Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 0,2 kg

Cena

Cena

  • 37,00 zł - 208,00 zł

Kategoria ochronna obuwia

Kategoria ochronna obuwia

Norma

Norma

Kategoria ochrony buta

Kategoria ochrony buta

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24

Aktywne filtry

W poszczególnych branżach pracę znajduje coraz więcej kobiet. Producenci odzieży roboczej oferują więc rosnącą liczbę zaprojektowanych dla nich modeli swoich produktów. Czym powinny się one odznaczać?

Odzież robocza powinna być przede wszystkim wytrzymała, praktyczna oraz wygodna. Jedną z głównych jej ról pozostaje zapewnienie pracownikom maksymalnie wysokiego poziomu bezpieczeństwa - podobnie rzecz się ma z obuwiem roboczym. Funkcję ochronną pełnią zarówno koszule roboczebluzyspodnieśrodki ochrony osobistej oraz inne akcesoria. Przybywa modeli przeznaczonych jest dla kobiet pracujących w coraz liczniejszych branżach.

Odzież robocza dla kobiet – damskie ubrania do pracy

Funkcją odzieży roboczej i ochronnej jest przede wszystkim zapobieganie zniszczeniu własnych ubrań pracownika i osłona jego ciała przed zabrudzeniami oraz czynnikami szkodliwymi panującymi w miejscu pracy, a także zapewnienie wygody i praktyczności. Cele te osiąga się dzięki odpowiednim materiałom oraz krojowi.

Odzież robocza dla kobiet wyprodukowana została z odpornych na uszkodzenia, zużycie i zabrudzenia, ale też przyjemnych w dotyku i lekkich materiałów. Wśród nich zasłużoną popularnością cieszy się flanela. Odzież ta gwarantuje więc wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony. Materiały, z jakich uszyto damskie, koszule, bluzy, polary czy spodnie robocze, są też przyjemne w dotyku, co przekłada się na zwiększony komfort wykonywania obowiązków zawodowych. Nie powodują dyskomfortu ani podrażnień. Odznaczają się wysoką jakością i bardzo dobrą trwałością. Ich kroje są też dopasowane do kobiecych sylwetek, co czyni pracę jeszcze wygodniejszą i bezpieczniejszą.

Odzież robocza damska – dopasowane do specyfiki wykonywanego zawodu

Odzież robocza musi być dopasowana do wymogów oraz warunków miejsca pracy i specyfiki danego zawodu. Dotyczy to również modeli dla kobiet. Powinny one gwarantować nie tylko bezpieczeństwo, lecz także wygodę i swobodę ruchów. Wszystkie produkty damskie w ofercie spełniają te wymogi, idealnie wpisują się też w normy i certyfikaty bezpieczeństwa. Z łatwością można znaleźć model dostosowany do wymogów danej branży.

Stylowa odzież robocza - wyselekcjonowany wybór profesjonalnych modeli

Znajdujące się w ofercie Dawpol BHP modele damskiej odzieży roboczej to najwyższej jakości wyroby renomowanych producentów, które są sprzedawane w przystępnej cenie. Cechują się one nie tylko walorami praktycznymi oraz gwarancją wysokiego poziomu bezpieczeństwa, ale też stylem spełniającym oczekiwania użytkowniczek i dopasowanym do wymogów branży oraz miejsca pracy. To odzież dla profesjonalistek poważnie podchodzących do swoich zadań.

Damskie ubrania ochronne – elegancja, styl i bezpieczeństwo

Ubrania do pracy nie muszą być brzydkie czy siermiężne. Zapewnienie bezpieczeństwa i praktyczności nie stoi w sprzeczności z elegancją, a styl też się liczy przy wykonywaniu obowiązków zawodowych. Damskie ubrania ochronne cechują się nie tylko odpornością, ale też przyjemnym dla oka fasonem, który łączy ergonomię z eleganckim, atrakcyjnym wyglądem. Dzięki temu sprawdzają się nie tylko w miejscu zatrudnienia, ale tez poza nim. Stanowią znakomitą propozycję dla kobiet ceniących, obok bezpieczeństwa i wygody, szyk i styl.

Damska odzież robocza - kompleksowe wyposażenie dla kobiety pracującej

Kobieta pracująca, jak wiadomo, żadnej pracy się nie boi. Jednakże, aby mogła bezpiecznie i wygodnie wykonywać swoje obowiązki, powinna być odpowiednio wyposażona, nie tylko w odzież ochronną i roboczą, ale też w inne akcesoria, w tym środki ochrony osobistej. Bezpieczeństwo podczas pracy to podstawa, a wysokiej jakości odzież robocza to jeden z głównych środków jej zapewnienia, określony w przepisach BHP.

Często zadawane pytania

Czym powinny się odznaczać damskie ubrania robocze?

Odzież robocza dla kobiet powinna być przede wszystkim wytrzymała, praktyczna i wygodna. Zapewniają one maksymalny poziom bezpieczeństwa dla pracowników, chroniąc ich ciało i odzież przed zabrudzeniami i czynnikami szkodliwymi. Wielu producentów oferuje modele specjalnie zaprojektowane dla kobiet, które są dostosowane do ich sylwetki i zapewniają komfort podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

Jakie materiały użyte są w produkcji odzieży roboczej dla kobiet?

Odzież robocza dla kobiet jest wykonana z materiałów, które są odporne na uszkodzenia, zużycie i zabrudzenia, ale jednocześnie są przyjemne w dotyku i lekkie. Popularnym wyborem jest flanela, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony. Materiały używane do produkcji damskich koszul, bluz, spodni roboczych i innych akcesoriów są trwałe, przyjemne w dotyku i nie powodują dyskomfortu ani podrażnień skóry.

Jak dopasować odzież roboczą do specyfiki wykonywanego zawodu?

Odzież robocza dla kobiet powinna być dopasowana do wymagań i warunków miejsca pracy oraz specyfiki danego zawodu. Istnieje wiele modeli dostosowanych do różnych branż, które gwarantują bezpieczeństwo, wygodę i swobodę ruchów. W ofercie znajdziesz odzież roboczą, która spełnia normy i certyfikaty bezpieczeństwa, dostosowaną do specyfiki Twojej branży.