Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24

Lista produktów marki PROCERA

Aktywne filtry

Lista produktów marki PROCERA

Procera – innowacyjne rozwiązania w branży odzieży BHP

Spośród wszystkich firm oferujących odzież i obuwie robocze, marka Procera znalazła szczególne miejsce w preferencjach firm, które od lat wyposażają kadrę pracowniczą w tego typu artykuły. Procera - firma specjalizująca się w produkcji odzieży BHP skupiona jest na wąskim rynku produktów specjalistycznych, które dedykowane są zawodom wykonującym swoje obowiązki w najbardziej ekstremalnych warunkach.

W ofercie Dawpol BHP możemy zakupić między innymi odzież ochronną, spodnie wzmocnione, buty robocze, rękawice i wiele innych akcesoriów stworzonych właśnie przez markę Procera. To, czym cechuje się asortyment tego producenta to dokładna selekcja wytrzymałych materiałów i bardzo dobra jakość produktu gotowego, która zawsze spełnia wymagania ochronne przepisów o bezpieczeństwie i higieny pracy. Produkty marki Procera są uznane na polskim rynku i wciąż zwiększają grono wiernych klientów.

Trzewiki robocze Procera – wytrzymałość, funkcjonalność i maksimum wygody

Jednym z najpopularniejszych produktów marki Procera są trzewiki robocze. Takie obuwie robocze cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze względu na swoje walory estetyczne, ale przede wszystkim świetną odporność na zniszczenia mechaniczne. W butach ze specjalnym ochronnym podnoskiem zastosowano wysokiej klasy skórę nubukową, która jak powszechnie wiadomo, jest doskonałą alternatywą w stosunku do innych tworzyw sztucznych, stosowanych w butach roboczych.

Trzewiki robocze Procera występują w wielu wariantach rozmiarowych oraz kolorystycznych, dzięki czemu każdy pracownik będzie w stanie dobrać produkt zarówno do swoich preferencji estetycznych, jak i potrzeb stanowiskowych. Trzewiki robocze Procera występują zarówno w wersji letniej, jak i w ocieplanej wersji zimowej, która zapewnia pełną termoizolację nawet podczas dotkliwych mrozów.

Rękawice robocze Procera – skuteczna ochrona dłoni BHP

Wiele zadań wykonywanych w branży budowlanej, przemysłowej, produkcyjnej, ale też w branży spożywczej i gastronomicznej nie może odbywać się bez wykorzystania rękawic. Takie rękawice stanowią specjalność firmy Procera - lidera w dziedzinie produkcji odzieży ochronnej BHP.

W ofercie Dawpol BHP możemy znaleźć szereg rękawic ochronnych wykonanych z różnych materiałów, zapewniających ochronę nie tylko przed brudem i przetarciem dłoni, ale też przed wodą i innymi szkodliwymi substancjami jak oleje, smary i wiele więcej. Procera oferuje zarówno zestawy rękawic jednorazowych, jak również produkty przeznaczone do wielorazowego użycia.

Procera – bezpieczna odzież do pracy, na której możesz polegać

Szukasz bezpiecznej odzieży roboczej dla swoich pracowników, która z jednej strony ma być dla nich komfortowa i bezpieczna, a z drugiej strony relatywnie niedroga? Procera to rozwiązanie, które zawsze stara się łączyć te dwie cechy.

Bezpieczna, zgodna z międzynarodowymi normami EN odzież robocza wcale nie musi być droga. Procera od lat stara się zapewnić bogatą ofertę, dostosowaną do niezliczonych prac i obowiązków, które realizowane są w szkodliwych, niebezpiecznych dla zdrowia warunkach.

Często zadawane pytania

Dlaczego warto wybrać odzież roboczą od producenta Procera?

Procera to marka, która zasłynęła z produkcji odzieży BHP, skupiając się na produktach specjalistycznych dla zawodów wykonywanych w ekstremalnych warunkach. Wyróżniają się one wysoką jakością, trwałością i zgodnością z przepisami BHP. W ofercie Procera znajdziesz odzież ochronną, spodnie wzmocnione, buty robocze, rękawice i wiele innych akcesoriów.

Czy mogę kupić trzewiki robocze Procera w sklepie DawpolBHP?

Tak, w sklepie DawpolBHP znajdziesz szeroki wybór trzewików roboczych Procera. Są one niezwykle wytrzymałe, funkcjonalne i wygodne. Wykonane z wysokiej klasy skóry nubukowej, dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Możesz wybrać między wersją letnią a ocieplaną wersją zimową.

Gdzie mogę znaleźć rękawice robocze Procera?

Rękawice robocze Procera są dostępne w sklepie DawpolBHP. Są one niezbędne w wielu branżach, takich jak budownictwo, przemysł, produkcja, a nawet gastronomia. Procera oferuje zarówno zestawy rękawic jednorazowych, jak i produkty przeznaczone do wielokrotnego użycia.