Filtruj według

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 25,00 zł

Norma

Norma

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Zarękawki robocze

Zarękawki robocze

Aktywne filtry

Ochrona rąk w miejscu pracy, gdzie panują potencjalnie niebezpieczne lub szkodliwe warunki, jest niezwykle istotna. Dłonie osłaniają rękawice, z kolei o bezpieczeństwo przedramion i ramion dbają zarękawki i rękawy robocze BHP. Idealnie sprawdzają się one w licznych branżach.

Odzież robocza BHP oraz środki ochrony osobistej osłaniają poszczególne części ciała pracownika przed szkodliwymi warunkami, jakie mogą panować w miejscu pracy: wysokimi bądź niskimi temperaturami, substancjami chemicznymi, wyładowaniami elektrostatycznymi, olejami i smarami, iskrami oraz wieloma innymi czynnikami niebezpiecznymi dla zdrowia i życia. Musi zatem spełniać wymagania BHP oraz być dostosowana do warunków w danym miejscu pracy. Powinna też gwarantować wysoki poziom wygody i ergonomii. Do odzieży roboczej zaliczają się między innymi rękawice robocze, np.: antyelektrostatyczne bądź termoizolacyjne, a także ich uzupełnienie, czyli zarękawki robocze, stanowiące osłonę przedramion.

Zarękawki robocze – skuteczna bariera przed skaleczeniem, zabrudzeniem i zamoczeniem

Zdecydowaną większość prac wykonujemy rękoma, zatem ich ochrona pozostaje jednym z najważniejszych zadań z zakresu BHP - nie wolno jej pod żadnym pozorem bagatelizować! Dlatego niezbędne jest stosowanie odpowiedniej odzieży roboczej, w tym rękawic oraz zarękawków roboczych.

Zarękawki stanowią przedłużenie oraz uzupełnienie rękawic. Chronią przedramiona pracownika przed szkodliwymi czynnikami otoczenia w miejscu pracy oraz warunkami atmosferycznymi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadające certyfikaty BHP i spełniające wymogi polskich oraz europejskich norm prawnych, są one odporne na przekłucia, rozdarcia, przetarcia i im podobne uszkodzenia mechaniczne. Zabezpieczają więc ręce przed skaleczeniami oraz innymi obrażeniami. Stanowią skuteczną barierę przed zabrudzeniem i zamoczeniem - nie tylko wodą, ale też potencjalnie niebezpiecznymi chemikaliami. Poza tym, gwarantują komfort termiczny w każdych warunkach, zarówno w pomieszczeniu zamkniętym, jak i na zewnątrz.

Zarękawki ochronne antyprzepięciowe: bezpieczne rozwiązania dla pracujących z prądem

Pracownicy części branż, np. elektrycznej, elektronicznej oraz wielu gałęzi przemysłu, narażeni są na kontakt z elektrycznością i porażenie wyładowaniami elektrostatycznymi, czy też poparzenie iskrami. Do pracy w takich warunkach wymagana jest odzież robocza o właściwościach antyelektrostatycznych, czyli redukujących bądź całkowicie zapobiegających elektryzowanie się ciał stałych, innymi słowy - chroniąca przed porażeniem prądem. Zaliczają się do niej rękawice antyelektrostatyczne oraz zarękawki antyprzepięciowe. Stanowią one bezpieczne rozwiązanie dla elektryków, elektroników i wszystkich osób pracujących z elektrycznością. Można je też zastosować jako uzupełnienie odzieży ochronnej do spawania.

Rękawy ochronne – profesjonalne narzędzie dla wymagających zadań

Trudne warunki pracy, zwłaszcza wiążące się z jej wykonywaniem zagrożenia dla bezpieczeństwa, zdrowia i życia, wymagają stosowania odzieży roboczej spełniającej restrykcyjne normy BHP, cechującej się odpornością oraz wytrzymałością. Walory te są pochodną zastosowanych materiałów. Rękawy i zarękawki robocze wykonane są z bardzo wytrzymałych tworzyw - na rynku dostępne są m.in. modele z kevlaru - dzięki czemu gwarantują doskonałe zabezpieczenie przed wszelkimi urazami mechanicznymi, ekstremalnymi temperaturami, wyładowaniami elektrostatycznymi czy szkodliwymi substancjami. Materiały te są przy tym przyjemne w dotyku, zapewniają wygodę oraz swobodę ruchów. W każdych, nawet wysoce niesprzyjających warunkach pogodowych, dzięki rękawom ochronnym oferowanym przez hurtownię Dawpol BHP, pracownik będzie mógł cieszyć się komfortem termicznym. Rękawy te są profesjonalnym narzędziem do wykonywania wymagających zadań.

Sprawdzają się w wielu branżach, a szeroka oferta modelowa i liczne dostępne rozmiary oraz kolorystyka sprawiają, że bezproblemowo znaleźć można rękawy ochronne spełniające wymogi konkretnego przedsiębiorstwa bądź pracownika. To idealna odzież do profesjonalistów, którzy znają swój fach i wiedzą, czego potrzebują do prawidłowej i bezpiecznej pracy.

Zarękawki BHP – uzupełnienie sprzętu ochronnego na najwyższym poziomie

Wszystkie zarękawki robocze z szerokiej oferty Dawpol BHP posiadają certyfikaty jakości oraz spełniają polskie i europejskie normy BHP. Stanowią one idealnie uzupełnienie sprzętu ochronnego, gwarantującego najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa w pracy. Bardzo łatwo można je zestawić z rękawicami ochronnymi i innymi elementami odzieży roboczej. Dostępne są modele zarówno męskie, jak i damskie. Każdy rodzaj zarękawków da się łatwo dopasować do ręki pracownika, co przekłada się na komfort. Rękawy można też umieścić pod inną odzieżą, na przykład kurtką.

Często zadawane pytania

Czym są zarękawki robocze?

Zarękawki robocze to element odzieży ochronnej, który chroni przedramiona pracowników przed różnymi zagrożeniami, takimi jak wysokie temperatury, substancje chemiczne czy wyładowania elektrostatyczne. Są one niezbędne w wielu branżach, gdzie warunki pracy mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa.

Gdzie mogę kupić zarękawki ochronne antyprzepięciowe?

Zarękawki ochronne antyprzepięciowe, idealne dla osób pracujących z elektrycznością, są dostępne w sklepie DawpolBHP. Nasze zarękawki spełniają wszystkie wymogi BHP i są wykonane z materiałów najwyższej jakości, zapewniając optymalną ochronę i komfort.

Czy oferujecie rękawy ochronne dla pracowników pracujących w trudnych warunkach?

Tak, w DawpolBHP oferujemy szeroki wybór rękawów ochronnych. Nasze rękawy są wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak kevlar, które zapewniają doskonałą ochronę przed urazami mechanicznymi, ekstremalnymi temperaturami i szkodliwymi substancjami.

Zarękawki robocze

Zarękawki robocze