Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 14,00 zł

Norma

Norma

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Rękawice skórzane

Rękawice skórzane

Aktywne filtry

Rękawice skórzane to rodzaj rękawic roboczych, który wykorzystywany jest w wielu różnych branżach. Gwarantują one bowiem nie tylko wysoką wytrzymałość, ale również wygodę wykonywania obowiązków zawodowych, co jest bardzo istotne z punktu widzenia pracowników.

Rękawice skórzane – popularna i niezawodna ochrona dłoni polecana dla różnych branż

Rękawice skórzane to popularna i niezawodna ochrona dłoni, która sprawdza się w wielu różnych branżach i zawodach. Potwierdzeniem tego, że są to jedne z najczęściej wybieranych rękawic roboczych może być popularność wyszukiwania w Internecie hasła: rękawice robocze skóra. W ich kontekście atutem jest nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniany pracownikom, ale również odpowiedni komfort wykonywania obowiązków zawodowych. W efekcie rękawice skórzane robocze wykorzystywane są między innymi przez pracowników budowlanych, przemysłowych, różnego rodzaju monterów, czy drogowców. W ofercie sklepu internetowego Dawpol BHP dostępne są także rękawice skórzane robocze długie oraz zarękawki robocze, co pozwala zapewnić nie tylko odpowiednią ochronę dłoni, ale również rąk.

Rękawice skórzane robocze – rękawiczki ze skóry bydlęcej, owczej i koziej dla profesjonalistów

Skórzane rękawice robocze to akcesoria BHP dla profesjonalistów, które sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Mogą to być rękawice ze skóry owczej lub koziej, która jest nie tylko wytrzymała, ale również miękka oraz plastyczna. W efekcie dopasowuje się idealnie do kształtu dłoni umożliwiając pracownikom wykonywanie nawet najbardziej precyzyjnych czynności. Istotne w tym przypadku jest także to, że skóra owcza jest elastyczna, ponieważ dzięki temu jest ona odporna na wielokrotne zginanie i prostowanie palców, a na rękawicy nie powstają przetarcia. Pracownikom potrzebującym większej sztywności polecane są natomiast rękawice robocze skóra bydlęca, w przypadku których ochrona BHP jest na naprawdę wysokim poziomie. Są one bowiem mocne i wytrzymałe, co pozwala ochronić dłonie przed różnego rodzaju urazami mechanicznymi.

Rękawiczki skórzane do pracy – trwałe i wytrzymałe tkaniny odporne na ścieranie i uszkodzenia

Rękawiczki robocze skórzane doskonale sprawdzają się w wielu branżach ze względu na zastosowanie trwałych i wytrzymałych tkanin. W efekcie są one bowiem odporne na ścieranie i innego rodzaju uszkodzenia, co znacznie wydłuża okres żywotności rękawic. Są to cechy charakterystyczne nie tylko dla modeli męskich, ponieważ wyróżniają one również rękawice robocze damskie, które stosowane są przez kobiety zatrudnione w wielu różnych branżach. Co istotne rękawiczki skórzane do pracy to nie tylko wytrzymałość i bezpieczeństwo, ale również komfort wykonywania obowiązków zawodowych. Warto bowiem mieć świadomość, że sprawdzają się one zarówno latem, jak i zimą, gwarantując użytkującym je osobom odpowiedni komfort termiczny. Zimą stosowane są z reguły rękawice skórzane robocze ocieplane, które nie tylko chronią przed chłodem, ale również oddychają, zapewniając skuteczne odprowadzanie wilgoci emitowanej przez dłonie pracowników.

