Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24

Lista produktów marki SARA WORKWEAR

Aktywne filtry

Indeks: 1-04-420-27-22

Kurtka robocze letnia Spawalnicza odblaskowa Multi Pro 6 w 1

Multi Pro 6 w 1 to odpowiedni produkt do każdego rodzaju pracy. Odzież 6 w 1 spełnia 6 norm:  antyelektrostatyczna  kwasoodporna  trudnopalna  spawalnicza  odporna na działanie łuku elektrycznego  widzialność w klasie 2

Cena 439,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni

Indeks: 1-12-730-21-00

Polar roboczy Bosman Winter

Gramatura 375 + 5 g/m2 Kolekcja Winter Extra Kolor Jasno granatowy (21) Rozmiarówka Uproszczona Skład 100% bawełna

Cena 99,99 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Lista produktów marki SARA WORKWEAR

Sara Workwear – polski producent wysokiej jakości odzieży BHP

Poszukując sprawdzonej odzieży roboczej dla pracowników, wcale nie musimy sięgać po zagraniczne marki. Rodzimy rynek obfituje w producentów, którzy od lat zaopatrują największe polskie firmy budowlane i przemysłowe w wysokiej jakości odzież BHP.

Doskonałym przykładem jest Sara Workwear, który pod względem jakości odzieży z powodzeniem konkuruje z największymi światowymi producentami odzieży i akcesoriów BHP. W ofercie Dawpol BHP możemy znaleźć szeroki asortyment produktów roboczych - bluz, spodni, kamizelek, czapek, koszul i wiele innych. Funkcjonalna i komfortowa w noszeniu odzież tego producenta cieszy się coraz większym powodzeniem wśród pracowników, a dopieszczony do ostatniego szczegółu projekt każdego produktu spełnia nie tylko rosnące wymagania klientów, ale przede wszystkim restrykcyjne normy BHP.

Odzież robocza Sara Workwear - maksymalne bezpieczeństwo w miejscu pracy

Sara Workwear to producent odzieży BHP, który znany jest także poza granicami Polski. Wygodna odzież, która łączy w sobie to, co najważniejsze - komfort i bezpieczeństwo jest doceniane w wielu europejskich krajach. Producent jednak nie spoczywa na laurach, a stara się rozwijać swoją markę, stosując coraz to nowe innowacyjne rozwiązania, które na celu mają maksymalizację bezpieczeństwa pracy. Sara Workwear zapewnia szeroką ofertę odzieży świetnie dopasowanej do każdego rodzaju niebezpiecznych prac. Dawpol BHP proponuje produkty z kategorii odzieży ochronnej, odzieży ochronnej kwasoodpornej, odzieży roboczej trudnopalnej, antystatycznej, a także lekkie ubrania robocze bawełniane.

Bez względu na to, czy poszukujemy produktów dla spawalnika, pracownika produkcyjnego, pracownika służby drogowej czy firmy budowlanej, odzież robocza Sara Workwear będzie strzałem w dziesiątkę.

Kurtki robocze Sara Workwear - niezawodne rozwiązanie na nieprzewidywalne warunki atmosferyczne

Sara Workwear, choć znany z produkcji szerokiego przekroju produktów klasy BHP, szczególnie szczyci się swoimi znanymi w całej Europie kurtkami roboczymi. Produkt ten wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają długotrwałość i wytrzymałość, a dodatkowo stanowią idealne rozwiązanie na deszczowe i wietrzne dni. To jednak nie wszystko.

Kurtki BHP Sara Workwear cechują się oryginalnym designem, które zapewniają świetne samopoczucie podczas wykonywania obowiązków służbowych. Odzież robocza nie musi być szara i nijaka - wyróżnij się z kurtkami Sara Workwear.

Kombinezon roboczy Sara Workwear – bezpieczeństwo i funkcjonalność w każdych warunkach

Przeglądając ofertę Sara Workwear dostępną na Dawpol BHP, trudno pominąć tak istotny element, jakim są kombinezony robocze. Kombinezony Sara Workwear wykonane z odpornych materiałów spełniają wymogi BHP i posiadają pełną zgodność z normami EN, czyniąc każdą pracę bezpieczną, a przy okazji wygodną.

Ergonomiczne rozwiązania, z których słynie odzież Sara Workwear, czynią produkty BHP doskonałym wyborem na każdą porę roku. Pracownik stoi przed trudnymi tygodniami pracy w upale? A zatem przewiewna odzież i buty to najlepsza opcja. Zbliża się zima? Sara Workwear oferuje pełen asortyment ocieplanych elementów odzieży BHP, które zapewnią odpowiednią termoizolację i ochronią każdego przed niesprzyjającymi warunkami na zewnątrz.

Często zadawane pytania

Dlaczego warto wybrać odzież BHP od producenta Sara Workwear?

Sara Workwear to polski producent odzieży BHP, który zdobył uznanie na krajowym i międzynarodowym rynku. Ich produkty łączą komfort i bezpieczeństwo, spełniając restrykcyjne normy BHP. Sara Workwear stale wprowadza innowacyjne rozwiązania, aby maksymalizować bezpieczeństwo pracy. Bez względu na rodzaj niebezpiecznych prac, odzież robocza Sara Workwear będzie idealnym wyborem.

Gdzie mogę kupić odzież roboczą Sara Workwear?

Odzież roboczą Sara Workwear możesz nabyć w sklepie Dawpol BHP. Oferujemy szeroki asortyment produktów roboczych - bluz, spodni, kamizelek, czapek, koszul i wiele innych. Bez względu na to, czy poszukujesz produktów dla spawalnika, pracownika produkcyjnego, pracownika służby drogowej czy firmy budowlanej, odzież robocza Sara Workwear będzie strzałem w dziesiątkę.

Czy kurtki robocze Sara Workwear są odpowiednie na nieprzewidywalne warunki atmosferyczne?

Tak, kurtki robocze Sara Workwear są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają długotrwałość i wytrzymałość, a dodatkowo stanowią idealne rozwiązanie na deszczowe i wietrzne dni. Wyróżniają się oryginalnym designem, który zapewnia świetne samopoczucie podczas wykonywania obowiązków służbowych. Możesz je nabyć w sklepie Dawpol BHP.