Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Rękawice wzmacniane skórą

Rękawice wzmacniane skórą

Aktywne filtry

Rękawice robocze to środki ochrony indywidualnej, które stanowią podstawowe zabezpieczenie pracowników w wielu branżach. Doskonale w tym przypadku sprawdzają się rękawice wzmacniane skórą, które gwarantują nie tylko odpowiedni poziom ochrony dla dłoni, ale również wysoki komfort w trakcie wykonywania pracy.

Rękawice wzmacniane skórą: naturalny materiał - wytrzymała i zaskakująco wygodna ochrona dłoni

Rękawice wzmacniane skórą to akcesoria robocze dla profesjonalistów, którzy potrzebują nie tylko wytrzymałości, ale również komfortu wykonywania obowiązków zawodowych. Muszą posiadać zatem odpowiednio dopasowane rękawice robocze, które zapewniają nie tylko należytą ochronę w trakcie wykonywania pracy, ale gwarantują także wysoki poziom czucia, czy właściwą swobodę ruchów. Wygoda jest bowiem kluczowa na stanowisku pracy, a rękawice wzmocnione skórą to zaskakująco wygodne rozwiązanie, które sprawdza się w wielu sytuacjach.

Rękawice ochronne wzmacniane skórą: wersje o różnych długościach i wykończeniu - z dwoiny, licowane

Rękawice robocze wzmacniane skórą to szeroka gama modeli, które różnią się między innymi długością oraz wykończeniem. Wykonane mogą bowiem licowane lub wykonane z dwoiny, a duża różnorodność pozwala dopasować typ rękawic do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki pracy na danym stanowisku. Rękawice wzmacnianie skórą licową wyróżnia bowiem nie tylko estetyczny wygląd, ale również wysoka odporność na zabrudzenia i wilgoć. Rękawice wzmacniane skórą dwoinową są natomiast wytrzymałe, a co za tym idzie sprawdzają się w naprawdę wymagających warunkach pracy. Odpowiednią elastyczność zapewniają natomiast rękawice robocze wzmocnione kozią skórą, które gwarantują również odpowiedni poziom czucia. W efekcie są to akcesoria dla profesjonalistów, które sprawdzają się także przy wykonywaniu czynności wymagających dużej precyzji. Poza tym są również wygodne i wytrzymałe, co przekłada się na długi czas ich użytkowania.

Rękawiczki robocze wzmacnianie skórą - ochrona podczas prac budowlanych, ślusarskich i monterskich

Rękawice wzmacniane skórą BHP podobnie jak rękawice skórzane doskonale sprawdzają się w wielu różnych branżach i zawodach. Wykorzystywane są bowiem między innymi podczas prac budowlanych, ślusarskich, czy monterskich zapewniając wykonującym je pracownikom należytą ochronę oraz wysoki komfort. Jest to możliwe dzięki dużej wytrzymałości oraz elastyczności, którą można sobie zapewnić nie tylko odpowiednio dobierając model rękawic, ale zwracając również uwagę na rodzaj skóry, użytej do ich wzmocnienia. Jest to bowiem czynnik, który przekłada się nie tylko na wygodę noszenia rękawic, ale także możliwość wykonywania czynności wymagających dużej precyzji, czy pewnego chwytu. Istotna w tym przypadku jest elastyczność skóry, ponieważ przekłada się ona na swobodę ruchów palcami oraz poziom czucia. Wpływa na to również odpowiednie dopasowanie rozmiaru rękawic, co wymaga prawidłowego zmierzania obwodu dłoni. W efekcie rękawice mogą optymalnie przylegać do dłoni, zapewniając należyty komfort oraz bezpieczeństwo.

Rękawice wzmacniane skóra BHP – szeroki wybór w internetowej hurtowni Dawpol BHP

Decydując się na rękawice ochronne wzmacniane skórą należy kierować się przede wszystkim jakością, co gwarantuje nie tylko skuteczną ochronę przed zagrożeniami występującymi na danym stanowisku, ale również komfort wykonywania pracy. W związku z tym w internetowej hurtowni Dawpol BHP można znaleźć zarówno rękawice robocze damskie, jak i męskie renomowanych producentów, dzięki czemu można być pewnym nie tylko najwyższej jakości wykonania, ale zastosowania również odpowiednich materiałów. W efekcie rękawice są zgodne z obowiązującymi normami BHP, a ich jakość potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Naszym atutem jest jednak nie tylko szeroka oferta, wśród której dostępne są między innymi rękawiczki wzmocnione skórą krótkie, ale również atrakcyjne ceny, czy błyskawiczna realizacja składanych zamówień. Chcąc zapewnić należytą ochronę rąk kupić można również wysokiej jakości zarękawki robocze, które mogą stanowić dodatek do wysokiej jakości rękawic wzmacnianych skórą.

Rękawice wzmacniane skórą to jeden z tych produktów, które są najczęściej kupowane w naszej hurtowni BHP. W ofercie posiadamy jednak również wysokiej jakości odzież ochronną, czy wygodne buty robocze, co pozwala zapewnić zatrudnianym pracownikom należyte bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Jest to bowiem obowiązek każdego pracodawcy, który wynika z aktualnie obowiązujących przepisów BHP.

Często zadawane pytania

Czy rękawice wzmacniane skórą zapewniają wysoki poziom ochrony?

Tak, rękawice wzmacniane skórą oferują nie tylko doskonały poziom ochrony, ale także komfort użytkowania. Stworzone dla profesjonalistów, charakteryzują się dużą wytrzymałością, a naturalna skóra zapewnia optymalny poziom czucia i swobody ruchów, kluczowych dla wygody na stanowisku pracy.

Gdzie mogę kupić rękawice ochronne wzmacniane skórą, dopasowane do moich potrzeb?

Sklep internetowy DawpolBHP oferuje szeroki wybór rękawic ochronnych wzmacnianych skórą. Zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, proponujemy różne modele - licowane, z dwoiny, różniące się długością, aby każdy mógł znaleźć idealne rękawice dla siebie.

Czy rękawiczki robocze wzmacniane skórą są odpowiednie dla pracowników budowlanych, ślusarskich i monterskich?

Tak, rękawice wzmacniane skórą BHP są idealne do różnych branż, w tym budownictwa, ślusarstwa i montażu. Wytrzymałość i elastyczność tych rękawic zapewniają ochronę i komfort, umożliwiając precyzyjne i pewne wykonanie zadań. Sprawdź ofertę DawpolBHP i wybierz odpowiedni model dla siebie.

Rękawice wzmacniane skórą

Rękawice wzmacniane skórą