Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Kurtki robocze wodoodporne

Kurtki robocze wodoodporne

Aktywne filtry

Kurtki robocze wodoodporne to odzież robocza stworzona dla osób wykonujących prace na zewnątrz. Zastosowanie odpowiednio dobranych materiałów sprawia bowiem, że chronią nie tylko przed deszczem i wilgocią, ale również chłodem i porywami wiatru.

Kurtki robocze wodoodporne – odzież odporna na trudne warunki atmosferyczne

Kurtki robocze wodoodporne tak samo jak inna odzież przeciwdeszczowa projektowane są w taki sposób, by zapewnić noszącym je pracownikom długotrwałą ochronę przed deszczem oraz wilgocią. Posiadają zatem specjalne zamki, chowane kaptury, czy regulowane mankiety, które uniemożliwiają przedostanie się wody pod ubranie. Kurtki robocze wodoszczelne nie chronią jednak jedynie przed wodą, ponieważ tak samo jak wodoodporne spodnie jest to odzież sprawdzająca się w naprawdę trudnych warunkach atmosferycznych. Zabezpiecza bowiem również przed chłodem, a także silnymi porywami wiatru.

Nieprzemakalne kurtki przeciwdeszczowe - wygoda i bezpieczeństwo podczas pracy na zewnątrz

Nieprzemakalne kurtki przeciwdeszczowe to odzież, która musi zapewniać nie tylko ochronę przed deszczem, ale również wygodę i bezpieczeństwo podczas pracy na zewnątrz. W związku z tym bardzo często wykorzystywane są kurtki robocze ostrzegawcze, które posiadają wbudowane elementy odblaskowe zapewniające odpowiednią widoczność pracownika zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku. Oczywiście kurtki muszą być również wygodne w noszeniu w związku z czym model musi być dopasowany nie tylko do sylwetki i potrzeb danego pracownika, ale również zagrożeń występujących na danym stanowisku. W wielu przypadkach bowiem konieczne jest zastosowanie rękawów ze ściągaczami, czy odpowiedniego fasonu kurtki, co minimalizuje ryzyko wypadków przy pracy.

Ocieplane i przeciwdeszczowe kurtki robocze – rozwiązanie dla ekip budowlanych, drogowców i osób pracujących pod gołym niebem

Kurtki robocze noszone są z reguły przez pracowników tych branż, w przypadku których zachodzi konieczność wykonywania prac na zewnątrz. Przykładem mogą być pracownicy ekip budowlanych, czy drogowcy. W ich przypadku doskonale sprawdzają się kurtki robocze ocieplane przeciwdeszczowe, które chronią nie tylko przed działaniem wilgoci, ale również chłodem. W efekcie umożliwiają komfortowe wykonywanie pracy osobom, które pracują pod gołym niebem przez większą część dnia. Obecnie coraz częściej są to korporacyjne kurtki przeciwdeszczowe, które nie tylko zabezpieczają pracowników, ale pozwalają im również identyfikować się z firmą, czy budować świadomość jej marki. Jest to możliwe dzięki umieszczeniu nadruków na kurtkach, które obejmują z reguły nazwę lub logo firmy.

Certyfikowane kurtki wodoodporne – najwyższa ochrona przed wilgocią i chłodem

Wybierając kurtki robocze wodoodporne należy kierować się przede wszystkim jakością. Zapewniają ją oferowane w naszym sklepie certyfikowane kurtki wodoodporne, które są zgodne z wyśrubowanymi normami BHP. W efekcie gwarantują najwyższy poziom ochrony przed wilgocią i chłodem. W hurtowni DAWPOL BHP sprzedajemy bowiem wyłącznie odzież renomowanych producentów, co pozwala oczekiwać możliwie najwyższej jakości. Jest to nie tylko odzież przeciwdeszczowa, ale również bluzy robocze, czy obuwie ochronne, które można dopasować do specyfiki pracy na danym stanowisku.

Kurtki robocze wodoodporne to typ odzieży ochronnej, który jest dedykowany dla pracowników wykonujących prace na zewnątrz. W związku z tym istotna staje się również ochrona przed chłodem, ponieważ w wielu branżach na zewnątrz pracuje się przez cały rok.

Często zadawane pytania

Czy kurtki robocze wodoodporne są odpowiednie do pracy na zewnątrz w trudnych warunkach atmosferycznych?

Tak, nasze kurtki robocze wodoodporne są idealne do pracy na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych. Wykonane z materiałów wysokiej jakości, zapewniają ochronę przed deszczem, wiatrem i chłodem, a także zwiększają widoczność pracowników dzięki zastosowaniu elementów odblaskowych.

Czy ocieplane i przeciwdeszczowe kurtki robocze nadają siędo pracy dla ekip budowlanych i drogowców?

Tak, nasze ocieplane i przeciwdeszczowe kurtki robocze są doskonałym wyborem dla ekip budowlanych, drogowców i innych pracowników wykonujących prace na zewnątrz. Zapewniają one komfortowe warunki pracy, nawet podczas pracy na zewnątrz przez większą część dnia.

Czy hurtownia DawpolBHP oferuje certyfikowane kurtki wodoodporne?

Tak, w DawpolBHP oferujemy certyfikowane kurtki wodoodporne, które spełniają najwyższe normy BHP. Nasze produkty są zgodne z najwyższymi standardami, gwarantując najwyższy poziom ochrony przed wilgocią i chłodem.

Kurtki robocze wodoodporne

Kurtki robocze wodoodporne