Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Zimowe buty robocze

Zimowe buty robocze

Aktywne filtry

Zimowe buty robocze – gruba, wytrzymała podeszwa oraz materiały najwyższej jakości

Przepisy BHP w zakresie odpowiedniego wyposażenia pracowników nie pozostawiają miejsca na interpretacje - pracodawca, który deleguje pracowników do zadań narażających ich na uszczerbek na zdrowiu, zobowiązany jest do zapewnienia odpowiedniej odzieży roboczej, która zapewni nie tylko bezpieczeństwo, ale przede wszystkim komfort pracy.

Jednym z najistotniejszych elementów ubrań BHP są obuwie, które powinny być dopasowane nie tylko do specyfiki realizowanych zadań, ale przede wszystkim pory rokuZimowe buty robocze zostały zaprojektowane właśnie z myślą o niesprzyjających, zimowych warunkach, podczas których pracownik boryka się z siarczystym mrozem. Buty zimowe robocze zapewniają optymalną termoizolację i zgodność z odpowiednimi normami (odpowiednio klasa S1, S2 lub S3), które zezwalają na wykorzystanie ich w konkretnych okolicznościach.

Ocieplane buty robocze – właściwa izolacja stopy i komfort termalny

Buty ocieplane robocze to produkt BHP skierowany przede wszystkim do pracowników, którzy są zobowiązanie do realizacji swoich zadań na świeżym powietrzu bez względu na panującą aurę. W przypadku okresu jesienno-zimowego to właśnie przenikliwe zimno może być największym problemem.

W ofercie sklepu znajdują się buty ocieplane wykonane ze skóry, wyposażone dodatkowo w podnosek ochronny i skuteczną podeszwę antypoślizgową, dzięki czemu pracownik zyskuje dodatkową ochronę podczas pracy na śniegu. Buty zapewniają bezpieczeństwo, odpowiedni komfort termalny, ale przede wszystkim wygodę, która podczas wielogodzinnej zmiany jest na wagę złota.

Szeroki wybór ocieplanych butów w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych pozwoli na skuteczne wyposażenie całej kadry pracowniczej w niezawodną odzież BHP dedykowaną najtrudniejszym warunkom.

Obuwie robocze zimowe z blachą – solidna ochrona w trudnych warunkach

Obuwie robocze na DawpolBHP to przede wszystkim ochrona stóp pracownika przed różnymi rodzajami zagrożeń. Zima i śnieg to jedno, ale warto pamiętać o innych niebezpiecznych okolicznościach. Dlatego też zdecydowana większość modeli obuwia posiada antyprzebiciową podeszwę i solidną wkładkę, która amortyzuje stopę i zapewnia optymalną cyrkulację powietrza.

Na uwagę zasługuje także podnosek, wykonany z kompozytu, a w przypadku butów do zadań specjalnych, także z aluminium. Z takimi butami niestraszny będzie śnieg, deszcz i grząskie, niebezpieczne podłoże. To, co równie istotne to solidność wykonania obuwia. Modele dostępne w ofercie sklepu, dzięki skutecznej impregnacji mogą służyć przez wiele lat, co wpłynie na redukcję kosztów spowodowanych kolejnymi inwestycjami w odzież BHP.

Buty zimowe robocze antypoślizgowe – pewność kroku na śliskich powierzchniach

Zimowe obuwie robocze powinno przede wszystkim chronić stopy przed zimnem. To jednak niejedyna okoliczność, z którą muszą zmierzyć się pracownicy budowlani, specjaliści z branż przemysłowej lub produkcyjnej. Wilgoć, nierówne podłoże - to kolejne niebezpieczeństwa, przed którymi pracodawca jest zobowiązany ustrzec swoich pracowników.

Dlatego też buty zostały podzielone na konkretne klasy bezpieczeństwa (S1, S2, S3), które zapewniają zgodność z międzynarodowymi normami i dają pewność, że pracownik nawet podczas kilku godzin pracy będzie miał komfortowe warunki pracy. Specjalna podeszwa, ocieplająca wkładka, wierzch buta wykonany ze skóry lub innego materiału wodoodpornego - to powód, dla których warto zainwestować w zimowe buty robocze.

Obuwie robocze zimowe - gwarantowana ochrona przed wilgocią i zimnem

Buty robocze zimowe nieprzemakalne to rozwiązanie dla wszystkich firm, które przez wiele miesięcy w roku muszą delegować pracowników do zadań na zewnątrz. W takich warunkach odpowiednia ochrona przed zimnem i wilgocią jest priorytetem, nakładanym przez przepisy BHP.

Wysokiej jakości buty zimowe robocze od sprawdzonych producentów spełniają wszystkie kryteria techniczne i zapewniają dostęp do szerokiej oferty, spośród której samodzielnie możemy dobrać odpowiedni wariant kolorystyczny i rozmiar butów. Dzięki inwestycji w zimową wersję butów ochronnych minimalizuje ryzyko stłuczeń, złamań, odmrożeń i wielu innych niebezpiecznych dla pracownika sytuacji, które z pewnością nie wpłyną pozytywnie na renomę i reputację naszej firmy.

Często zadawane pytania

Czym różnią się zimowe buty robocze od standardowych butów roboczych?

Zimowe buty robocze to specjalistyczne obuwie BHP, które zapewnia ochronę i komfort podczas pracy, zwłaszcza w gorące dni. Wyposażone są w otwory wentylacyjne, które zwiększają przepływ powietrza, a niektóre modele mają dodatkowy podnosek kompozytowy dla lepszej ochrony.

Gdzie mogę kupić ocieplane buty robocze?

Ocieplane buty robocze są dostępne w sklepie DawpolBHP. Oferujemy szeroki wybór butów roboczych, które są idealne na zimowe miesiące, zapewniając ciepło i komfort podczas pracy. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, są wyborem wielu pracowników.

Czy oferujecie obuwie robocze zimowe z blachą?

Tak, w sklepie DawpolBHP oferujemy obuwie robocze zimowe z blachą. To solidna ochrona dla stóp pracowników. Wytrzymałe i odporne na śliskie powierzchnie, są niezastąpione w trudnych warunkach.

Zimowe buty robocze

Zimowe buty robocze