Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 62,00 zł

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Czapki robocze

Czapki robocze

Aktywne filtry

Czapki robocze – profesjonalne nakrycie głowy dla bezpieczeństwa i komfortu w miejscu pracy

Odpowiednie zabezpieczenie głowy to klucz do zapewnienia bezpiecznych i komfortowych warunków pracy. Hełmy i kaski to propozycja dla pracowników, którzy ryzykują zdrowiem, a w wielu przypadkach nawet życiem podczas realizowania swoich obowiązków służbowych. Warto jednak pamiętać o nieco bardziej praktycznej ochronie, która dedykowana jest pracownikom nienarażającym się na tak ryzykowne zagrożenia. Mówimy oczywiście o czapkach roboczych, które wprawdzie nie oferują maksymalnej ochrony, ale wciąż mogą zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo pracowników.

Wybór odpowiedniego nakrycia głowy nie jest prosty, jednak to, co istotne to dobór środka ochrony indywidualnej do przepisów bezpieczeństwa higieny pracy. Dotyczy to nawet czapek roboczych, które zgodnie z zasadami powinny spełniać kryteria zgodności z przepisami UE i zapewnić nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort realizowanych obowiązków.

Czapki BHP – ochrona głowy na najwyższym poziomie

Czapki robocze BHP zapewniają ochronę głowy na wysokim poziomie, dzięki czemu są stosowane nie tylko w przemyśle, ale także w medycynie, w produkcji spożywczej czy w innych miejscach, gdzie zachowanie odpowiedniej higieny stanowi kluczowy priorytet. Dostępne w ofercie Dawpol BHP czapki robocze stanowią wybór na każdą porę roku. Do wyboru klientów pozostawiono nie tylko tradycyjne czapki robocze letnie, ale także czapki ocieplane, które dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału gwarantują optymalną termoizolację.

Czapki robocze, które przeznaczone są głównie do ochrony głowy, powinny spełniać normy jakościowe zdefiniowane w przepisach BHP. W przypadku nakryć głowy, fundamentalna jest norma EN 812. I choć jest to dostateczne zabezpieczenie na wypadek delikatnego uderzenia w głowę, tradycyjna czapka robocza nie uchroni nas w przypadku spadających, ciężkich obiektów.

Czapki ochronne – doskonałe dopasowanie do potrzeb pracowników: różnorodność fasonów, kolorów, materiałów

Czapki ochronne, choć zabezpieczają pracowników realizujących przeróżne procesy w firmie, mogą stanowić także świetną reklamę naszej marki. Czapka to idealne miejsce na umieszczenie reklamy, czy logo firmy. Warto zastanowić się także nad wyborem najlepszego fasonu, koloru czy materiału. Wszystkie te elementy mogą być bardzo dobrze dopasowane do pracownika, a przy okazji spójne z identyfikacją wizualną naszej firmy.

Nakrycia głowy robocze - wytrzymałe materiały i solidne wykonanie dla długotrwałego użytkowania

Asortyment sklepu Dawpol BHP gwarantuje szeroki wybór czapek z daszkiem, kominów i tradycyjnych czapek stanowiących nie tylko ochronę przed drobnymi uderzeniami, ale też zimnem. Pamiętajmy także o wygodzie. Wiele godzin pracy w czapce nie powinno męczyć, a wykonywanie swoich służbowych obowiązków w takim wyposażeniu BHP powinno przede wszystkim sprawiać przyjemność.

Czapki robocze to doskonała inwestycja, która zapewni długotrwałą satysfakcję pracowników i zgodność z restrykcyjnymi przepisami BHP, o których nie powinniśmy nigdy zapominać.

Nasz sklep oferuje różnego rodzaju czapki wysokiej jakości. Od białej czapki kucharskiej uszytą ze stuprocentowej bawełny aż  po czapki ostrzegawcze w dwóch kolorach - pomarańczowym oraz żółtym. W naszej ofercie znajdziesz nawet czapki z oświetleniem LED. Posiadamy również kominiarki na zimę. Kominiarka z miękkiego oraz ciepłego polaru sprawdza się przez długi czas, to dobra ochroną głowy. Letnie czapki z daszkiem chronią przed upałem, a dobrze wyprofilowany daszek chroni oczy przed słońcem. 

Często zadawane pytania

Jakie są zalety z noszenia czapek roboczych?

Czapki robocze to klucz do zapewnienia bezpiecznych i komfortowych warunków pracy. Nie tylko oferują ochronę, ale także mogą zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo pracowników. Czapki BHP zapewniają ochronę głowy na wysokim poziomie, dzięki czemu są stosowane nie tylko w przemyśle, ale także w medycynie, w produkcji spożywczej czy w innych miejscach, gdzie zachowanie odpowiedniej higieny stanowi kluczowy priorytet.

Jakie czapki robocze mogę znaleźć w ofercie sklepu Dawpol BHP?

Sklep Dawpol BHP oferuje szeroki wybór czapek roboczych, które spełniają normy jakościowe zdefiniowane w przepisach BHP. W ofercie znajdują się czapki z daszkiem, kominy i tradycyjne czapki, które stanowią nie tylko ochronę przed drobnymi uderzeniami, ale też zimnem. Wszystkie te elementy mogą być bardzo dobrze dopasowane do pracownika, a przy okazji spójne z identyfikacją wizualną firmy.

Czy czapki ochronne są komfortowe do noszenia podczas pracy?

Tak, czapki ochronne są wykonane z jakościowego materiału, który cechuje się nie tylko świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi, ale także oddychającymi. Wiele godzin pracy w czapce nie powinno męczyć, a wykonywanie swoich służbowych obowiązków w takim wyposażeniu BHP powinno przede wszystkim sprawiać przyjemność.

Czapki robocze

Czapki robocze