Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 7,00 zł

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Czapki z daszkiem BHP

Czapki z daszkiem BHP

Aktywne filtry

Czapki z daszkiem BHP to nakrycia głowy, które stosuje się przede wszystkim latem. Warto jednak mieć świadomość, że chronią one nie tylko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale wieloma innymi zagrożeniami występującymi na stanowisku pracy.

Czapki z daszkiem BHP – skuteczna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym

Czapki z daszkiem BHP to skuteczna ochrona głowy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, na które narażeni są pracownicy wykonujący czynności zawodowe na zewnątrz. Czapka z daszkiem ochronna zabezpiecza w efekcie przed przegrzaniem, które mogłoby mieć naprawdę poważne konsekwencje dla zdrowia pracownika. Czapki robocze zapewniają również wysoki komfort wykonywania pracy, co jest bardzo ważne z punktu widzenia pracownika. Pracodawca zobowiązany jest natomiast do zapewnienia bezpieczeństwa, ponieważ zgodnie z przepisami ochrona BHP musi być adekwatna do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy.

Czapki z daszkiem robocze – lekkość i ergonomiczny design dla nieograniczonej swobody ruchów

Czapki z daszkiem robocze charakteryzować powinna wysoka jakość, co przekłada się na komfort noszenia. Istotna w tym przypadku jest lekkość oraz ergonomiczny design dzięki czemu swoboda ruchów nie jest w żaden sposób ograniczona, a pracownik korzystający z czapki może zapomnieć, że posiada ją na głowie. W zależności od indywidualnych potrzeb może to być zarówno czapka z krótkim daszkiem, która gwarantuje szeroki kąt widzenia, jak i czapka z długim daszkiem, która gwarantuje ochronę przed oślepieniem ostrym słońcem. Tego typu akcesoria BHP wykorzystywane są w wielu branżach, czego potwierdzeniem może być popularność wyszukiwania w Internecie hasła: czapka kask BHP.

Czapki z daszkiem ochronnym – różnorodne rodzaje dla lepszego komfortu: czapka z daszkiem baseball, czapka odblaskowa, antyskalpowa

Czapki z daszkiem do pracy to wiele różnych modeli, które można dopasować do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy. Może to być bowiem zarówno czapka z daszkiem baseball, która jest niezwykle wygodna w użytkowaniu, jak i czapka antyskalpowa, która zapewnia ochronę przed zagrożeniami występującymi przy obsłudze specjalistycznych maszyn, czy urządzeń. W środowisku pracy doskonale sprawdza się także czapka z daszkiem odblaskowa, która zapewnia noszącemu ją pracownikowi odpowiednią widoczność zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku. Jest to możliwe dzięki wbudowanym elementom odblaskowym oraz jaskrawym kolorom tego typu nakryć głowy. Co istotne jako odzież ostrzegawcza czapki te muszą być zgodne z obowiązującymi normami.

Czapki z daszkiem – do pracy w terenie dla maksymalnej wygody w każdych warunkach

Zarówno czapki z daszkiem męskie, jak i damskie doskonale sprawdzają się w przypadku pracy w terenie. Chronią bowiem pracowników nie tylko przed słońcem, ale również deszczem, czy innymi zagrożeniami mogącymi wystąpić przy wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych. Przykładem może być czapka z daszkiem budowlana, czyli uniwersalny model sprawdzający się w każdej sytuacji. Najważniejsza w tym przypadku jest wysoka jakość, która przekłada się na wytrzymałość czapki. Kwestia ta odnosi się zarówno do wykonania, jak i zastosowanych materiałów.

Czapki z daszkiem BHP to nie jedyne nakrycia głowy, które są dostępne w ofercie sklepu internetowego Dawpol BHP. Sprzedajemy bowiem również czapki ocieplane, czy hełmy robocze, co pozwala dopasować poziom ochrony do występujących w danej branży i zawodzie zagrożeń. Jest to bowiem obowiązek każdego pracodawcy nakładany przez obowiązujące przepisy BHP.

Często zadawane pytania

Jakie są korzyści z noszenia czapek z daszkiem BHP?

Czapki z daszkiem BHP to nie tylko modny dodatek, ale przede wszystkim skuteczna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Nosząc je, zabezpieczasz swoją głowę przed przegrzaniem, co jest szczególnie ważne podczas pracy na zewnątrz w okresie letnim. Dodatkowo zapewniają one komfort podczas wykonywania obowiązków zawodowych, co przekłada się na wydajność pracy.

Czy mogę zamówić czapki z daszkiem robocze w sklepie DawpolBHP?

Tak, w sklepie DawpolBHP oferujemy szeroki wybór czapek z daszkiem roboczych. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, lekkością i ergonomicznym designem, co gwarantuje swobodę ruchów i komfort noszenia. Możesz wybierać spośród różnych modeli, takich jak czapka z krótkim daszkiem dla szerokiego kąta widzenia, czy czapka z długim daszkiem dla ochrony przed oślepieniem ostrym słońcem.

Czy mogę znaleźć czapki z daszkiem ochronnym w ofercie DawpolBHP?

Oczywiście, w naszej ofercie znajdziesz różne modele czapek z daszkiem ochronnym. Oferujemy zarówno czapki z daszkiem baseball, które są niezwykle wygodne w użytkowaniu, jak i czapki antyskalpowe, które zapewniają ochronę przed zagrożeniami występującymi przy obsłudze specjalistycznych maszyn czy urządzeń. Dodatkowo oferujemy czapki z daszkiem odblaskowe, które zapewniają odpowiednią widoczność zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku.

Czapki z daszkiem BHP

Czapki z daszkiem BHP