Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24

Lista produktów marki JHK

Aktywne filtry

Lista produktów marki JHK

JHK to hiszpański producent odzieży roboczej, który jest znany nie tylko w Europie, ale również w krajach całego świata. Renoma jest efektem doświadczenia, gwarancji wysokiej jakości oraz faktu, że produkty JHK doskonale sprawdzają się także jako odzież reklamowa.

JHK - hiszpański producent komfortowej odzieży reklamowej i ubrań roboczych

JHK to jeden z najpopularniejszych na naszym rynku producent odzieży roboczej i reklamowej, czego potwierdzeniem może być ilości zapytań w Internecie na hasło: JHK producent. W jego ofercie znajduje się różnego rodzaju odzież reklamowa, która jest zgodna z obowiązującymi normami BHP. W efekcie sprawdza się także jako odzież robocza, której przykładem mogą być między innymi bluzy dresowe, czy koszulki polo. Ubrania robocze JHK BHP zapewniają korzystającym z nich pracownikom wysoki komfort wykonywania obowiązków służbowych oraz funkcjonalność, dzięki której sprawdzają się w wielu zawodach i branżach. JHK odzież reklamowa pozwala także budować świadomość marki, co jest istotne z punktu widzenia marketingu danej firmy.

Odzież reklamowa JHK – doskonałe narzędzie promocyjne przyciągające wzrok

Odzież reklamowa JHK to nie tylko odzież robocza zapewniająca ochronę przed zagrożeniami występującymi na danym stanowisku, ale również doskonałe narzędzie promocyjne przyciągające wzrok. Nie może zatem dziwić fakt, że cieszy się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców, którzy stawiają na spójną identyfikację wizualną zatrudnianych pracowników. Potwierdzeniem tego faktu może być popularność wyszukiwania w Internecie hasła: JHK koszulki z nadrukiem. Zaletą w tym przypadku jest niewątpliwe fakt, że koszulki reklamowe mogą zostać zaprojektowane w sposób odpowiadający potrzebom danej firmy, czy posiadać nadruki pozwalające szybko zidentyfikować daną firmę, co podnosi jej prestiż oraz wiarygodność.

Bluzy, koszule, t-shirty, koszulki JHK – bogata kolorystyka i wyjątkowa jakość dla każdego

JHK bluzy tak samo, jak flanelowe koszule reklamowe to szeroka gama modeli, które są dostępne w wielu różnych kolorach. Pozwala to dopasować kolorystykę do potrzeb danej firmy, a co za tym idzie sprawić, że jej identyfikacja wizualna będzie spójna. Cechą, którą posiada każda JHK koszulka, czy inny rodzaj odzieży roboczej jest niewątpliwe wyjątkowa jakość, co przekłada się nie tylko na komfort użytkowania, ale również trwałość. W efekcie JHK t-shirt to odzież ochronna, która może być noszona przez naprawdę długi czas bez utraty posiadanych właściwości, czy pogorszeniu wyglądu zewnętrznego.

Producent JHK: 30-letnie doświadczenie dla niezawodnych rozwiązań w branży

Koszulki, koszule, czy polary JHK to odzież robocza i reklamowa, którą wyróżnia niezawodność. Jest to możliwe dzięki 30-letniemu doświadczeniu producenta, który posiada ugruntowaną pozycję w branży. Co więcej, firma stosuje niezawodne rozwiązania, które stara się łączyć z innowacyjnym podejściem pozwalającym produkować odzież roboczą dla profesjonalistów. Przykładem może być JHK softshell, czyli materiał, który stosowany jest w przypadku odzieży przeciwdeszczowej. Jego zaletą jest nie tylko odporność na wilgoć, ale również wysoka wytrzymałość. W efekcie produkowana z niego odzież jest trwała i sprawdza się w każdych warunkach.

Sprzedając w naszym sklepie odzież roboczą i reklamową JHK oferujemy klientom szeroką gamę produktów, które można nabyć na zasadach hurtowych. Producent gwarantuje w tym przypadku wysoką jakość, a my oferujemy atrakcyjne ceny oraz błyskawiczną wysyłkę pod wskazany adres.

Często zadawane pytania

Czym wyróżnia się hiszpański producent odzieży BHP JHK?

JHK, hiszpański producent odzieży BHP, jest znany na całym świecie za swoje doświadczenie, wysoką jakość i innowacyjność. Produkty JHK są nie tylko doskonałym wyborem dla profesjonalistów szukających odzieży roboczej, ale także doskonale sprawdzają się jako odzież reklamowa, pomagając budować świadomość marki.

Gdzie mogę kupić odzież reklamową JHK?

W sklepie DawpolBHP oferujemy szeroką gamę produktów od producenta JHK. Od bluz po koszulki, nasza oferta obejmuje odzież roboczą i reklamową, która jest nie tylko wygodna, ale również funkcjonalna. Dzięki atrakcyjnym cenom i szybkiej wysyłce, zakupy w naszym sklepie to czysta przyjemność.

Czy koszulki JHK są dostępne w różnych kolorach?

Tak, koszulki JHK są dostępne w wielu różnych kolorach, co pozwala na dopasowanie kolorystyki do potrzeb Twojej firmy. Wysoka jakość tych koszulek gwarantuje komfort użytkowania i trwałość, co czyni je idealnym wyborem dla każdego profesjonalisty.