowników. To sprawia, że oddychające buty robocze cechują się bardzo wytrzymałą konstrukcją i antypoślizgową podeszwą. Buty robocze na lato to profesjonalna, zgodna z międzynarodowymi normami ochrona dla stóp. 

Skórzane buty robocze oddychające – klasyka i niezawodność w jednym

Buty robocze oddychające z podnoskiem stworzone są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują szerokie zastosowanie w wielu sektorach - placach budowy, halach produkcyjnych, magazynach, a nawet zakładach chemicznych czy innych wewnętrznych laboratoriach. To propozycja dla pracowników, którzy podczas pracy mogą być narażeni na poślizg, przypadkowe przebicie podeszwy (wiele modeli posiada podeszwę antyprzebiciową), oraz negatywny wpływ zbyt wysokiej temperatury.

To właśnie wysoka temperatura nierzadko stanowi największy problem dla pracowników, którzy w szczycie sezonu letniego muszą borykać się z wykonywaniem wielu zadań służbowych. Odpowiednio zaprojektowane buty oddychające ze skóry przyniosą ulgę stopom i zapewnią nie tylko komfort, ale też bezpieczeństwo i lepszą efektywność wykonywanych działań

Buty robocze na lato – lekkość i wygoda na lato

Choć buty robocze oddychające wodoszczelne to świetne rozwiązanie dla wielu pracowników, warto przed dokonaniem inwestycji dokładnie przeanalizować konkretne produkty, by mieć pewność, że nasz wybór jest optymalny, uwzględniając nie tylko potrzeby pracownika, ale też wymogi stawiane przez firmę.

Przede wszystkim mowa tu o zgodności z restrykcyjnymi normami europejskimi. Wiele modeli butów oddychających posiada zgodność z normami EN, co zapewnia bezpieczeństwo pracowników w wielu branżach. Nie zapominajmy także o odpowiednim dopasowaniu rozmiaru - to najważniejsza kwestia, bez której ciężko będzie nam zapewnić optymalny komfort pracy. Zbyt ciasne lub zbyt luźne buty mogą powodować spory dyskomfort, co zniweczy dobre cechy, jakimi charakteryzują się buty robocze na lato. Jednak dobrze dopasowane buty oddychające dadzą gwarancję wygody, lekkości i bezpieczeństwa naszej kadry pracowniczej podczas gorących dni.

Często zadawane pytania

Jakie są zalety butów roboczych oddychających?

Buty robocze oddychające zapewniają najwyższy komfort w letnie dni, minimalizując nadmierne przepocenie stóp i poprawiając komfort pracy. Dzięki optymalnej wymianie powietrza pomiędzy stopą a butem zapobiegają odparzeniom i otarciom, co sprawia, że możesz skupić się na swoich zadaniach bez niepotrzebnego dyskomfortu.

Gdzie mogę znaleźć buty robocze oddychające z podnoskiem?

W hurtowni DawpolBHP znajdziesz szeroki wybór butów roboczych oddychających z podnoskiem. Dzięki ich wysokiej jakości zapewniają one nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także są dostępne w atrakcyjnych cenach. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się wygodą przez cały dzień pracy.

Jakie są normy ochrony i bezpieczeństwa butów roboczych oddychających?

Buty robocze oddychające są zgodne z międzynarodowymi normami ochrony BHP, zapewniając profesjonalną ochronę dla Twoich stóp. Wiele modeli posiada certyfikat zgodności z normami EN, co świadczy o ich wysokiej jakości i odpowiednim dopasowaniu do wymogów branżowych. Przy wyborze butów zwróć uwagę na ich zgodność z restrykcyjnymi standardami, aby zagwarantować bezpieczeństwo i komfort pracy.

Buty robocze oddychające

Buty robocze oddychające