Rękawiczki robocze – skórzane wzmocnienia z naturalnego materiału dla bezpieczeństwa i wygody pracy

Wśród skórzanych rękawic roboczych można znaleźć nie tylko modele w całości wykonane ze skóry, ale również rękawice wzmacniane skórą. Są to zazwyczaj rękawice tekstylne, które posiadają odpowiednie wzmocnienia wykonane ze skóry. Przekłada się to na wyższy poziom bezpieczeństwa oraz wygody wykonywania pracy. Skórzane wzmocnienia niewątpliwie wpływają również na trwałość rękawic oraz możliwość wykorzystania w wielu różnych zawodach. Warto bowiem pamiętać, że zgodnie z przepisami BHP stosowane środki ochrony indywidualnej (w tym również rękawice robocze) powinny być dopasowane adekwatnie do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy.

Rękawice skórzane znajdujące się w ofercie sklepu internetowego Dawpol BHP to akcesoria BHP renomowanych producentów, co gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz zastosowanie odpowiednich materiałów. Sprzedajemy zarówno modele standardowe, jak i skórzane rękawice robocze dla profesjonalistów, którzy wymagają możliwie najwyższego poziomu ochrony. Naszą zaletą jest jednak nie tylko szeroka oferta akcesoriów i odzieży BHP, ale również atrakcyjne ceny, możliwość dokonywania zakupów hurtowych, czy błyskawiczna wysyłka pod wskazany adres. W efekcie pracodawcy mogą wyposażyć swoich pracowników w odpowiednie środki ochrony indywidualnej, co jest wymagane przez obowiązujące przepisy BHP.

Rękawice robocze skórzane powinny się charakteryzować bardzo dużą wytrzymałością i dobrze się sprawdzać. Dobra jakość takich rękawic to gwarancja bezpieczeństwa i ochrony rąk. Można korzystać z takich rękawic przez dowolnie długi czas przy odpowiedniej ich konserwacji. Solidna jakość, dobry wygląd to cechy takich rękawic. Rękawice skórzane nadają się do spawania. Do ich produkcji używa się dwoiny bydlęcej. Mocne, długie i wytrzymałe są niezastąpione dla spawaczy, którzy dzięki nim mają ochronę rąk przed urazami i oparzeniami. Dodatkowo w ofercie posiadamy rękawice ochronne ocieplane do prac monterskich, budowlanych, mechanicznych czy też ogrodniczych. Posiadają wysokie parametry izolacji termicznej. Oferowane rozmiary to: S, M, L. Naszą ofertę uzupełniają również solidne rękawice z cielęcej skóry licowej. Te z kolei przeznaczone są dla osób pracujących w rolnictwie, w przemyśle mechanicznym. przy obróbce materiałów budowlanych. Solidna jakość takich rękawic to rzecz na którą należy zwrócić uwagę, a ich  jakość jest wyjątkowo dobra. Nasi klienci doceniają porządne rękawice robocze i kupując je dla pracowników, dbają o ich bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Często zadawane pytania

Dlaczego rękawice skórzane są popularne w różnych branżach?

Rękawice skórzane zapewniają nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa, ale również komfort pracy, co jest kluczowe dla pracowników różnych zawodów. Skóra, jako naturalny materiał, jest wytrzymała i dopasowuje się do kształtu dłoni, co ułatwia precyzyjne czynności. Rękawice skórzane to niezawodna ochrona dłoni polecana dla wielu branż.

Jakie rękawice skórzane robocze znajdę w ofercie DawpolBHP?

W DawpolBHP znajdziesz rękawice skórzane robocze wykonane z różnych rodzajów skóry - bydlęcej, owczej i koziej. Oferujemy modele standardowe oraz dla profesjonalistów, którzy wymagają najwyższego poziomu ochrony. W naszym sklepie dostępne są też rękawice skórzane robocze długie oraz zarękawki robocze.

Czy rękawiczki skórzane do pracy są odpowiednie na każdą pogodę?

Tak, rękawiczki skórzane do pracy to nie tylko wytrzymałość i bezpieczeństwo, ale również komfort pracy niezależnie od pory roku. Latem skóra "oddycha", a zimą możemy zaoferować Ci rękawice skórzane robocze ocieplane, które chronią dłonie przed chłodem i wilgocią.

Rękawice skórzane

Rękawice skórzane