Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 67,00 zł

Norma

Norma

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Gogle ochronne

Gogle ochronne

Aktywne filtry

Gogle ochronne to środki ochrony indywidualnej, których celem jest zabezpieczenie wzroku i oczu pracowników przed różnymi zagrożeniami występującymi w ich miejscach pracy. Istotne staje się zatem odpowiednie dopasowanie, co przekłada się nie tylko na skuteczność ochrony, ale również komfort użytkowania.

Gogle ochronne – praktyczne środki ochrony wzroku i oczu w miejscu pracy

Gogle ochronne podobnie jak okulary robocze stosowane są w celu zabezpieczenia wzroku i oczu pracowników w trakcie wykonywania pracy. Obowiązkiem pracodawcy jest bowiem zapewnienie zatrudnianym osobom środków ochrony indywidualnej, które będą adekwatne do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy. Przykładem mogą być właśnie gogle robocze, dzięki którym ochrona oczu może być skuteczna niezależnie od panujących warunków. Wykorzystuje się je w wielu różnych branżach, a popularność stosowania może potwierdzać duża ilość zapytań w Internecie na hasło: okulary ochronne gogle.

Gogle robocze – profesjonale gogle ochronne: medyczne, laboratoryjne, chemiczne

Gogle do pracy to wysokiej jakości akcesoria dla profesjonalistów, które zapewniają nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale również wysoki komfort wykonywania obowiązków zawodowych. Przykładem mogą być profesjonalne gogle ochronne medyczne, które zapewniają nie tylko doskonałe widzenie, ale również ochronę oczu przed drobnoustrojami, które są jednym z najczęściej występujących zagrożeń. Podobne właściwości posiadają gogle ochronne laboratoryjne oraz gogle ochronne chemiczne, które zapewniają skuteczną ochronę przed oparami niebezpiecznych substancji mogących unosić się w powietrzu.

Gogle korekcyjne i ochronne na okulary - doskonałe rozwiązanie dla większego komfortu

Ze środków ochrony indywidualnej chroniących oczy w przypadku wielu zawodów muszą korzystać również osoby, które posiadają wady wzroku. W związku z tym w sprzedaży dostępne są gogle ochronne na okulary, które umożliwiają jednoczesne korzystanie z obu akcesoriów. Jest to bardzo ważne, ponieważ rezygnacja z okularów na rzecz bezpieczeństwa mogłaby powodować, że pracownik miałby problemy ze wzrokiem, co nie tylko obniża komfort wykonywania pracy, ale przekłada się również na jej jakość. Innym rozwiązaniem mogą być znajdujące się w naszej ofercie gogle korekcyjne, które nie tylko zabezpieczają oczy przed różnymi zagrożeniami występującymi w trakcie wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, ale również go korygują. Istotne w tym przypadku jest odpowiednie dopasowanie ich do posiadanej wady wzroku.

Gogle na oczy - optymalna ochrona wzroku dopasowana do indywidualnych potrzeb

Gogle BHP to środki ochrony indywidualnej, które zapewniają optymalną ochronę wzroku na stanowisku pracy. Istotne jest zatem dopasowanie ich od indywidualnych potrzeb, co przekłada się nie tylko na bezpieczeństwo, ale również komfort wykonywania obowiązków zawodowych. W związku z tym w ofercie sklepu internetowego Dawpol BHP znajdują się naprawdę różnorodne gogle na oczy, a szeroka gama modeli pozwala wybrać optymalne rozwiązanie. Pod uwagę należy w tym przypadku wziąć zarówno indywidualne potrzeby, jak i specyfikę wykonywanej pracy.

W ofercie hurtowni Dawpol BHP znajdują się różnego rodzaju akcesoria zapewniające pracownikom bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Są to nie tylko gogle ochronne, ale również inne środki ochrony indywidualnej, dzięki którym możliwa jest skuteczna ochrona twarzyochrona słuchu i ochrona głowy. Oferujemy je w atrakcyjnych cenach, a naszą zaletą jest możliwość dokonywania zakupów hurtowych oraz błyskawiczna realizacja zamówień.

Często zadawane pytania

Czym różnią się gogle ochronne od okularów roboczych?

Gogle ochronne i okulary robocze mają podobne zadanie - chronić oczy pracowników podczas wykonywania pracy. Kluczowa różnica polega na stopniu ochrony i komforcie użytkowania. Gogle ochronne zapewniają pełniejszą ochronę, pokrywając większą część twarzy i skutecznie zabezpieczając oczy przed różnymi zagrożeniami.

Czy mogę kupić gogle ochronne w sklepie DawpolBHP?

Tak, w sklepie DawpolBHP oferujemy szeroki wybór gogli ochronnych. Nasze gogle robocze są wysokiej jakości i zapewniają nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale również komfort podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Oferujemy gogle ochronne na okulary, gogle korekcyjne i wiele innych.

Jakie korzyści płyną z zakupu gogli ochronnych w sklepie DawpolBHP?

Kupując gogle ochronne w sklepie DawpolBHP, otrzymujesz gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Nasze gogle BHP są niezawodne, sprawdzone i pochodzą od renomowanych producentów. Są odporne, wytrzymałe na zużycie, a przy tym łatwe do dostosowania do wymagań zakładu pracy oraz indywidualnych potrzeb pracownika. Co więcej, oferujemy je w przystępnych cenach.

Gogle ochronne

Gogle ochronne