Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 97,00 zł

Norma

Norma

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Rękawice termoizolacyjne

Rękawice termoizolacyjne

Aktywne filtry

Przykładem ekstremalnych warunków pracy mogą być niskie temperatury, które występują między innymi w chłodniach. Praca wymaga wówczas stosowania odpowiednio dobranych środków ochrony indywidualnej, takich jak między innymi rękawice termoizolacyjne. Zapewniają one bowiem należytą ochronę dłoni pracowników, dzięki czemu doskonale sprawdzają się również w przypadku osób pracujących na zewnątrz w okresie jesienno-zimowym.

Rękawice termoizolacyjne – ciepła i komfortowa izolacja, idealna na okres jesienno-zimowy

Rękawice termoizolacyjne to akcesoria BHP dla osób, które wykonują obowiązki zawodowe na zewnątrz. Podobnie jak odzież ocieplana zapewniają bowiem ciepło i komfort, co sprawia, że idealnie sprawdzają się w okresie jesienno-zimowym. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów gwarantują bowiem nie tylko skuteczną ochronę przed chłodem, ale również prawidłowe odprowadzanie wilgoci emitowanej przez dłonie. Przykładem mogą być rękawice skórzane z odpowiednim ociepleniem, które gwarantują również odpowiedni komfort wykonywania pracy niezależnie od warunków, czy specyfiki czynności wykonywanych na danym stanowisku.

Rękawice ochronne termoaktywne - materiały i tkaniny dla zapewnienia najwyższej wygody i bezpieczeństwa

Rękawice ochronne termoaktywne to modele produkowane z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów i tkanin, co zapewnia najwyższą wygodę oraz bezpieczeństwo w trakcie wykonywania codziennej pracy. Warto bowiem mieć świadomość, że rękawice ocieplane chronią nie tylko przez chłodem, ale również wieloma innymi zagrożeniami występującymi na danym stanowisku pracy. Są to między innymi urazy mechaniczne, w przypadku których skuteczna ochrona uzależniona jest w dużej mierze od wytrzymałości rękawic roboczych. Bardzo ważną kwestią jest także komfort noszenia, ponieważ w przypadku wielu czynności zawodowych wymagana jest duża precyzja, pewnych chwyt, czy odpowiedni poziom czucia. Cechy te posiadają między innymi rękawice termoizolacyjne cienkie, które gwarantują nie tylko skuteczną ochronę przed chłodem, ale również właściwy poziom wygody. W przypadku wielu stanowisk konieczne są natomiast rękawice termoizolacyjne wodoodporne, które zabezpieczają przed przemakaniem, a co za tym idzie mogą być użytkowane w kontakcie z wodą, czy innymi płynnymi substancjami.

Rękawice robocze termoizolacyjne – ochrona przez zimnem dla pracujących w chłodniach i mroźniach

Rękawice robocze termoizolacyjne to nie tylko modele na jesień czy zimę, ale również profesjonalne akcesoria BHP do pracy w chłodniach, czy mroźniach. Są to bowiem rozwiązania dla profesjonalistów, które sprawdzają się w naprawdę trudnych warunkach pracy. Zapewniają bowiem należytą ochronę przed zimnem oraz komfort wykonywania obowiązków zawodowych. Istotne w tym przypadku jest to, by spełniały odpowiednie normy wymagane przez obowiązujące przepisy BHP. Jakość powinna być natomiast potwierdzona odpowiednimi certyfikatami oraz atestami, co gwarantuje możliwość stosowania w określonych warunkach i na konkretnych stanowiskach pracy.

Rękawice robocze termoochronne – must-have dla pracujących w ekstremalnych warunkach

Rękawice robocze termoochronne to must-have dla osób pracujących w ekstremalnych warunkach. Zabezpieczają bowiem przed niskimi temperaturami stanowiąc przeciwieństwo rękawic termoodpornych chroniących przed działaniem wysokich temperatur, np. związanych z pracą w zawodzie spawacza. W związku z tym w ofercie sklepu internetowego Dawpol BHP posiadamy szeroką gamę rękawic termoizolacyjnych, a duża różnorodność modeli pozawala dopasować je do indywidualnych potrzeb danego pracownika oraz specyfiki wykonywanej przez niego pracy. Są to produkty renomowanych marek, co gwarantuje nie tylko najwyższą jakość wykonania, ale również zastosowanie odpowiednich materiałów zapewniających należyty poziom bezpieczeństwa oraz komfort wykonywania obowiązków zawodowych. Sprzedajemy je w atrakcyjnych cenach, a zaletą w tym przypadku jest nie tylko szybka realizacja zamówień, ale również możliwość dokonywania zakupów hurtowych.

Rękawice termoizolacyjne to środki ochrony indywidualnej, które zapewniają skuteczną ochronę przed chłodem. W efekcie podobnie jak wysokiej jakości odzież ochronna, odpowiednio dobrane nakrycia głowy, czy zimowe obuwie robocze sprawdzają się zarówno przy pracach wykonywanych na zewnątrz, jak i stanowiskach w chłodniach i mroźniach. Najważniejszą kwestią jest w tym przypadku wybór modelu, który zabezpieczy przed zagrożeniami występującymi na danym stanowisku pracy i w danym zawodzie.

Często zadawane pytania

Czy rękawice termoizolacyjne są odpowiednie dla pracowników w chłodniach?

Tak, rękawice termoizolacyjne są idealne dla osób pracujących w chłodniach. Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów zapewniają one skuteczną ochronę przed niskimi temperaturami, a także komfort pracy. W naszym sklepie DawpolBHP oferujemy rękawice termoizolacyjne spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Gdzie mogę kupić rękawice ochronne termoaktywne?

Rękawice ochronne termoaktywne są dostępne w naszym sklepie DawpolBHP. Oferujemy szeroki wybór rękawic, które zapewniają najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa podczas pracy. Nasze rękawice są wykonane z wyselekcjonowanych materiałów i tkanin, które chronią przed chłodem i innymi zagrożeniami.

Czy rękawice robocze termoizolacyjne są odpowiednie dla pracowników na zewnątrz w okresie jesienno-zimowym?

Tak, rękawice robocze termoizolacyjne są doskonałym wyborem dla osób pracujących na zewnątrz w okresie jesienno-zimowym. Dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym zapewniają ciepło i komfort, a także skutecznie chronią dłonie przed chłodem. W naszym sklepie DawpolBHP znajdziesz szeroki wybór rękawic roboczych termoizolacyjnych.

Rękawice termoizolacyjne

Rękawice termoizolacyjne