Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24

Lista produktów marki Polstar

Aktywne filtry

Lista produktów marki Polstar

Polstar to polski producent odzież i obuwia roboczego, który cieszy się doskonałą renomą zarówno w kraju, jak i za granicą. Na swoją pozycję firma pracowała latami stają się w tym czasie jednym z liderów innowacji w branży odzieży ochronnej.

Polstar - producent odzieży i artykułów BHP Polstar

Polstar obok marek takich jak GalmagArdon, czy Urgent jest jednym z najważniejszych i najbardziej cenionych producentów odzieży i artykułów BHP znajdujących się w naszej ofercie. Jest to bowiem polska firma, której produkty znane są nie tylko w kraju, ale również za granicą. Potwierdzeniem tego faktu, może być popularność wyszukiwania w Internecie haseł takich, jak Polstar odzież robocza, czy Polstar buty robocze. W obu kategoriach producent oferuje szeroką gamę modeli, co pozwala dopasować je nie tylko do indywidualnych potrzeb, ale również specyfiki pracy w danej branży.

Odzież robocza Polstar - lider innowacji w branży odzieży ochronnej

Co sprawia, że producent odzieży BHP Polstar cieszy się tak dużym uznaniem zarówno wśród przedsiębiorców, jak i pracowników? Przede wszystkim wysoka jakość produkowanych środków ochrony indywidualnej, co przekłada się zarówno na możliwość zapewnienia skutecznej ochrony, jak i trwałość, czy komfort użytkowania odzieży roboczej. Jest to możliwe dzięki temu, że mocno stawia na najnowsze technologie będąc tym samym liderem innowacji w branży odzież ochronnej. Można mieć dzięki temu pewność, że zarówno odzież, jak i Polstar artykuły BHP to rozwiązania najwyższej jakości, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających osób i sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Spodnie robocze Polstar - wygoda, wytrzymałość i swoboda ruchów

Jednym z najczęściej kupowanych w naszym sklepie produktów marki Polstar są spodnie robocze, które są dostępne zarówno w wersji do pasa, jak i jako ogrodniczki. Spodnie do pasa wybierają przede wszystkim monterzy, czy różnego rodzaju instalatorzy, którzy potrzebują maksymalnej wygody oraz funkcjonalności. Spodnie robocze ogrodniczki Polstar sprawdzają się natomiast w wielu różnych branżach, zapewniając noszącym je pracownikom odpowiedni komfort oraz swobodę ruchów. Istotne jest także to, że spodnie robocze Polstar niezależnie od modelu produkowane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia nie tylko maksimum wygody, ale również skuteczną ochronę przed zagrożeniami występującymi na danym stanowisku pracy oraz funkcjonalność.

Buty robocze Polstar – wieloletnie doświadczenie gwarantujące jakość

Polstar to renomowana marka nie tylko w kontekście odzieży ochronnej, ponieważ producent oferuje również profesjonalne obuwie robocze. Kategoria ta obejmuje szeroką gamę modeli, co pozwoli dopasować buty ochronne do specyfiki pracy na danym stanowisku oraz zagrożeń występujących w danej branży. Istotne w tym przypadku jest także to, że obuwie robocze Polstar to modele zgodne z obowiązującymi normami, wśród których można znaleźć zarówno buty bezpieczne, ochronne i zawodowe. W efekcie odpowiednio dobrane obuwie zapewnia skuteczną ochronę w trakcie wykonywania pracy niezależnie od warunków.

Znajdujące się w naszej ofercie buty i ubrania robocze Polstar to szeroka gama produktów, które można dopasować do specyfiki pracy na danym stanowisku. Istotne w tym przypadku jest to, że firma nie tylko oferuje duże możliwości wyboru środków ochrony indywidualnej, ale gwarantuje również najwyższą jakość. Kupując jej produkty w naszym sklepie można natomiast nabyć je w atrakcyjnych cenach, co pozwala zminimalizować koszty wyposażenia pracowników w wysokiej jakości odzież i obuwie robocze.

Często zadawane pytania

Dlaczego Polstar jest liderem innowacji w branży odzieży ochronnej?

Polstar, jako polski producent odzieży BHP, nieustannie inwestuje w najnowsze technologie, aby dostarczać produkty najwyższej jakości. Dzięki temu odzież robocza Polstar spełnia najbardziej rygorystyczne wymogi BHP, gwarantując bezpieczeństwo i komfort pracy.

Gdzie mogę kupić spodnie robocze Polstar?

Jeśli szukasz spodni roboczych Polstar, sklep DawpolBHP jest miejscem, które powinieneś odwiedzić. Oferujemy szeroki wybór spodni roboczych Polstar, które są nie tylko wygodne, ale także zapewniają skuteczną ochronę w miejscu pracy.

Jakie buty robocze Polstar są dostępne w sklepie DawpolBHP?

W sklepie DawpolBHP oferujemy szeroki wybór butów roboczych Polstar. Bez względu na to, czy potrzebujesz butów bezpiecznych, ochronnych czy zawodowych, mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę.