Wszystkie bestsellery
Sandały robocze

Sandały robocze

Aktywne filtry

Indeks: Sandały BSLace

Sandały robocze BSLACE Sandały artmas

Sandały ochronne wykonane ze skór bydlęcych welurowych ze stalowym podnoskiem, sznurowane. Cholewka wyposażona w liczne otwory wentylacyjne. Stalowy podnosek zapewnia ochronę przed uderzeniem z energią 200 +/-4 J i przed zgnieceniem z siłą 15+/-0,1 kN.Buty robocze: sandał ochronny ze stalowym podnoskiem, wykonany ze skóry bydlęcej welurowej.

Cena 74,64 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1-2 dni

Indeks: BSLIGHT

Sandały robocze BSLIGHT artmas

Sandały ochronneCholewka wykonana ze skór bydlęcych welurowych, ze stalowym podnoskiem, zapinane na rzep. Wyposażona w liczne otwory wentylacyjne. Stalowy podnosek zapewnia ochronę przed uderzeniem z energią 200 +/-4 J i przed zgnieceniem z siłą 15+/-0,1 kN.

Cena 73,38 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1-2 dni

Buty robocze sandały przeznaczone są do pracy wykonywanej na zewnątrz w okresie letnim, w szczególności sprawdzą się na niestandardowych halach produkcyjnych. Cechują się warstwie zewnętrznej otworami wentylacyjnymi, które gwarantują optymalną wymianę powietrza. Dzięki otworom w poszyciu skutecznie odprowadzają wilgoć oraz ciepło na zewnątrz, co zwiększa znacznie komfort ich użytkowania. Mogą być zapinane na sprzączki, rzep, lub tradycyjnie sznurowane dzięki temu można je szybko i wygodnie założyć jak i zdjąć. Niektóre modele wyposażone są w specjalny nosek zabezpieczający palce przed urazami mechanicznymi. Odpowiada za to norma PN-EN-ISO-20345. Ponadto sandał może mieć podeszwę poliuretanową antystatyczną odporną na smary, oleje czy wybrane rozpuszczalniki. Coraz bardziej popularne stają się sandały z podeszwą antypoślizgową. Niektóre z modeli zabezpieczają przed ciepłem do 110 stopni C, jak i przebiciem stopy o ostre elementy. To te sandały które są wyposażone o wkładkę antyprzebiciową z metalu lub kevlaru. Niektóre modele posiadają dodatkowo podeszwy z funkcją pochłaniania drgań które to powstają podczas używania na twardym podłożu. Przede wszystkim sandały charakteryzują się lekkością, jak i odpornością na ścieranie. Dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Śledź nas na Facebooku