Filtruj według

Cena

Cena

  • 37,00 zł - 38,00 zł

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Koszule flanelowe reklamowe

Koszule flanelowe reklamowe

Aktywne filtry

Koszule robocze chronią ciało pracownika przed brudem i szkodliwymi czynnikami, ale często stanowią element firmowego dress-code'u. Jeśli umieści się na nich logo przedsiębiorstwa, stają się znakomitym środkiem promocji i reklamy.

Odzież robocza i ochronna musi przede wszystkim zapewniać pracownikom ochronę przed szkodliwymi, potencjalnie niebezpiecznymi warunkami w miejscu pracy: wysokimi bądź niskimi temperaturami, substancjami chemicznymi lub biologicznymi, wyładowaniami elektrostatycznymi, olejami czy smarami, obrażeniami mechanicznymi i wieloma innymi. Do ubrań roboczych zaliczają się m.in. koszule oraz spodnie, na przykład bawełniane lub monterskie.

Koszule flanelowe reklamowe: wygodne rozwiązanie dla całego zespołu

Odzież reklamowa stanowi jeden z głównych czynników kreowania i promowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Odbywa się to poprzez stosowanie zgodnej z firmowymi wytycznymi kolorystyki, a przede wszystkim umieszczanie na ubraniach loga, napisu czy innego znaku graficznego firmy. Do pełnienia ważnego zadania, jakim jest kreowanie wizerunku, świetnie nadają się koszule flanelowe reklamowe. Mogą one również znaleźć zastosowanie w firmowym dress-codzie. Zaprojektowane w praktyczny sposób, nader komfortowe oraz zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa, same przez się utrwalają wśród klientów i kontrahentów pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa jako solidnej firmy, dbającej zarówno o pracowników, jak też o to, jak postrzegana jest na zewnątrz.

Poza tym, koszule flanelowe to bardzo praktyczna odzież robocza. Mogą one służyć jako ubiór wierzchni, ale w razie potrzeby można na nie włożyć bluzę, polar, kurtkę czy kombinezon i wygodnie pracować. Stanowią więc świetne rozwiązanie dla całego zespołu, zarówno pod kątem BHP, jak i reklamy oraz dress-code'u.

Koszule flanelowe BHP z logo - spójny wizerunek marki wśród pracowników

Wizerunek marki musi być przede wszystkim spójny i oczywiście pozytywny. Należy go budować nie tylko u obecnych i potencjalnych klientów oraz kontrahentów, ale też wśród pracowników. Pomaga im on utożsamić się z firmą, wyrobić poczucie solidarności grupowej, co przekłada się na wydajniejszą pracę. Do kreowania wizerunku idealnie nadaje się nadruk lub haft umieszczany na koszuli reklamowej. Powinien on rzecz jasna zostać spersonalizowany, czyli dostosowany do potrzeb i oczekiwań marki. Może to być jej logo lub nazwa, ale też misja czy hasło reklamowe. Ważne, aby był on zaprojektowany w estetyczny i przyciągający wzrok sposób, umieszczony w wyeksponowanym, dobrze widocznym miejscu, przedstawiony w formie i kolorystyce budzącej pozytywne skojarzenia, a także wykonany z wysokiej jakości, odpornych na zużycie materiałów.

W hurtowni Dawpol BHP dostępne są liczne modele koszul flanelowych BHP z logo, które z łatwością dostosować można do potrzeb firmowych. Cechują się one najwyższą jakością. Szybka wysyłka gwarantowana.

Koszule flanelowe z logo - dopełnienie odzieży BHP dla całego zespołu

Koszule flanelowe z logo stanowią idealne dopełnienie odzieży BHP pracowników na wszystkich stanowiskach. Są bardzo wygodne i funkcjonale, zapewniają wysoki pozom komfortu, również termicznego. Dostępne są w różnych kolorach i fasonach, z możliwością umieszczenia na nich reklamowego nadruku bądź haftu. Wyposażone także zostały w dodatkowe kieszenie, dzięki którym pracownik może mieć przy sobie najpotrzebniejsze akcesoria, narzędzia bądź osobiste przedmioty. Wysokiej jakości materiały zapewniają odporność na zużycie i doskonałą ochronę ciało pracownika nie tylko przed niekorzystnymi temperaturami, ale też brudem, różnego rodzaju substancjami czy drobnymi obrażeniami mechanicznymi.

Na koszuli, oprócz loga, można umieścić także elementy odblaskowe, które w ogromnym zakresie poprawią widoczność pracownika w nocy lub w zamkniętym pomieszczeniu. Wydatnie wpływa to na poziom bezpieczeństwa.

Flanelowe koszule robocze – odzież BHP najwyższej jakości

Koszule robocze z flaneli z nadrukowanym lub wyhaftowanym logo nie tylko realizują cele biznesowe, jakimi są reklama i promowanie przedsiębiorstwa, ale też, jak każda odzież ochronna i robocza, pełnią ogromnie ważne zadanie z zakresu bezpieczeństwa higieny pracy. Oznacza to, że muszą spełniać rygorystyczne normy i wymogi BHP, czyli być wykonane z odpornych materiałów najwyższej jakości. Wszystkie koszule dostępne w szerokiej ofercie hurtowni Dawpol BHP są certyfikowane, dzięki czemu nabywca ma pewność, że koszula sprawdzi się w każdych warunkach pracy, a jednocześnie będzie doskonale promowała firmę.

Robocze koszule flanelowe – bezpieczna odzież robocza dla wszystkich branż

Koszule robocze uszyte z flaneli doskonale sprawdzają się przy wykonywaniu każdej pracy fizycznej i nie tylko. Nadają się więc dla pracowników w zasadzie każdej branży: produkcyjnej, handlowej, magazynowej...

Hurtownia Dawpol BHP oferuje koszule w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można znaleźć egzemplarz dopasowany do sylwetki i gwarantujący bezpieczną, wygodną pracę w każdych warunkach.

Często zadawane pytania

Czy koszule flanelowe reklamowe są wygodne do noszenia podczas pracy?

Tak, koszule flanelowe reklamowe są niezwykle wygodne i praktyczne. Dzięki swojej konstrukcji zapewniają wysoki poziom komfortu, a także ochrony przed różnymi czynnikami zewnętrznymi. Mogą służyć jako ubiór wierzchni, ale w razie potrzeby można na nie włożyć dodatkowe warstwy odzieży, takie jak bluza, polar, kurtka czy kombinezon.

Czy mogę zamówić koszule flanelowe BHP z logo mojej firmy w sklepie DawpolBHP?

Tak, w sklepie DawpolBHP oferujemy usługę personalizacji koszul flanelowych BHP, umożliwiając dodanie logo Twojej firmy. To doskonały sposób na promowanie Twojej marki, jednocześnie zapewniając pracownikom wysokiej jakości odzież ochronną. Szybka wysyłka gwarantowana.

Czy flanelowe koszule robocze dostępne w DawpolBHP są certyfikowane?

Tak, wszystkie flanelowe koszule robocze dostępne w DawpolBHP są certyfikowane i spełniają rygorystyczne normy i wymogi BHP. Dzięki temu masz pewność, że koszula sprawdzi się w każdych warunkach pracy, a jednocześnie będzie doskonale promować Twoją firmę.

Koszule flanelowe reklamowe

Koszule flanelowe reklamowe