Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Koszulki robocze

Koszulki robocze

Aktywne filtry

Koszulki robocze to podstawowa odzież ochronna, która jest stosowana w wielu różnych branżach. W zależności od potrzeb mogą to być zwykłe t-shirty, koszulki polu lub odzież antystatyczna, a najważniejsza jest w każdym przypadku wysoka jakość ubrań.

Koszulki robocze - zgodne z bezpieczeństwem i higieną pracy

Koszulki robocze to podstawowa odzież ochronna, która w przypadku wielu stanowisk pracy jest zgodna z przepisami BHP. Co więcej, mogą to być zarówno najtańsze koszulki robocze, jak i koszulki wykonane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się nie tylko na ich trwałość, ale również komfort noszenia. W ofercie naszego sklepu znajdują się oba rozwiązania, a w przypadku odzieży roboczej nie można dyskwalifikować tanich produktów, ponieważ koszulka BHP może być zakładana pod koszule, czy bluzy robocze.

T-shirty robocze – koszulki robocze odblaskowe, polo i antystatyczne

T-shirty robocze to brew pozorom nie tylko zwykłe koszulki do pracy, ponieważ kategoria ta obejmuje szeroką gamę różnorodnych produktów. Mogą to być bowiem koszulki odblaskowe, które zapewniają pracownikom odpowiednią widoczność po zmroku. Innym przykładem mogą być koszulki polo, które noszą między innymi kurierzy. Koszulki robocze męskie to także odzież wykorzystywana w specjalistycznych fabrykach, gdzie wymagana jest odzież biała lub koszulki antystatyczne. Te ostatnie noszone są z reguły przez pracowników zajmujących się produkcją oraz montażem niewielkich elementów elektronicznych, a odpowiedni ubiór zapewnia w tym przypadku ochronę przed wyładowaniami, które mogłyby doprowadzić do uszkodzeń delikatnej elektroniki. Odzież biała wykorzystywana jest natomiast wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka higiena oraz bezwzględna czystość, czyli między innymi w branży spożywczej.

Bezpieczeństwo, trwałość i komfort - koszulki robocze oddychające

Na co zwrócić uwagę wybierając koszulki robocze? Przede wszystkim na wysoką jakość wykonania ubrań oraz materiał, z którego są wytwarzane. W większości przypadków najlepszym wyborem będą koszulki robocze bawełniane, które są nie tylko komfortowe w noszeniu, ale również trwałe. W efekcie mogą być używane przez długi czas, a regularne pranie nie wpływa negatywnie na ich kondycję. Kupując odzież ochroną warto zadbać także o to, by były to koszulki robocze oddychające, które nie tylko zapewnią odpowiedni komfort termiczny, ale umożliwią również odprowadzanie wilgoci oraz sprawią, że skóra będzie mogła oddychać. Niewątpliwie wpływa to na komfort wykonywania pracy, co jest szczególnie zauważalne latem, czy na stanowiskach narażonych na działanie wysokich temperatur.

Klasyczne koszulki do pracy – szeroki asortyment ubrań roboczych

Klasyczne koszulki do pracy to uniwersalna odzież robocza, która znajduje zastosowanie w praktycznie każdej branży. Nie oznacza to jednak, że wszystkie modele są takie same, ponieważ mogą różnić się zarówno kolorystyką, jak i krojem, czy rodzajem materiału. W zależności od potrzeb postawić można także na koszulki robocze odblaskowe, które wykonane są z jaskrawych materiałów lub posiadają odpowiedni wstawki, co zwiększa widoczność pracowników. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób wykonujących prace przy otwartym ruchu ulicznym, czy na różnego rodzaju budowach.

Koszulki robocze to odzież, która wbrew pozorom może znacznie się różnić. W związku z tym warto postawić na rozwiązania renomowanych producentów, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Oczywiście nie ogranicza się ona jedynie do koszulek, ponieważ w przypadku odzieży górnej oferujemy również profesjonalne kurtki robocze.

Często zadawane pytania

Czym wyróżniają się koszulki robocze od DawpolBHP?

Koszulki robocze od DawpolBHP to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pracowników, którzy potrzebują nie tylko ochrony, ale także komfortu podczas pracy. Nasze koszulki robocze są zgodne z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewniając odpowiednią ochronę dla różnych branż. Bez względu na to, czy potrzebujesz t-shirty robocze, koszulki odblaskowe, polo czy antystatyczne, mamy szeroki wybór produktów, które spełnią Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto wybrać koszulki robocze oddychające?

Koszulki robocze oddychające są idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących w warunkach, gdzie komfort termiczny jest istotny. Nasze koszulki robocze wykonane są z materiałów, które pozwalają skórze oddychać i odprowadzają wilgoć, zapewniając uczucie świeżości i suchości przez cały dzień pracy.

Jakie są zalety klasycznych koszulek roboczych?

Klasyczne koszulki robocze są wszechstronnym rozwiązaniem dla różnych branż. Nasz sklep oferuje szeroki asortyment koszulek roboczych, które możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz koszulek odblaskowych, białych lub w innych kolorach, mamy odpowiednie produkty dla Ciebie. Nasze klasyczne koszulki do pracy są trwałe, wygodne i zapewniają odpowiednią ochronę.

Koszulki robocze

Koszulki robocze