Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 31,00 zł

Norma

Norma

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Okulary ochronne

Okulary ochronne

Aktywne filtry

Indeks: B360

Okulary robocze ochronne B360

Okulary ochronne.Ochrona oczu przed odpryskami ciał stałych o niskiej energii uderzenia (prędkość uderzenia do 5.1m/s, kulką 22mm).

Cena 4,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni

Indeks: B507s

B507S OKULARY

Okulary ochronne z przyciemnianymi soczewkami. Ochrona oczu przed odpryskami ciał stałych o niskiej energii uderzenia (prędkość uderzenia do 5.1m/s, kulką 22mm).

Cena 4,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni

Indeks: B507p

Okulary robocze ochronne B507P

Ochrona oczu przed odpryskami ciał stałych o niskiej energii uderzenia (prędkość uderzenia do 5.1m/s, kulką 22mm).

Cena 5,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni

Indeks: B507

Okulary robocze ochronne B507

Ochrona oczu przed odpryskami ciał stałych o niskiej energii uderzenia (prędkość uderzenia do 5.1m/s, kulką 22mm).

Cena 3,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni

Okulary ochronne to akcesoria BHP, które zapewniają należytą ochronę wzroku nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Istotne jest zatem ich odpowiednie dopasowanie do zagrożeń występujących na danym stanowisku, co pozwala zagwarantować bezpieczeństwo oraz komfort wykonywania pracy.

Okulary ochronne – wygodne dopasowanie i ochrona bez kompromisów

Okulary ochronne i gogle robocze to akcesoria BHP, które pozwalają zapewnić skuteczną ochronę wzroku niezależnie od warunków pracy na danym stanowisku. Istotne staje się zatem ich odpowiednie dopasowanie, ponieważ kwestia ta przekłada się zarówno na bezpieczeństwo, jak i komfort wykonywania pracy. Skuteczna ochrona BHP jest bowiem wymagana przez obowiązujące przepisy, a okulary robocze powinny być dobrane pod kątem niebezpieczeństw, z którymi na co dzień spotyka się dany pracownik. Mogą to być zatem okulary ochronne do szlifowania, które zabezpieczają oczy przed pyłem i odpryskami, czy okulary BHP korekcyjne, które nie tylko chronią wzrok, ale również go korygują zgodnie z indywidualną wadą posiadaną przez danego pracownika.

Okulary BHP – znakomita jakość dla zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa

Okulary BHP to akcesoria, w przypadku których najważniejsze jest dopasowanie do potrzeb oraz jakość. To właśnie ona przekłada się na możliwość zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w stosunku do występujących zagrożeń. Okulary ochronne BHP muszą posiadać zatem odpowiednie certyfikaty i atesty, które potwierdzą ich jakość oraz zgodność z obowiązującymi normami. Warto więc wybierać okulary robocze renomowanych producentów, co zapewni nie tylko odpowiedni poziom ochrony, ale również długą żywotność. Jest to zasada, którą warto kierować się niezależnie od tego, czy wybierane są okulary ochronne medyczne, czy okulary przeciwodpryskowe chroniące oczy pracowników przed ewentualnymi odpryskami różnego rodzaju przedmiotów, czy substancji. W związku z tym w ofercie hurtowni internetowej Dawpol BHP znajdują się wyłącznie okulary ochronne renomowanych marek, co gwarantuje nie tylko odpowiednią jakość ich wykonania, ale również zastosowanie materiałów, które są zgodne z obowiązującymi normami.

Okulary robocze – różnorodność modeli dla konkretnych potrzeb: okulary przezroczyste, barwione lustrzane

Wybierając okulary ochronne na twarz należy kierować się nie tylko dopasowaniem do indywidualnych potrzeb, ale również specyfiki zagrożeń występujących na danym stanowisku. Mogą to być zatem przezroczyste okulary przeciwpyłowe, które zabezpieczają oczy przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami emitowanymi w trakcie wykonywania pracy (np. szlifowania), jak i okulary ochronne UV, które chronią przed szkodliwym promieniowaniem. W tym drugim przypadku są to z reguły modele barwione lustrzane, które skutecznie chronią przed silnymi dawkami promieniowania. Sprawdzają się zatem również jako okulary ochronne do lasera, a dzięki dużej wytrzymałości mogą być użytkowane także jako okulary budowlane.

Okulary ochronne zapewniają skuteczną ochronę wzroku nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy. W hurtowni Dawpol BHP posiadamy jednak również osłony twarzy oraz inne akcesoria, dzięki którym ochrona głowy może być adekwatna do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy. Są to rozwiązania renomowanych marek, co gwarantuje nie tylko odpowiednią jakość i właściwy poziom bezpieczeństwa, ale również ogromne możliwości wyboru. W efekcie można zamówić środki ochrony indywidualnej, które będą odpowiadały charakterowi pracy w danym zawodzie.

Często zadawane pytania

Czym charakteryzują się okulary ochronne i dlaczego są tak ważne?

Okulary ochronne to kluczowy element wyposażenia BHP, który chroni wzrok pracowników w różnych warunkach pracy. Są one niezbędne do ochrony oczu przed różnymi zagrożeniami, takimi jak pył, odpryski, promieniowanie UV czy laserowe. Dzięki nim pracownicy mogą bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki, nie narażając swojego wzroku na uszkodzenia.

Czy mogę kupić okulary ochronne w hurtowni online DawpolBHP?

Tak, w sklepie DawpolBHP oferujemy szeroki wybór okularów ochronnych. Nasze okulary BHP są wysokiej jakości i zapewniają nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale również komfort podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Oferujemy okulary ochronne do lasera, okulary ochronne UV, okulary budowlane i wiele innych.

Jakie korzyści płyną z zakupu okularów ochronnych w sklepie internetowym DawpolBHP?

Kupując okulary ochronne w sklepie DawpolBHP, otrzymujesz gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Nasze okulary BHP są niezawodne, sprawdzone i pochodzą od renomowanych producentów. Są odporne, wytrzymałe na zużycie, a przy tym łatwe do dostosowania do wymagań zakładu pracy oraz indywidualnych potrzeb pracownika. Co więcej, oferujemy je w przystępnych cenach.

Okulary ochronne

Okulary ochronne