Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 34,00 zł

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Akcesoria do butów BHP

Akcesoria do butów BHP

Aktywne filtry

Wyposażenie pracownika w obuwie ochronne adekwatne do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy to obowiązek każdego pracodawcy. Przekłada się bowiem na bezpieczeństwo oraz komfort wykonywania obowiązków zawodowych. Wygoda korzystania z obuwia roboczego wymaga jednak stosowania odpowiednich akcesoriów do butów BHP, których przykładem mogą być sznurówki, wkładki, czy ochraniacze.

Akcesoria do butów BHP – bezpieczeństwo na każdym etapie pracy od renomowanych producentów

Akcesoria do butów BHP to rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo na każdym etapie pracy. Są to zarówno ochraniacze na buty, jak i wkładki, czy sznurówki do butów roboczych. Istotne w ich przypadku jest to, by były to produkty renomowanych producentów, co gwarantuje najwyższą jakość oraz trwałość. W efekcie gadżety do butów roboczych zapewniają nie tylko najwyższy komfort wykonywania pracy, ale mogą być również użytkowane przez długi czas. Zgodnie z przepisami BHP pracodawca jest zobowiązany do wyposażenia zatrudnianych pracowników w środki ochrony indywidualnej, które będą adekwatne dla zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy. Przykładem może być właśnie obuwie robocze, czy akcesoria zapewniające ochronę kolan.

Wkładki do butów roboczych – żelowe, polarowe, amortyzujące: dla komfortu stóp podczas długich godzin pracy

Akcesoria do butów roboczych to przede wszystkim wymienne wkładki, które zapewniają pracownikom komfort użytkowania obuwia niezależnie od tego, czy są to trzewiki, czy półbuty robocze. Odpowiednio dobrane wkładki do butów roboczych to produkty, które zapewniają należytą wygodę korzystania z obuwia niezależnie od warunków. Mogą to być między innymi wkładki do butów roboczych żelowe, które gwarantują wysoki komfort oraz ograniczają ryzyko rozwoju bakterii, które mogą być groźne dla stóp pracowników. Przekłada się to na higienę, co jest bardzo ważną kwestią w kontekście korzystania z obuwia roboczego. Wymienne wkładki to również rozwiązania polarowe, które sprawdzają się szczególnie zimą gwarantując pracownikowi należyty komfort termiczny. W przypadku wielu stanowisk dobrym wyborem będą natomiast wkładki amortyzujące, które doskonale sprawdzają się jako wkładki do butów do pracy stojącej. Polecane są one także pracownikom, którzy wykonują prace wymagające chodzenia oraz częstych zmian pozycji.

Ochraniacze na buty - skuteczny sposób na ochronę obuwia i podłoża przed szkodliwymi czynnikami

Wśród akcesoriów do obuwia roboczego wymienić należy również nakładki ochronne na buty, które zabezpieczają je przed różnego rodzaju szkodliwymi substancjami. Przykładem mogą być w tym przypadku nie tylko substancje takie jak oleje, paliwa, czy inne rozpuszczalniki organiczne, ale również woda, ponieważ może ona negatywnie wpływać na kondycję noszonego obuwia roboczego. Ochraniacze na buty wykorzystywane są również wszędzie tam, gdzie wymagany jest najwyższy poziom higieny, czyli między innymi w zawodach medycznych, czy w branży chemicznej i laboratoryjnej. Co istotne, stanowią one nie tylko zabezpieczenia dla obuwia, ale zapewniają także ochronę dla podłoża. Warto bowiem wiedzieć, że w przypadku wielu zawodów wykonywanie pracy może wiązać się z ryzykiem przenoszenia szkodliwych substancji pomiędzy różnymi stanowiskami pracy.

Akcesoria do butów roboczych dla różnych branż i zawodów: dostosuj ochronę do specyfiki swojej pracy

Akcesoria do obuwia roboczego to gadżety, które należy dopasować do specyfiki zagrożeń występujących w danym zawodzie i branży. Przykładem mogą być zimowe buty robocze, które warto wyposażyć w polarowe wkładki zapewniającym tym samym najwyższy komfort użytkowania. W przypadku osób wykonujących pracę w pozycji stojącej lepszym rozwiązaniem może być natomiast wybór wkładek amortyzujących, które zapewnią należytą ochronę dla stawów pracownika. Podobnie wygląda to w przypadku ochraniaczy na buty, ponieważ w przypadku niektórych stanowisk wystarczą rozwiązania foliowe, a w przypadku innych wymagane są ochraniacze gumowe, które są zdecydowanie bardziej wytrzymałe. Do specyfiki pracy należy dopasować także sznurówki, ponieważ w przypadku osób pracujących na zewnątrz powinny one być odporne na działanie wilgoci, która jest jednym z najczęściej występujących zagrożeń.

Akcesoria do butów BHP tak samo jak odzież robocza muszą charakteryzować się wysoką jakością, co przekłada się zarówno na bezpieczeństwo pracowników, jak i ich wytrzymałość. W związku z tym w ofercie sklepu internetowego Dawpol BHP znajduje się szeroka gama tego typu produktów, które są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Podczas wykonywania różnych prac należy pamiętać o stosowaniu obuwia BHP i odzieży ochronnej. Pamiętajmy iż powinny być wykonane z materiałów wytrzymałych, które gwarantują bezpieczeństwo użytkownika. Nasze obuwie jest często narażone na zużycie, i dlatego powinniśmy o nie odpowiednio dbać i konserwować je zgodnie z zaleceniami producenta. Spełnią wtedy swoje zadanie tak, jak powinny i jak są do tego przeznaczone. Aby zadbać o ich żywotność, warto nabyć  akcesoria do obuwia roboczego. Są to m.inn: wkładki do butów, impregnaty do butów, pasty sznurowadła, osłony na buty i wiele innych. Pamiętajmy aby zwrócić uwagę na ważność i datę produkcji impregnatów i past. 

Często zadawane pytania

Jakie akcesoria do butów BHP mogę znaleźć w ofercie DawpolBHP?

W ofercie DawpolBHP znajdują się różne akcesoria do butów BHP, takie jak wkładki do butów roboczych, ochraniacze na buty oraz sznurówki do butów roboczych. Wszystkie te produkty są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Czy wkładki do butów roboczych są dostępne w ofercie DawpolBHP?

Tak, w ofercie DawpolBHP dostępne są różne rodzaje wkładek do butów roboczych, w tym wkładki żelowe, polarowe i amortyzujące. Wszystkie te wkładki zapewniają komfort użytkowania obuwia roboczego.

Czy mogę kupić ochraniacze na buty w sklepie DawpolBHP?

Tak, w sklepie DawpolBHP dostępne są ochraniacze na buty, które zabezpieczają obuwie przed różnymi szkodliwymi substancjami. Ochraniacze na buty są dostępne w różnych wariantach, w zależności od specyfiki pracy.

Akcesoria do butów BHP

Akcesoria do butów BHP