Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24

Lista produktów marki Mascot

Aktywne filtry

Lista produktów marki Mascot

Zapewnienie bezpieczeństwa, ergonomii, wygody pracownikom - to główne zadania odzieży roboczej. Musi ona spełniać wszelkie wymogi BHP, a także oznaczać się wysoką jakością. Gwarantują to produkty renomowanych, specjalistycznych marek.

Odzież robocza i ochronna - w tym spodnie i koszulki robocze - musi chronić ciało pracownika przed zagrażającymi zdrowiu oraz życiu warunkami panującymi w miejscu pracy: urazami mechanicznymi, wysokimi oraz niskimi temperaturami, wyładowaniami elektrostatycznymi, płomieniami, iskrami, olejami i smarami, szkodliwymi substancjami chemicznymi i biologicznymi oraz wieloma innymi czynnikami. Aby spełni ten cel, powinna ona odznaczać się wysoką jakością wykonania. Gwarantują ją produkty renomowanych marek, dostępne w atrakcyjnych cenach w szerokiej ofercie hurtowni Dawpol BHP: PortwestPROCERAJHK czy Mascot.

Mascot – niezbędny element wyposażenia BHP każdego fizycznego pracownika

Mascot produkuje szeroką gamę wysokiej jakości odzieży roboczej i obuwia ochronnego: kurtki, spodnie, spodenki, koszulki i koszule, obuwie oraz wiele innych. Oferta skierowana jest głównie do pracowników fizycznych: przedstawicieli zawodów rzemieślniczych, a także osób z branży serwisowej, transportowej oraz przemysłu. Właściwie dobrana odzież robocza Mascot sprawia, że każdy robotnik poczuje się bardzo bezpiecznie i komfortowo na swoim miejscu pracy. Wynika to przede wszystkim z tego, że produkty cechują się wysoka jakością, a to dzięki zastosowaniu takich materiałów jak: TENCEL®, COOLMAX®, CORDURA® i wielu innych.

Ubrania robocze Mascot – dokładne testy zapewniające jakość

Sloganem marki Mascot jest: "Tested to work". Nie jest to czcza przechwałka. Wszystkie produkty tej firmy: spodnie, kurtki robocze, buty ochronne i inne części ubioru, zostały dokładnie przetestowane. Wybór materiałów używanych do produkcji odzieży ochronnej i roboczej poprzedzany jest szczegółową kontrolą jakości, a także testami laboratoryjnymi, użytkowymi i szeregiem innych. Dzięki temu odzież i obuwie Mascot zapewniają najwyższy możliwy poziom jakości oraz odporności, a co za tym idzie, ochrony ciała pracownika.

Spodnie robocze Mascot – gwarancja wygody i maksimum bezpieczeństwa

Podobnie jak wszystkie inne produkty tej marki, spodnie robocze Mascot wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu znakomicie chronią one nogi użytkownika przed niskimi bądź wysokimi temperaturami, przemoczeniem, a także szkodliwymi substancjami. Tkaniny wykorzystane do produkcji są ogromnie trwałe i odporne na uszkodzenia. Odzież taka zapobiega również obrażeniom. Przy tym jest komfortowa i bardzo wygodna, co znacząco ułatwia pracę nawet w najcięższych warunkach. Spodnie Mascot posiadają możliwość regulacji, skutkiem czego bez trudu dopasujemy je do naszej sylwetki. Łatwo je włożyć i zdjąć. Kolejną zaletę stanowią liczne, nader praktyczne kieszenie, w których z powodzeniem rozmieścimy wszystkie narzędzia i ogólnie potrzebne nam przedmioty. Praca w spodniach roboczych Mascot będzie więc odbywała się sprawnie i komfortowo.

T-shirt Mascot - odzież robocza najwyższej klasy

Koszulki typu T-shirt powinny być lekkie, wygodne, uszyte z oddychających materiałów. Jeżeli mają pełnić funkcję odzieży roboczej, muszą też osłaniać ciało przed zabrudzeniami czy szkodliwymi substancjami. Koszulki Mascot wypełniają te zadania z naddatkiem. Są bardzo trwałe, odporne na zużycie i uszkodzenia. Materiały, z jakich je wykonano, gwarantują najwyższy możliwy poziom wygody, w tym komfortu termicznego. Są przyjemne w dotyku, nie powodują podrażnień skóry. Można je nosić w każdych warunkach. Świetnie nadają się jako odzież spodnia, pod inne ubrania robocze.

Oczywiście, zarówno T-shirty Mascot, jak też wszystkie produkty tej marki spełniają rygorystyczne wymogi BHP.

Czym wyróżnia się odzież robocza producenta Mascot?

Producent odzieży roboczej Mascot to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Ich produkty, takie jak spodnie robocze Mascot, są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają ochronę przed różnymi zagrożeniami w miejscu pracy. Dodatkowo, odzież jest wygodna i komfortowa, co ułatwia pracę nawet w najcięższych warunkach.

Czy w sklepie DawpolBHP mogę kupić odzież roboczą Mascot?

W hurtowni DawpolBHP oferujemy szeroką gamę produktów Mascot, w tym spodnie robocze i koszulki T-shirt Mascot. Nasza oferta jest atrakcyjna cenowo, a jakość produktów gwarantowana jest przez producenta. Zapewniamy szybką wysyłkę pod wskazany adres.

Czy koszulki T-shirt Mascot są odpowiednie do długiej pracy?

Tak, koszulki T-shirt Mascot są doskonałym wyborem dla pracowników fizycznych. Są lekkie, wygodne i wykonane z oddychających materiałów. Dodatkowo są bardzo trwałe i odporne na zużycie, co czyni je idealnym wyborem dla odzieży roboczej.